Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Askeri Eğitim ve Çok Amaçlı Mock Up Üretimi

Gerçeğine En Yakın Modellemeler!

Askeri eğitim ve çok amaçlı uçak ve helikopter üretimleriyle mock up teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz!

Tasarımdan üretime kadar her adımda yüksek kalite ve güvenli kullanımı göz önünde bulundurarak eğitim kurumlarımız için mock up üretimler yapıyor, firmalar için ürün ve tanıtım materyallerinin tam boyutlu örneklerini oluşturuyoruz. Uzman mühendislerimiz tarafından planlanan ve deneyimli üretim teknisyenlerimizin ellerinden çıkan mockup materyallerle hedeflerinize katkı sağlıyoruz.

Kusursuz üretim ve işçilik garantisiyle eğitim sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırıyoruz!

Askeri Mockup Uretimi 5

Eğitim Kurumlarına ve Firmalara Özel Mock Up Üretimi!

Ucak Mocku 1

Mock Up Uçak Üretimi

Gelişmiş üretim sistemimizle eğitim amaçlı kullanılacak uçak modellemeleri ve mock up üretimi yapıyoruz.

Özellikle uçuş okulları ve havacılık üniversiteleri tarafından talep edilen mock up uçak modellerini aslı ile aynı boyutlarda ve özelliklerde olmasına dikkat ederek detaylı işçilik ve teknolojiyle hayata geçiriyoruz. Uzun yıllar sorunsuzca kullanılması için dayanıklı ve güvenilir malzeme kullanıyoruz.

Çağın gereklerini düşünerek müşteri beklentilerine uygun tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle özgün ve fark yaratacak projeler hazırlıyoruz!

Mock Up Uçak Üretimi Hakkında Bilgi Al

Mock Up Helikopter Üretimi

Gerçeğinden ayıramayacağınız mock up helikopter projeleriyle eğitim kurumunuzun marka değerini yükseltiyoruz!

Hem öğrencilerinizin beklentilerini karşılayacak hem de eğitim sektörüne katkı sağlamanıza yardımcı olacak mock up eğitim ekipmanlarıyla tercih edilen bir kurum olacaksınız. Uzman tasarım ekibimiz tarafından çizilen ve üretim merkezimizde somutlaşan mock up helikopter üretimlerinde kaliteden ödün vermiyoruz.

Fikirden projelendirmeye, üretimden kullanıma kadar profesyonel bir hizmet almanız için özenle çalışıyor, işinizi önemsiyoruz.

Mock Up Helikopter Üretimi Fiyatlarını Öğren
Helikopter Mocku
Cok Amacli Mocku

Çok Amaçlı Mock Up Üretimi

Firmanıza özel modelleme ve reklam çözümleri için doğru adrestesiniz! Hedeflerinize, kullanım amaçlarınıza ve sektörünüze en uygun mockup tasarımlar yapıyoruz.

İstediğiniz standartlarda ve ölçülerde, kitlenize hitap edecek renk ve tasarım çeşitliliğine sahip mock up üretimlerle hem görsel hem işlevsel zenginlik kazanacaksınız. Müşteri sunumlarında, reklam ve tanıtım çalışmalarınızda kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz.

Markanızın beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçlarınızı analiz ederek ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak tamamen size özel mock up üretimi yapıyoruz…

Çok Amaçlı Mock Up Üretimi Projeleri
Ucak Uretimi

Gerçeğine Erişilemeyen Ürünlerin Mock Up’ı Var!

Askeri Eğitim ve Çok Amaçlı Mock Up Üretimlerimizle Tanışın!

Bilgi Al
Mockup Yapimi

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, eğitim kurumunuzun standartlarını yükseltmek istiyorsanız mock up tasarım ve üretim uygulamalarımız hakkında bilgi alın, size özel hizmetler sunalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı mimari perspektifle bütünleştiren tasarım algımızla daha kullanışlı ürünler ve firmanıza özel çözümler için her zaman yanınızdayız.

Askeri eğitim amaçlı helikopter ve uçak modelleri, çok amaçlı mock up üretimler, tema parklar, 3 boyutlu reklam dummyleri ve maketler, heykeller, sinema ve dizi sektörü için dekor uygulamaları ve şehir mobilyaları başta olmak üzere 10’dan fazla hizmet dalında müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
Mock Up Uretimi
Mockup Fiyatlari

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kurum ve firmalara 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu modellemeler arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, mock up üretimi ve reklamda fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Mock up üretimi işlerimizde en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC, poliüretan kaplama parkurumuz ve teknolojik donanıma sahip mock up üretimi merkezimizle yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Maket Ucak Yapimi

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Mock up, 3 boyutlu maket, müze tasarımları ve sahne dekorları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Projelerinize özel konsept belirleme, tasarım, mock up üretimi ve uygulama adımları taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Maket Ucak Yapimi

Modern ve Etkileyici Tasarımlar

Yenilikçi ve öncü fikirlerle yüksek kaliteyi ve teknolojiyi birleştiriyor, ihtiyaçlarınıza optimum çözümler sunuyoruz!

