Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Strafor Ürün İmalatı

Düşük Maliyet, Esnek Tasarım!

Kurumsal imajınızı güçlendirecek reklam ürünleri ve maketler, maskot ve vitrinler, dummyler ve modeller, strafor kalitesiyle buluşuyor!

Sert ve dayanıklı strafor malzeme ile projelerinize özel dekoratif reklam çözümleri sunuyoruz. En yeni teknoloji CNC makine parkurumuzda kusursuz 3D strafor kesimleri yaparak markanızı yansıtacak tasarımlara imza atıyoruz. Dış mekanlarda güvenle kullanım ve hava şartlarına dayanıklılık garantisi veriyoruz.

Gelişmiş modelleme tekniğimiz ve geniş üretim yelpazemizle her sektörden firmanın beklentilerini karşılayacak strafor üretim hizmetleri veriyoruz. Firmanıza değer katmayı önemsiyoruz…

Strafor Uretimi

Muhteşem Uyum, Maksimum Dayanıklılık!

3 Boyutlu Reklam Urunleri

3 Boyutlu Reklam Ürünleri

Hedef kitleyi 12’den vuran reklamlar için ekonomik ve yaratıcı bir çözüm: 3 boyutlu strafor tanıtım ürünleri!

Gelişmiş üretim parkurumuzda yiyecek içecek üreticilerinden tekstil firmalarına, elektronik markalarından otellere kadar her sektör için 3 boyutlu strafor üretimi yapıyoruz. Dayanıklı ve uzun ömürlü, gerçeğe en yakın 3 boyutlu strafor reklamlar hazırlayarak ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gideriyoruz.

Hem dekoratif hem de kaliteli reklam çözümleri sunarak markanızın bilinirliğini arttırıyor, fark edilir olmanızı sağlıyoruz.

3 Boyutlu Strafor Reklam İçin Fiyat Bilgisi Al

Strafor Maket Üretimi

Strafor malzemenin esnek tasarım imkanlarından yararlanıyor, 3 boyutlu maket üretimleri yapıyoruz.

Modern ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle ürünlerinizin, kurumsal kimlik öğelerinizin maketlerini oluşturuyor; markanızın akıllarda kalmasını sağlıyoruz. Düşük üretim maliyeti sayesinde her sektör için ekonomik strafor maket çözümleri sunuyoruz. Eğlence merkezlerinden yiyecek-içecek firmalarına kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz.

İstediğiniz boyutlarda, renklerde ve özelliklerde strafor maket deneyimli ekibimizin ellerinden çıkıyor!

Strafor Maket Üretimi Hakkında Bilgi Al
Strafor Maket Uretimi
Strafor Simge Uretimi

Strafor Simge Üretimi

Logonuz, firmanızın sembolleri, ürünlerinize ait simgeler akıllarda kalsın! 3 boyutlu tasarım avantajından yararlanın… Strafor imalat hizmetimizi deneyin...

Strafor malzeme kullanarak istediğiniz boyutta ve renklerle marka simgelerinizi üretiyoruz. Deneyimli tasarım ekibimiz strafor simge tasarımlarınızı yapıyor, mühendislerimiz ise üretim ve uygulamada büyük bir titizlikle çalışıyor. Sizlere ise markanızı farklı platformlarda tanıtmak kalıyor!

Strafor imalat hizmetlerimiz ve strafor simge fiyatlarımız için bize ulaşın, hızlı ve güvenilir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın.

Strafor Simge Üretimi Hakkında Bilgi Al
Strafor Imalat

Görsel Zenginlik, Geniş Renk Seçenekleri!

Dayanıklı Strafor Malzemeyle Ekonomik ve Kalıcı Reklam Çözümleri!

Bilgi Al
Strafor Maskot Uretimi 4

Strafor Maskot Üretimi

Strafor malzemenin esnekliği ve kalitesiyle dijitalden gerçeğe firmanızın maskotlarının birebir üretimlerini yapıyoruz!

