Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Tasarım Satranç Takımları – Büyük Satranç Takımları İle Eğlenceli Vakitler Geçirin!

İlgi Çeken Büyük Satrançlar!

İki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan en eski zeka ve masa oyunlarından olan satranç, malzemeleri ile firmaların, belediyelerin ve markaların sıklıkla kullandığı dekorlardan biri olmuştur.  Parkalarda, bahçelerde ve kişiye özel alanlara koyulabilen büyük satranç takımları dekor olarak kullanılmasının yanında satranç oyununu oynamanızı da sağlıyor. İster yalnızca görsel bir amaçla isterseniz de satranç oynama zevkinizi ileri seviyeye taşıyacak bir amaçla satın alın, her amaca ve hedefe yönelik özel tasarım satranç takımları bulabilmeniz mümkündür.

Büyük satranç takımları, markaların reklam stratejisi için kullandığı malzemeler arasında da sayılabilir. Oyuncak, oyun ya da eğlence sektörüne ait markalar ilgi çekmek ve markalarının bilinirliğini artırmak için büyük satranç takımları ile şehrin en kalabalık meydanlarında boy gösterebilirler. Bu sayede ürünlerine ya da markalarına dikkat çekerek istedikleri hedefe ulaşmış olurlar.

Kişiye ve Firmaya Özel Büyük Satranç Takımları!

Şık ve dayanıklı özel tasarım satranç takımları her zevke uygun şekillerde ve renklerde üretilir. Bu sebeple firmalar ya da ürün tanıtımı yapmak isteyen markalar, ürünlerine ve istedikleri renge uygun büyük satranç takımları bulabilir ya da tasarlatabilirler. Ürünlerini ve markalarını yansıtmak istedikleri renk, şekil ve boyuta göre tasarımlar yapılması markaların kendini en doğru şekilde yansıtabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden büyük satranç takımları hem tasarımsal hem de konulacağı ortamın uygunluğu bakımından en doğru şekilde ayarlanmalıdır.

Firmaların, büyük şirketlerin ve reklamını yapmak isteyen markaların dışında büyük satranç takımları kişiye özel olarak da tasarlanabilir. İsterseniz evinizin bahçesi için tasarlatabilir isterseniz de odanız için uygun ebatlarda özel satranç takımları tasarlatabilirsiniz.  Bahçelerinize ve odanıza renk katacak büyük satranç takımları arkadaşınıza, eşinize ya da akrabalarınıza vereceğiniz ev hediyesi bile olabilir.

Büyük Satranç Takımları Hangi Malzemelerden Yapılır?

Büyük satranç takımları genel olarak dış mekanlar için kullanıldığından zorlu hava şartlarına uygun ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Büyük satranç takımları için kullanılan malzemeler arasında;  demir, opal taş, kehribar taşı, bakır, strafor ve fiberglass gibi hem renkli ve şık duran taşlar hem de sağlam ve ekonomik malzemeler sayılabilir.

Özel Tasarım Satranç Takımları Nerelerde Kullanılır?

Büyük satranç takımları kişiye özel tasarımlarda oda, salon ve bahçe gibi alanlarda tercih edilirken marka, firma ve belediye gibi kurumların kullanmak istediği amaca göre satranç takımının koyulacağı ortam belirlenir.

Sanat merkezlerinden müzelere, parklardan bahçelere, şehir meydanlarından eğitim kurumlarına kadar pek çok yerde kullanılan büyük satranç takımları herkesin ilgisini çekmek için oldukça uygun bir dekor çeşididir.

Büyük Satranç Takımı Fiyatları

Büyük satranç takımı fiyatları; satrancın üretildiği malzemeye, işçilik kalitesine, koyulacağı ortama, ebatlarına ve renklerine göre değişkenlik gösterir. Dış mekan için kullanılacak özel tasarım satranç takımları kullanıldığı malzeme bakımından kaliteli olmalıdır. Bu da büyük satranç takımı fiyatları konusunu doğrudan etkiler. Strafor ve fiberglass gibi yeni teknolojilerde kullanılan hem sağlam hem de maliyeti düşük malzemeler ile üretilen büyük satranç takımları, geleneksel yöntemlerle üretilen satranç takımlarından daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Erlas Global olarak kalitesinden ödün vermeyen malzemeler ile ürettiğimiz uygun fiyatlı büyük satranç takımları ile hem firma ve şirketlere hem de kişiye özel tasarımlarla bahçeleri ve sokakları süslüyoruz. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı özel tasarım satranç takımları almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095