Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sinema ve Dizi Dekor Uygulamaları – Dönemleri Canlandırıyoruz!

Türkiye’nin En Çok İzlenen Dizilerinde Erlas İmzası Var!

Tiyatro ve operada olduğu gibi sinema filmlerinde ve dizilerde de dekor vazgeçilmez bir unsurdur. Özellikle dönem dizilerinde sahnelerin mutlaka zamana uygun olarak tasarlanması ve hazırlanması gerekir. Sinema ve dizi dekoru tasarımı ve üretimi profesyonel standartlarda olmalıdır. 

“Kuruluş Osman”, “Fatih – Fetih Bir Başlangıçtı” dizileri başta olmak üzere başarılı TV ve sinema projeleri için sahne dekor uygulamaları gerçekleştirmiş bir firma olarak Türk ve yabancı yapımlara senaryo ve konsepte uygun 3D modeller, fasatlar, ev ve sokak canlandırmaları tasarım ve üretimlerine devam ediyoruz. Sahne tasarımı alanında uzman ekibimizle dikkatli ve titiz çalışmalarla gerçekçi dekorlar hazırlıyoruz. Sinema ve dizi dekoru nasıl yapılır, film dekoru yapılırken dikkat edilecekler, dizi dekor fiyatları gibi aklınıza takılan soruların yanıtları yazımızda...

Senaryonuzu Sahneye Taşıyoruz! Sinema ve Dizi Dekoru

Sinema dekoru ya da dizi dekoru hazırlarken gerçeklik duygusu yaratmak en büyük amacımızdır. Bu nedenle tüm sahneleri en ince ayrıntısına kadar çizeriz. Senaryonuzu okur, uygulama yapılacak mekanda keşif yaparız. Aksiyon, macera, dram, tarihi, romantik konulu film ve dizilerin vermek istediği mesaja ve müşteri beklentilerine uygun 3 boyutlu tasarım ve modelleme aşamasına geçerek film dekoru ve dizi dekoru çizeriz.

Film dekoru ya da dizi dekoru olarak hiç yoktan sokaklar yaratır, kapıları, köşkleri, binaları, caddeleri tasarlarız. Döneme özgü duvarları, zeminleri, eşyaları gözünüzde canlandıracak 3D modellemeler yaparız. Tasarımların onaylanmasıyla birlikte üretim aşamasına geçeriz. Amacımız, mükemmel sahne dekoru yaratmaktır.

En İnce Ayrıntısına Kadar Sinema ve Dizi Dekoru Üretiyoruz!

Film sahne dekoru ya da dizi dekoru hazırlarken 35 kişilik uzman kadromuzla en iyi malzeme ve ekipmanları kullanarak kaliteli işler yapıyoruz. CNC kesim parkurumuzda duvarları, evleri, kapıları şekillendirirken strafor ve fiberglass malzemeler kullanarak mobilyaları, oturma gruplarını, şömineleri, savaş aletlerini üretiyoruz. Teknisyenlerimiz demir ve ahşap atölyelerimizde film dekoru ve dizi dekoru olarak kullanılacak masaları, şamdanları, testileri, kitaplıkları ve diğer dekorları hazırlıyorlar. Film dekoru fiyatları ve dizi dekoru fiyatları olarak bütçe dostu çözümler sunuluyor.

İzleyenlerin beğenisini kazanacak, rahat taşınır ve kurulur sahne dekorları ile kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz. Sizlere;

  • iç-dış mekan tasarımları
  • kalem işleri
  • duvar kağıtları
  • zemin kaplamaları
  • mobilya işleri
  • CNC işleri
  • Mermer ve baskı beton işleri
  • Duvar taş işleri gibi hizmetler veriyoruz. Sinema ve dizi dekoru işlerimizde beklentilerinize yönelik çözümler sunuyoruz.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

Sinema ve dizi dekoru hizmetimiz sadece üretimle sınırlı kalmıyor. Film dekoru ve dizi dekoru işlerimizi yerinde kurarak hizmetimizi en üst noktada tamamlıyoruz. Dekorların nasıl yerleştirileceğini, bakımını ve dikkat edilmesi gereken unsurlarını anlatıyoruz.

Film dekoru ve dizi dekoru olarak sokaklarınızı, evlerinizi, saraylarınızı ve bahçelerinizi dönem özellikleriyle hazırlarken sağlığınızı ve güvenliğinizi de düşünüyoruz. Yüksek güvenlik önlemleri alarak çekimlerinizin rahat geçmesini sağlıyoruz.

Sinema ve Dizi Dekor Fiyatları – Projelerinize Özel Çözümler!

Film dekoru yapan firmalar arasında en uygun fiyatlandırmaları yapıyoruz. Film ve dizi dekorları ayrıntılı çalışmalar olduğu için sabit ücretler ya da belirli bir dekor fiyatları bulunmamaktadır. Bu nedenle film dekoru fiyatları ya da dizi dekor fiyatları prodüksiyon firmasına özel olarak belirlenir.

Üretilecek film sahne dekoru ya da dizi sahne dekoru kapsamına ve sayısına, türüne, büyüklüğüne, içereceği teknolojilere, kullanılacak malzemelere ve müşteri beklentilerine göre film ve dizi dekoru fiyatları değişkenlik gösterecektir. Film dekoru tasarım ve üretim ekibimizin planlaması sonrasında maliyet ve hizmet raporuna göre film dekoru fiyatları ve dizi dekor fiyatları belirlenmektedir.

Dizi dekor fiyatları ve film dekoru tasarımı hakkında bilgi almak için bizi arayın. Dizi dekoru yapan firmalar arasındaki farkımızı görün. Türkiye’nin en başarılı işlerine birlikte imzamızı atalım.

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095