Kolay kullanım ve dayanıklılık özelliklerine sahip, reklam çözümlerinin en çok tercih edilen malzemesi straforun avantajlarını kullanarak görsel tanıtım materyallerinizi hazırlıyoruz. Organizasyonlarınız, reklam çekimleriniz ve etkinlikleriniz çok eğlenceli geçecek!

Çizim, üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, markanıza özel strafor maskot üretelim…

Strafor Maskot Üretimi İçin Teklif Al

Strafor Vitrin Üretimi

İndirimlerinizi ve yeni ürünlerinizi daha çok kişiye ulaştırıyoruz! İlgi uyandıran strafor vitrin dekorlarıyla müşterilerinizi mağazanıza çekiyoruz…

Strafor malzemenin gücü ve kullanım kolaylığı sayesinde her sektör için özgün çalışmalara imza atıyoruz. Yılların deneyimi ve güncel teknolojimizle beklentilerinizi karşılayacak, satışlarınızı arttıracak, gözleri üzerinize çekecek vitrin uygulamaları yapıyoruz.

Strafor vitrin dekorları için ekibimize ulaşın, markanıza özel tasarımlarla potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekelim!

Strafor Vitrin Üretimi Fiyatlarını Öğren
Strafor Vitrin
Strafor Dummy 1

Strafor Dummy – Mock Up Üretimi

3 boyutlu dummyler ve mock up projeleri için hava şartlarına dirençli, dekoratif ve kolay taşınabilen strafor malzemeden yararlanıyoruz.

Uzman tasarım ekibimiz tarafından planlanan, zengin renk çeşitliliği ve dayanıklı strafor malzeme kullanılarak üretilen kuklalarla müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eğitim amaçlı mock up üretimlerimizde de strafor kalitesinden vazgeçmiyoruz.

Dekoratif ya da pazarlama amaçlı strafor dummy imalatında birbirinden yaratıcı mock up tasarımlarımızı kusursuz işçilik ve güvenlik standartları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Strafor Dummy Üretimi Hakkında Bilgi Al

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım! Strafor maket üretimi ve strafor maket fiyatları için bizi arayın...

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli tasarım ve üretim ekibimizle 3 boyutlu strafor maket üretimi ve strafor maskot imalatında fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Strafor maket üretimi ve strafor ürünler için en iyi malzeme ve ekipman kullanarak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

CNC parkurumuz ve teknolojik donanımımızla strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor dummy, strafor heykel üretiyoruz.

Strafor Urunler

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla strafor maket, strafor heykel ve strafor maskot ürünlerinizi sorunsuz teslim ediyoruz.

Kusursuz Kurulum

3 boyutlu strafor maket, strafor maskot ve strafor heykel ürünlerinin kurulumunu teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Strafor üretimi ve strafor ürünler için tasarım, üretim ve uygulama adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyoruz.

Strafor Model Uretimi

Strafor Model Üretimi

Yüksek ısı yalıtımı, su geçirmezlik ve çevre dostu strafor malzemeden endüstriyel üretimler için modelleme yapıyoruz. Strafor üretimi için profesyonel uygulama sunuyoruz.

1600 m2’lik atölyemizde döküm, otomotiv, inşaat, çimento, makina, ekipman ve yedek parça sektörleri için müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun strafor model üretiyoruz. 35 kişilik tasarım ve üretim kadromuzla hızlı ve hatasız iş üretmeye gayret ediyoruz.

Dilediğiniz türde ve sayıda strafor model üretimi projelerinizi bize ulaştırın, özel strafor model siparişlerinizi en kısa sürede ve yüksek kalitede hazırlayalım!

Strafor Model Üretimi Fiyatlarını Öğren

Strafor Heykel Üretimi

Meydanlar, parklar, caddeler ve kamusal alanlar için strafor malzemeden dayanıklı ve estetik strafor heykel üretiyoruz!

Deneyimli ve yetenekli heykeltraşlarımızla tarihi olay ve kişileri, anıtları ve eserleri hayatın bir parçası haline getiriyoruz. Eğitim kurumları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler ve müzeler için tarihimizi ve kültürümüzü yansıtan strafor heykel üretimini titiz bir işçilikle gerçekleştiriyoruz.

