Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büst Tasarım ve Uygulama - Tarihe Yön Veren İsimlerin Büstlerini Yapıyoruz!

Kullanım Amaçlarına Uygun Dekoratif ve Tarihi Büstler! Büst Yapımı İçin Profesyonel Destek

Müzeler, sergi mekanları, eğitim kurumları, askeriyeler, mimarlık firmaları, belediyeler ile tüm özel ve kamu kuruluşları son yıllarda dekoratif büstler ile mekanlarını daha dikkat çekici hale getirmeye başladılar. Atatürk’ten tarihe yön vermiş isimlere, ünlü devlet adamlarından mitolojik tanrılara kadar farklı kullanım amaçlarıyla büst talep ediyorlar.

Firmamız bu talepleri karşılamak için yıllardır ünlü heykeltraşları ile hizmet vermeye devam ederken her geçen gün üretim sistemini de geliştirmeyi ihmal etmiyor. İstenen boyutlarda ve malzemede, dış etkenlere son derece dayanıklı olmak üzere kaliteden ödün vermeden büst tasarım, üretim ve uygulama hizmetleri veriyoruz. Büst yapımı ve büst fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sayfamızda...

Kimler İçin Üretiyoruz? Büst Yapımı

Son zamanlarda büstlerin hemen her yerde kullanıldığını söyledik. Özellikle eğitim kurumları, kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler, müzeler, sergi alanları, restoran ve oteller büst satın alıyorlar. Çevre düzenlemeleri için de mimari ve yapı firmaları tarafından dekoratif büstler tercih ediliyor.

Apollo, Hermes, Sokrates, Helen gibi antik karakter ve isimlerin dışında Atatürk büstleri, Osmanlı padişahlarının büstleri, ünlü yazar ve şairlerin büstleri de sıkça rağbet görüyor. Ülkemizin her yerinden gelen talepleri karşılamanın yanında yurt dışı için de üretim yapıyor, tarihimizin önemli kişilerini hatırlatmaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Büst yapımı projeleri için kişi ve kurumlara destek oluyoruz. Büst yapılışı sırasında en güncel teknolojiyi kullanıyoruz.

Yüksek Kalitede Malzeme ve Teknik Donanım Kullanıyoruz!

Büst yapımı için ilk olarak grafikerlerimiz ve heykeltraşlarımız bir araya geliyor ve firma ya da kuruluşun taleplerini dinliyorlar. Ardından çizimler ve modellemelerle müşteri onayı alınarak işe başlanıyor. Büst yapımı sürecinde en çok dikkat ettiğimiz konu kaliteli malzeme ve mükemmel işçilik oluyor. Alüminyum, bakır, tunç, kalay, kurşun ve altın gibi metalleri kullanarak üretim yapıyoruz. Aynı zamanda kil, alçı gibi malzemelerden de büstler hazırlıyoruz. Atatürk büstü, tarihi büstler, dekoratif büstler gibi taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle büst yapımı projelerinizin tüm ihtiyaçlarınız karşılıyoruz. Planlanan boyutlarda ve malzemede, onaylanmış taslaklardan şaşmayarak büst üretimi yapıyoruz.

Güvenli Teslimat ve Büst Montajı Yapıyoruz!

Büst yapılışı için yoğun çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Atatürk büstü, tarihi büstler ya da dekoratif büstler için müşterilerimize teslimat hizmeti veriyoruz. Belirtilen büst yapımı projesini zamanında ve eksiksiz şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Montaj gerektiren büstler için de tüm güvenlik önlemlerini alarak kurulum yapıyoruz. Ünlü tarihi kahramanları, komutanları, padişahları, yazarları ve bilim adamlarını hatırlatan büstlerle şehirlerin ve mekanların dokusunu değiştiriyoruz. Büst yapımı hizmetimizle müşteri beklentilerine cevap veriyoruz.

Büst Fiyatları - Hızlı ve Kaliteli Üretimin En Uygun Fiyat İle Birleştiği Türkiye’deki Tek Nokta!

1984’ten bugüne verdiğimiz hizmetler ve sunduğumuz çözümlerle pek çok kurumsal bağ kazandık. Önceliğimiz hiçbir zaman fiyat olmamakla birlikte partnerlerimize özel uygun büst fiyatları ve ödeme koşulları sunmaktayız. Bu nedenle büst fiyatları için her projeye özel maliyet çıkarırız.

Büst fiyatları; atatürk büstü, tarihi büstler, dekoratif büstler için üretim seçeneklerinden hangisinin tercih edileceğine, üretilecek büstlerin boyutlarına ve formlarına, kullanılacak malzemeye, yapılacak büst sayısına ve müşteri taleplerine göre belirlenir. Atatürk büstü, tarihi büstler, dekoratif büstler için üretim bilgisi ve büst fiyatları teklifi almak istiyorsanız bir telefon uzağınızda olduğumuzu unutmayın…

[widget-128]

Yapılmış Yorumlar (1)

hasan ahmet
26 Ekim 2023, 16:58

<a href="http://www.google.com">bust tasarım</a> ile ilgili yazı çok güzel.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095