Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mimari Anıt ve Heykeller – Tarihimizi Yaşatıyoruz!

Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki Eserlerimizi Geleceğe Taşıyoruz…

Meydanları, parkları, yolları, kamu binalarını tarihi ve kültürel aktarım aracı olarak kullanıyor, yılların tecrübesi ve sanatçılarımızın yeteneğiyle başarılı mimari anıt ve heykel projeleri gerçekleştiriyoruz. Mimarı anıtlar ve mimari heykellerle geleceğe katkı sağlıyoruz...

Anıtkabir’den Tac Mahal’e, Özgürlük Anıtından Çanakkale Zafer Anıtına kadar tarihte yeri büyük olan yapıların ve heykellerin üretimini yapıyoruz. Hayal gücü sınırsız mimar, mühendis ve heykeltraş ekibimizle kapsamlı mimari anıtlar için projelendirme, yapım ve uygulama çalışmaları yürütüyoruz. Şehrin en çok dikkat çeken sanat eserlerine ve heykellere yaratıcı bir boyut katıyoruz. Mimari anıtlar yaparken en yüksek teknolojiyi kullanıyoruz.

Siz de mimari anıt projelerinizde uzman bir ekiple çalışmak, uygun maliyetle kaliteli iş almak istiyorsanız gelin, tanışalım! Mimari anıtlar nasıl yapılır, mimari anıt tasarımı sırasında dikkat edilecekler neler, sorularınıza yanıt almak için sayfamızı okumaya devam edin...

Bir Kentin En Önemli Değerlerini Yaşatıyoruz! Mimari Anıtlar...

Savaşlar ya da doğal afetler, tarihe damga vurmuş mekanlar ve olaylar için mimari anıtlar yapıyor, heykeller tasarlıyoruz. Özellikle turistik amaçlarla hazırlanan mimari heykel üretimlerimizde öncelikle tarihi olayların ve mekanların ruhunu yaşatacak çizimler hazırlıyoruz. Şehrin tarihinde yer etmiş olaylar için anıt yapılar, mezarlar, müzeler, heykeller üretiyoruz. Mimari anıtlar ile kentlere değer katıyoruz. 

Mimari anıt tasarımı ekibimizle müşterilerimizin beklentilerini dinledikten sonra kapsamlı bir hazırlık süreci geçiriyor, hem çevreye uyumlu hem de yaşanmışlık duygusu verecek işler çıkarıyoruz.

Örneğin; Çanakkale Savaşı ya da Kurtuluş Savaşı için farklı konseptlerde anıt tasarımlarına imza atıyoruz. Aklınızdaki tüm fikirleri hayata geçiriyoruz. Mimari heykeller ve mimari anıt yapımı alanında sektörümüze farkındalık katıyoruz.

Deneyimli Mimarlar ve Mühendislerle Çalışıyoruz!

Mimari anıtlar ve mimari heykeller için bünyemizdeki en deneyimli mühendisler ve mimarlarla çalışarak kusursuz bir yapı ortaya çıkarmaya odaklanıyoruz.

Mimari anıt tasarımı çerçevesinde onaylanan çizimleri üretime dökerek, tarihi dokusu yüksek alanlar ortaya çıkarıyoruz. Yapının temellerini atarak başlıyor, anahtar teslim bir iş süreci izliyoruz. Şehrin en dikkat çekici kavşakları, meydanları, caddelerinde mimari anıtlar projelerimizi ziyaretçilerinin beğenisine açıyoruz.

En önemli eserler için de mimari heykel üretimleri yaparak mekanların görünümünü daha estetik ve dikkat çekici hale getiriyoruz. Mimari anıtlar için bakım ve onarımda da satış sonrası desteğimizi sürdürerek tüm beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Mimari Anıtlar ve Heykeller Kaça Mal Oluyor?

Mimari anıtlar ve mimari heykeller büyük hazırlık ve yapım aşamasını kapsamaktadır. Bu nedenle mimari anıt fiyatları ya da mimari heykel fiyatları projeye göre değişkenlik gösterir. Anıtın büyüklüğüne ve mizansen unsurlarına, kullanılacak malzemeye ve üretimi yapılacak heykel sayısına, müşteri taleplerine göre ücretlerimiz şekillenir.

Mimari anıt fiyatları ve mimari heykel fiyatları hakkında bilgi almak ve projenizi detaylandırmak için firmamıza gelin, size özel maliyet ve ödeme planı çıkaralım. Mimari anıtlar ile şehrinizin havası değişsin.

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095