Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hakkımızda

Uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretim ve uygun maliyetli çözümlerimizle 1984’ten bugüne, 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam sektöründe hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz!

Bugüne kadar başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her yerinde ses getiren, yenilikçi ve yaratıcı projelere imza attık. 36 yılı aşkın sektörel deneyimimizle edindiğimiz bilgi ve birikimi bir araya getirerek iş disiplinimizden taviz vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verdik. Alanında uzman mühendis, heykeltıraş, ressam, mimar, grafiker ve teknik ekibimiz, 3 boyutlu üretim parkurumuz, yüksek kalite ve şeffaflığı ilk sıraya koyduğumuz hizmet prensibimizle ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler sunmaya devam ediyoruz. Tema parklar, reklam maketleri, anıtlar, heykeller, kent mobilyaları ve sahne dekor uygulamaları yaparak aklınızdan geçenleri hayata taşıyoruz!

1600 m2 kapalı üretim merkezimizde en güncel teknolojiyi kullanarak kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın ve tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz.

Erlas Reklamcilik 1

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketleri

Firmaya özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Vizyon Misyon

Vizyon & Misyon

Amacımız; en hızlı ve kaliteli üretimi, uygun maliyetli çözümlerle bütünleştirerek müşterilerimizin memnuniyetini zirvede tutmaktır.

Vizyonumuz; sektörüne ve müşterilerine değer katan, teknolojiyi ve güncel gelişmeleri takip ederek kalite standartlarını en üst seviyede tutan, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır. Misyonumuz ise; tecrübemiz, değerlerimiz ve teknik altyapımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak, çevresine ve doğaya saygılı, dürüst ve şeffaf bir marka olma özelliğimizi devam ettirmektir.

İş ortakları ve paydaşlarımızla sürdürülebilir güçlü bağlar kurarak ulusal ve uluslararası projelerde ülkemizi başarıyla temsil etmek en büyük arzumuz ve bunun için çok çalışıyoruz…

Projeler

Ekibimiz

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, ressamlar, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan 35 kişilik ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi, birikim ve deneyimle beraber yüksek motivasyon ve verimlilikle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

Fikir alışverişinden üretim aşamasına kadar tüm süreçlerde koordineli bir şekilde çalışarak markanızın büyümesini ve reklamlarınızın akılda kalmasını sağlıyoruz.

Bizden Haberler
Uzman Ve Deneyimli Eki 10
Kalite Politikamiz

Kalite Politikamız

Kalite; firmamız için teknolojiye ve çağımıza paralel olarak şekillenen, koşullara göre gelişen ve yenilenen bir hedeftir!

Hizmetlerimizin çizim aşamasından uygulanmasına kadar geçen her süreçte müşteri memnuniyetini sağlayacak güvenli, kaliteli ve hatasız üretim yapmaya, sektörel verimliliği ve rekabeti canlı tutmaya özen gösteriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını iyileştirmeye, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Var olan kaliteyi sürekli kılmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, çevreyi korumak, farklı ve fark yaratan bir firma olmak için standartlarımızı yükseltiyoruz!

Üretim Parkuru

Türkiye’nin En Eğlenceli İşlerinde İmzamız Var!

Vialand, Adım İstanbul, Miramagicia tema parkları, Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları için açık hava reklamları, ünlü TV dizileri için sahne dekorları, başarılı markalar için 3 boyutlu reklam modellerine imzamızı attık!

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Proje ofislerimizi, üretim parkurumuzu, ahşap ve demir atölyemizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın! Yüksek standartlı üretim ve uygun maliyetli çözümlerimiz için gelin, tanışalım…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Reklam ve Tanıtım Projeleriniz Mi Var?

Teklif Al
Teklif Al +902122826095