Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3 Boyutlu Reklam Maketleri

Pazarlamanın En Etkili Gücü Gerçeklik!

Son yılların en efektif reklam ve tanıtım aracı 3D teknolojisiyle markanızın bilinirliğini arttırıyor, fark edilir olmanızı sağlıyoruz!

Yiyecek içecek sektöründen eğlenceye, AVM vitrinlerinden eğlence mekanlarına kadar her sektör için 3 boyutlu reklamlar ile yaratıcı ve etkili pazarlama çözümleri sunuyoruz! 3D üretim parkurumuzda markanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel 3 boyutlu reklam maketleri, 3D karakter ve dummyler hazırlıyor; özel projeleriniz için modelleme, üretim ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

Gerçeğe en yakın modellemeler, dijital ortamdan elle tutulur hale gelen karakterler, kurulum ve kullanım kolaylığı sağlayan, dayanıklı ve uzun ömürlü maketlerle reklamcılığa boyut katıyoruz!

3 Boyutlu Reklam Maketleri

3D Reklamcılıkta Güncel Teknoloji, Yüksek Kalite!

3 Boyutlu Maketler 1

3D Karakter ve Maketler

3 boyutlu sanal gerçekliği kullanarak markanıza özel reklam maketleri hazırlıyor, ilginç ve dikkat çekici tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

İster gerçeğinden daha büyük ister daha küçük boyutlarda tasarımlar isteyin, 3D üretim parkurumuzda ürününüzün, pazarlama elemanlarınızın, firma maskotunuzun, kurumsal kimlik öğelerinizin gerçeğe bire bir yakın modellemelerini yapıyoruz. Tema parklar, eğlence mekanları ve AVM’ler için 3 boyutlu maket, çizgi film ve hayvan karakterleri başta olmak üzere sektöre özgü tasarım ve üretim çözümleri sunuyoruz.

Modern tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle özgün ve fark yaratacak projeler hazırlıyoruz!

3D Karakter, Maket Üretimi Hakkında Bilgi Al

3 Boyutlu Dummy – Mock Up Üretimi

Ürünleriniz ayaklansın! 3 boyutlu dummy ile markanızı daha iyi anlatın, unutulmaz olun!

Uzman tasarım ekibimiz tarafından planlanan, zengin renk çeşitliliği ve dayanıklı strafor malzeme kullanılarak üretilen kuklalarla ve 3 boyutlu dummy ile müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dekoratif ya da pazarlama amaçlı, organizasyonlarınıza ve lansmanlarınıza özel dummy üretimlerimizle beklentilere kusursuz işçilik ve güvenlik standartları çerçevesinde cevap veriyoruz.

Çizimden projelendirmeye, üretimden kullanıma kadar profesyonel bir hizmet almanız için özenle çalışıyor, işinizi önemsiyoruz.

3 Boyutlu Dummy – Mock Up Fiyatlarını Öğren
3 Boyutlu Dummy
Ozel Uygulama Reklam Calismalari 1

Özel Uygulama Reklam Çalışmaları

Firmanıza özel reklam çözümleri için doğru adrestesiniz! Hedef kitlenize, sektörünüze, ürününüze ve projelerinize nokta atışı yapacak 3 boyutlu reklamlar tasarlıyoruz…

Markanızın beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçlarınızı analiz ederek ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak tamamen size özel reklam ve tanıtım çalışmaları yapıyoruz. 3D üretim teknolojimizle maketleri, kuklaları ve karakterleri tasarımdan gerçekliğe taşıyoruz.

36 yıllık deneyimle modern teknolojiyi birleştiriyor, hizmet standartlarımızı her zaman yükseltiyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız ekibimizle iletişime geçin!

Özel Uygulama Reklam Çalışmaları Talep Et
3 Boyutlu Maket

3D Reklamcılık: Dijitalin Elle Tutulur Hali!

Markanızı Globale Taşıyacak Çağdaş ve Yaratıcı Tasarımlar…

Bilgi Al
3 Boyutlu Reklam Maketleri

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken 3 boyutlu reklam maketleri yapıyoruz.

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, 3 boyutlu maketler ve 3d reklam maketi yaptırmak istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

3 boyutlu maketler, kukla, dummy ve 3D reklamlar için yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz!

Eğlenceli tema parklar, 3 boyutlu reklam maketleri ve dummy, eğitim amaçlı modellemeler, heykel üretimleri, sinema ve dizi sektörü için dekor uygulamaları, sahne tasarımı, şehir mobilyaları ve ürün tanıtım standları başta olmak üzere 10’dan fazla hizmet dalında müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
3 Boyutlu Kukla
3 Boyutlu Maket

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara 3 boyutlu reklam maketleri ve 3D maket tasarımı hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, park ve bahçe peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

Türkiye’nin Markası Erlas! – 3 Boyutlu Reklam Maketleri Üretiminde Uzman!