Atatürk heykelleri, rölyefler, büstler, anıtlar ve dekoratif çalışmalar için strafor üretim ve kullanım esnekliğinden maksimum fayda sağlıyoruz!

Strafor Heykel Fiyatlarını Öğren
Strafor Heykel Uretimi
Donem Duvar Kapilari

Dönem Duvar ve Kapıları

Mimari projelerinize ya da film-dizi çekimlerinize özel dönem duvar ve kapılarını strafor kalitesiyle bir araya getiriyoruz!

Düşük üretim maliyetine karşın uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan strafor malzemeden yararlanarak tarihi dönemleri ve eşsiz mimari öğeleri yeniden canlandırıyoruz. Binalarınızın iç ve dış tasarımlarına fark yaratacak dokunuşlar yapıyor, restorasyon çalışmalarınıza aslı ile birebir üretimlerle katkı sağlıyoruz.

Tarihi dönemlere özgü duvar ve kapı üretimlerimiz için bizi arayın, projelerinize tarz katın, farkındalık yaratın…Strafor üretimi kalitesini görün...

Dönem Duvar ve Kapıları Hakkında Bilgi Al

Strafor İmalat Projelerimiz – Dekoratif Tasarımlar, Güvenli Kullanım!

36 yılı aşkın deneyimimizle sektörün en kaliteli üretim hizmetlerini vermeye devam ediyoruz. Bugüne kadar birçok markanın reklam ihtiyaçlarını karşıladık. 3 boyutlu strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor vitrin, strafor dummy, strafor heykel, strafor harf, strafor yazı üretim seçeneklerimiz ve tamamladığımız projelere göz atarak firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz…

)) Strafor Uretimi 1 Strafor Imalat 1
Strafor Urunler 3 Strafor Maket 2
3 Boyutlu Strafor Strafor Yazi

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

30+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve strafor ürünler hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun strafor üretimi seçeneklerimizi anlatalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

En vurucu reklamları, 3 boyutlu strafor maket ve maskotları sizler için hazırlayalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Strafor Maket Fiyatları

Strafor Üretimi ve Proje Ücretleri

Strafor malzemeden yapılan ürünlerde tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

3 boyutlu strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor vitrin, strafor dummy, strafor heykel, strafor harf, strafor yazı üretim hizmetlerden hangisinin talep edildiğine, projenin kapsamına, üretilecek ürün sayısına ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Üretim planı çıkarıldıktan sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Strafor üretim hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat, mimarlık, reklam, organizasyon, dekorasyon, tekstil ve pazarlama firmaları ile her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun 3 boyutlu strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor vitrin, strafor dummy, strafor heykel, strafor harf, strafor yazı, dönem duvar ve kapıları üretiyoruz.

Strafor malzemeden ürün imalatlarında müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için talep halinde nakliye ve montaj hizmetleri de veriyoruz. Üretimini yaptığımız 3 boyutlu strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor vitrin, strafor dummy, strafor heykel, strafor harf, strafor yazı ürünlerinin montajını teknik ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Strafor malzemeden üretilen ürünlerimiz her türlü hava koşullarına, ısı ve soğuğa, darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar sorunsuz kullanım garantisi verdiğimiz strafor üretim ürünlerimiz için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bakım ve onarım ihtiyaçları deneyimli teknik ekibimiz tarafından karşılanarak ilk günkü kullanım konforu sağlanır. 3 boyutlu strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor vitrin, strafor dummy, strafor heykel, strafor harf, strafor yazı ürünleriniz için periyodik bakım talebinde bulunabilirisiniz.

Strafor imalat hizmeti almak için iletişim adreslerinizden bize ulaşabilir; 3 boyutlu strafor maket, strafor simge, strafor maskot, strafor vitrin, strafor dummy, strafor heykel, strafor harf, strafor yazı üretimi taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek strafor üretimi ve strafor maket fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 10
Teklif Al
Teklif Al +902122826095