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz. Uzman grafik tasarımcılarımız ve 3D modelleme ekibimizle birlikte sizler için en ekonomik ve verimli projeleri hazırlıyor, hayata geçiriyor ve başarınıza ortak oluyoruz.

Vaktiniz bizim için de değerli! Tam olarak istediğiniz kalitede, benzeri olmayan mock up ve eğitim materyalleri için bakış açımızı geliştirmeye devam ediyoruz!

Projelerimiz

Yüksek Standartlarda Üretim

Gelişmiş modelleme parkurumuz, 1600m2’lik üretim tesisimizde kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tasarımlar yapıyoruz.

Askeri eğitim ve çok amaçlı mock uplar, tema parklar, 3D maketler, dummyler, şehir mobilyaları, heykeller, sahne dekorları, tanıtım stantları ihtiyaçlarınızı Avrupa standartlarında, son teknolojik ekipmanlarla, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla karşılıyoruz. İmalat sonrası güvenilir montaj hizmeti sunarak ürününüzü eksiksiz teslim almanızı sağlıyoruz.

3D ve CNC teknolojimiz, demir ve ahşap atölyemiz, fiberglass ve strafor ürün imalatımızla ihtiyaçlarınız için her türlü teknik yeterliliğe sahibiz!

Üretim Parkurumuz
Mock Up Yapimi 1
Mock Up Ucak Uretimi 2

Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Anahtar teslim projelerle işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Önceliğimiz, kurumunuza ve markanıza değer katarak öğrencilerinize ya da müşterilerinize ulaşmanızı sağlamak, tecrübemizle projelerinize yön vermektir. Dolayısıyla hizmet öncesi ve sonrasında danışmanlık sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz.

İletişim

Askeri Eğitim ve Çok Amaçlı Mock Up Projelerimiz – Gerçeklik Algınızı Arttırıyoruz!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin en iyi askeri ve havacılık eğitim kurumları için uçak ve helikopter modellemelerine imza attık. Mock up uçak üretimi ve mock up helikopter üretimi kalitemizi yakından görmek için tamamladığımız projelere yakından bakın…

)) Mockup 1 1 Ucak Mockup 1
Ucak Uretimi 7 Mock Up 4
Mock Up 2 1 Mockup Yapimi

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve mock up üretimi hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

Eğitim amaçlı ya da tanıtımlarınıza özel mock up projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en farklı mock up tasarımlarını işbirliğiyle hayata geçirelim.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Askeri Eğitim ve Çok Amaçlı Mock Up Fiyatları

Mock Up Üretimi Ücretleri

Askeri eğitim ve çok amaçlı mock up fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Tasarımı ve üretimi yapılacak uçak, helikopter ve diğer mock up model sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Mock up hizmetinin projelendirilmesiyle birlikte tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Eğitim kurumunuza ve markanıza özel mock up üretim projelerini hayata geçirmek, tasarım ve üretim hizmetlerimizle ilgili fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Askeri ve havacılık eğitim kurumları için uçak ve helikopter modellemeleri ile mock up uçak üretimi ve mock up helikopter üretimi yapıyoruz. Ayrıca firmalar için diledikleri ürün ve reklam ekipmanları için mock up tasarım ve üretim aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Askeri eğitim ve çok amaçlı mock up üretimi yaparken müşterilerimizin taleplerine, modelin kullanım koşulları ve amaçlarına, tasarım standartlarına göre malzemelerimizi belirliyoruz. Mock up boyutları, katmanı ve renkleri, tasarımcılarımızın çalışmaları ve firma beklentileri doğrultusunda şekilleniyor.

Mock up üretimi yaparken ürünlerin yüksek standartta olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. 3 boyutlu CNC parkuru, poliüretan kaplama makinesi ve her türlü teknolojik donanıma sahip üretim merkezimizde gerçeğe en yakın modellemeler yapıyoruz. Sıfır hata ile mock up üretimi yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya özen gösteriyor, var olan kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.

Mock up yapımı için firmamızdan hizmet almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, mock up uçak üretimi ve mock up helikopter üretimi taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek mock up üretimi çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 3
Teklif Al
Teklif Al +902122826095