3 boyutlu reklam maketleri, dummy ve 3D karakter üretimindeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli 3 boyutlu maket tasarım ve üretim ekibimizle modelleme, 3D maket üretimi ve reklam maketleri ile fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

3 boyutlu reklam maketleri için en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC, poliüretan kaplama parkurumuz ve teknolojik donanıma sahip 3 boyutlu maket üretimiyle yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Stranger Things Karakter

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla 3 boyutlu reklam maketleri, dummy ve 3D karakter ürünlerinizin sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

3 boyutlu reklam maketleri, dummy, 3D karakter kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

3 boyutlu maket projelerinizin tasarım, üretim ve uygulama adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Maket Ucak Yapimi 1

Modern ve Etkileyici Tasarımlar

Yenilikçi ve öncü fikirlerle yüksek kaliteyi ve teknolojiyi birleştiriyor, ihtiyaçlarınıza optimum çözümler sunuyoruz!

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz. Uzman grafik tasarımcılarımız ve 3D modelleme ekibimizle birlikte sizler için en ekonomik ve verimli projeleri hazırlıyor, hayata geçiriyor ve başarınıza ortak oluyoruz.

Vaktiniz bizim için de değerli! Tam olarak istediğiniz kalitede, benzeri olmayan reklam ve tanıtım materyalleri için bakış açımızı geliştirmeye devam ediyoruz!

Projelerimiz

Yüksek Standartlarda Üretim

Gelişmiş modelleme parkurumuz, 1600m2’lik üretim tesisimizde kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tasarımlar yapıyoruz.

Tema parklar, 3D maketler, dummyler, eğitim amaçlı mock uplar, şehir mobilyaları, heykeller, sahne dekorları, ürün tanıtım standları ihtiyaçlarınızı Avrupa standartlarında, son teknolojik ekipmanlarla, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla karşılıyoruz. İmalat sonrası güvenilir montaj hizmeti sunarak ürününüzü eksiksiz teslim almanızı sağlıyoruz.

3D ve CNC teknolojimiz, demir ve ahşap atölyemiz, fiberglass ve strafor ürün imalatımızla ihtiyaçlarınız için her türlü teknik yeterliliğe sahibiz!

Üretim Parkurumuz
3 Boyutlu Maketler
3 Boyutlu Maket Fiyatlari 2

Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Anahtar teslim projelerle işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Önceliğimiz, markanıza değer katarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak, tecrübemizle tanıtım ve reklamlarınıza yön vermektir. Dolayısıyla proje öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz.

İletişim

3 Boyutlu Reklam Projelerimiz – Dijitalden Hayata Profesyonel Dokunuşlar!

Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları, Vodafone, Turkcell, Coca Cola gibi Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markaları için 3 boyutlu maketler, 3 boyutlu kukla, 3D karakter ve 3 boyutlu dummy çalışmalarına imza attık! Tasarım ve üretim kalitemizi yakından görmek isterseniz projelerimizi inceleyebilirsiniz…

)) 3d Maket 3 3 Boyutlu Reklam Projeleri 1
3 Boyutlu Reklam Maketleri 4 3 D Maket
Maket Reklam 1 3 Boyutlu Reklam Maketi 1

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve 3 boyutlu maketler hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

3 boyutlu maket, 3D karakter ve reklam maketleri projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi 3 boyutlu reklam maketleri, kukla ve dummy projelerini birlikte yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

3 Boyutlu Reklam Maketleri Fiyatları

3 Boyutlu Kukla ve 3D Dummy Ücretleri

3 boyutlu maket fiyatları ile 3D karakter, 3 boyutlu dummy ücretleri; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Tasarımı ve üretimi yapılacak 3 boyutlu maket ve model sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. 3 boyutlu maket taleplerinizde projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Markanıza özel 3 boyutlu reklam maketleri fikirlerini hayata geçirmek, tasarım, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

3 boyutlu reklam maketleri taleplerinizde 3D maketler, 3 boyutlu kukla ve 3D karakter hazırlıyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın ünlü markalarının maskotlarının, ürünlerinin, reklam materyallerinin 3D versiyonlarını hayata geçiriyoruz. Çizgi film karakterleri ve hayvan figürleri hazırlıyoruz. Ayrıca firmaların özel reklam ürünlerini 3 boyutlu şekilde üretiyor, tamamen kurumsal ve özgün projeler yürütüyoruz.

3 boyutlu reklam maketleri, 3 boyutlu dummy ve 3D karakter üretiminde müşterilerimizin taleplerine göre fiberglass ve strafor malzeme kullanıyoruz. Ürün boyutları, katmanı ve renkleri tasarımcılarımızın çalışmaları ve firma beklentileri doğrultusunda şekilleniyor.

3 boyutlu reklam maketleri, kukla ve karakterlerin üretimini gerçekleştirirken ürünlerin yüksek standartta olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. CNC parkuru, poliüretan kaplama makinesi ve her türlü teknolojik donanıma sahip üretim merkezimizde gerçeğe en yakın modellemeler yapıyoruz. Sıfır hata ile üretim yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya özen gösteriyor, var olan kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.

3 boyutlu maket hizmeti almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, 3 boyutlu reklam maketleri, 3 boyutlu kukla, dummy, 3D karakter, 3 boyutlu dummy üretimi taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek 3 boyutlu reklam maketi üretim süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 6
Teklif Al
Teklif Al +902122826095