Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dergi Röportajları

Tasarim Dergisi

Tasarım Dergisi

Erlas Global temalandırma ve reklamcılık olarak Tasarım Dergisi’nde yapımı süren projelerimiz ve firmamızdan haberlerle yer aldık.

Tema park çalışmalarımız, 3D reklam maketleri üretimlerimiz, mock up tasarımlar ve kent mobilyaları ile müze uygulama projelerimizle Türkiye’nin en çok okunan tasarım ve mimari dergilerinden birinde markamızı duyurmuş olduk.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, kurucumuzla yapılan röportajları Tasarım Dergisi’nde yayımlanan yazılardan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

EntaMag

3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam sektöründe adından söz ettiren firmamız, EntaMag dergisine konuk oldu.

“Meraklısına Endüstriyel Tasarım ve Tasarımcı Hikayeleri” mottosuyla çıkan bu başarılı dergide, 3 boyutlu tasarım ve üretim çalışmalarımızla kendimizi tanıtma fırsatı bulduk. Alanında uzman mühendis, grafiker ve teknik ekibimizle soruları cevapladık.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, kurucumuzla yapılan röportajları EntaMag’de yayımlanan yazılardan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Entamag Dergisi
Otomasyon Dergisi

Otomasyon Dergisi

Türkiye'nin otomasyon konusundaki ilk ve en köklü dergisinde kendimizden bahsettik!

Vialand, Adım İstanbul, Miramagicia tema parkları, Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları için açık hava reklamları, ünlü TV dizileri için sahne dekorları, başarılı markalar için 3 boyutlu reklam modelleri hizmetlerimizle Otomasyon Dergisi’nin sayfalarında yer aldık..

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, kurucumuzla yapılan röportajları Otomasyon Dergisi’nde yayımlanan yazılardan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Yapı Dergisi

Uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretimlerimizle Türkiye’nin en iyi dergilerinde yer almaya devam ediyoruz!

Çevre, şehircilik, mimarlık kuramı ve tarihi, teknoloji ve malzeme, endüstri tasarımı ve sanat konularının yer aldığı mimarlık kültürü dergisi olan YAPI için modelleme, mimari tasarım ve reklam çalışmalarımızdan bahsettik!

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, kurucumuzla yapılan röportajları Yapı Dergisi’nde yayımlanan yazılardan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Yapi Dergisi
Grafik Tasarim Dergisi

Grafik Tasarım

3 boyutlu çizimlerimizi, dummy ve karakter üretimlerimizi Grafik Tasarım Dergisi’ne anlattık!

Vodafone, Nescafe, Profilo, Vivident, Coca Cola ve Filli Boya gibi Türkiye’nin ve dünyanın dev firmalarıyla yaptığımız işbirliklerinden konuştuğumuz, grafik tasarımlarımızdan bahsettiğimiz röportajlarımızı okumayı unutmayın!

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, kurucumuzla yapılan röportajları Grafik Tasarım Dergisi’nde yayımlanan yazılardan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Teklif Al
Teklif Al +902122826095