Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Endüstriyel Ürün İmalatı

Hafiflik, Dayanıklılık ve Tasarım Esnekliği!

Dayanıklı fiberglass malzeme ile peyzaj ürünlerinden mimari figürlere, kürelerden kubbelere kadar tüm üretim beklentilerinizi karşılıyoruz!

Yüksek kaliteli cam elyaf polyester reçineden elde edilen fiberglass kalitesiyle projelerinize özel yaratıcı ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz! 1600m2’lik üretim merkezimizde makine parçaları, saksı ve peyzaj ürünleri, kubbeler, heykeller ve küreler yapıyor; dış etkenlere karşı yüksek mukavemeti olan fiberglass ile dış cephe kaplamaları gerçekleştiriyoruz.

Geniş üretim hacmimiz ve sınırsız modelleme tekniğimizle yaşam alanlarınıza katkı sağlamaya, şehirleri güzelleştirmeye ve firmalara değer katmaya devam ediyoruz!

Fiberglass Uretim

Geniş Kullanım Alanıyla Fiberglass Kalitesi Her Yerde!

Fiberglass Makine Parcalari

Fiberglass Makine Parçaları

Makinelerinizin ömrünü uzatacak parçaları yüksek dayanıklılığa ve mükemmel elastikliğe sahip fiberglass malzemeden üretiyoruz!

Endüstriyel ürün imalatında kaliteli malzeme ve minimum maliyet prensibimizle ihtiyacınız olan makine parçaları için fiberglass üretim teknolojimizi kullanıyoruz. Gelişmiş üretim parkurumuzda makineleriniz için yedek parçalar imal ediyor, uzun yıllar güvenli kullanımı garanti ediyoruz.

36 yılı aşkın sektörel deneyimimiz ve uzman ekibimizle firmanıza özel fiberglass üretim çözümleri sunuyoruz. Yüksek teknoloji, yaratıcılık ve üretkenlik her projemizin çıkış noktası oluyor…

Fiberglass Makine Parçası Üretimi Hakkında Bilgi Al

Fiberglass Saksı – Peyzaj Ürünleri

Fiberglass dayanıklılığı ve sınırsız renk seçeneğiyle rengarenk sokaklar ve caddeler tasarlıyoruz! Şehrinize dekoratif dokunuşlar yapıyoruz!

AVM’ler, parklar, yol ve caddeler, belediye ve kamu binaları, camiler, eğitim kurumları ve oteller gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerler için fiberglass saksı ve peyzaj ürünleri tasarlıyoruz. Sıcağa, neme ve suya karşı gösterdikleri mukavemetle sınırsız kullanım alanına sahip fiberglass saksı ve peyzaj ürünlerinizi yıllarca kullanabileceksiniz.

Uygun fiyatlı fiberglass saksı ve peyzaj ürünleri satın almak istiyorsanız gelin, tanışalım, birlikte keyifli yaşam alanları oluşturalım.

Fiberglass Saksı - Peyzaj Fiyatlarını Sor
Fiberglass Saksi 1
Fiberglass Bank

Fiberglass Bank

Şehir yaşamının en önemli parçası banklar, fiberglass malzeme kalitesi ve yaratıcı fikirlerle bir araya geliyor!

Çevre dostu üretim yaklaşımımızla parklar, kamusal alanlar, bankalar, eğitim merkezleri, konutlar ve tüm kent için kullanım amaçlarına uygun fiberglass bank tasarımı yapıyoruz. Teknolojik üretim parkurumuzla istediğiniz adette ve boyutlarda en hızlı ve güvenli fiberglass bankları hazırlayarak kullanıcılarının beğenisine sunuyoruz.

Soğuğa ve sıcağa dirençli, su geçirmez fiberglass bank üretimleri ile müşterilerimizin ve kent sakinlerinin beklentilerine cevap veriyoruz!

Fiberglass Bank Üretimi Hakkında Bilgi Al
Fiberglass Urunler

Tasarım Esnekliği, Güç ve Konfor!

Fiberglass Kalitesi Yaşam Alanlarınızı Saracak!

Bilgi Al
Fiberglass Mimari Figur

Fiberglass Mimari Figür

CTP Fiberglass esnekliği ve alanında uzman ekibimizle kusursuz fiberglass figür imal ediyor, hayal gücünüzü gerçeklikle buluşturuyoruz.

Yaşam alanlarına kalite katan mimari figürler ve dekoratif ürünleri, iç ve dış mekan şartlarına uyumlu, farklı konseptler ve bakış açıları kullanarak fiberglass malzemeden üretiyoruz. Yüksek üretim teknolojimizle kapsamlı projelerinizi en hızlı ve güvenli şekilde tamamlıyoruz.

Firmanıza özel projelendirme ve fiberglass figür üretimi süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, profesyonel hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın!

Fiberglass Figür Üretimi İçin Teklif Al

Fiberglass Kubbe

Hava şartlarına, yüksek korozyon ve kimyasallara dayanıklı fiberglass malzeme ile sayı ve ebat gözetmeksizin tüm üretim taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz!

Cami ve şadırvanlar, endüstriyel tesisler, depolama tankları, spor müsabakalarının gerçekleştiği alanlar, kongre ve seminer merkezleri, konser ve sergi salonları, seralar, AVM’ler ve eğitim kurumları için fiberglass kubbe imalatı yapıyoruz. Mimari dokunuşlarla şık tasarımlara imza atıyoruz.

Fiberglass kubbe uzun ömürlü, çekme ve eğilme mukavemeti yüksek, kolay taşınabilir olmasıyla sizlere konforlu bir kullanım sunacak!

Fiberglass Kubbe Hakkında Bilgi Al
Fiberglass Kubbe Tasarimi

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle fiberglass ürünler almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle fiberglass ürünler ve dekoratif eşyalar için farklı çözümler sunuyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Fiberglass üretim süreçlerimizde en iyi malzemeyi kullanarak zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

Fiberglass makine parçaları, fiberglass saksı, bank, figür, fiberglass küre, fiberglass kubbe üretiminde en iyi teknolojiyi kullanıyoruz.

Fiberglass Imalat

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, fiberglass küre, kubbe, bank ve heykellerin sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Fiberglass saksı, fiberglass bank, fiberglass küre ve kubbe, fiberglass heykel kurulumunu deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Fiberglass üretim projelerinizde tüm tasarım ve üretim adımlarında taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Fiberglass Heykel

Fiberglass Heykel

Kentlerimizin tarihine, kültürüne ve geleneksel simgelerine özgü eserleri fiberglass kalitesiyle üretiyoruz!

Atatürk heykelleri, rölyefler, büstler, anıtlar ve dekoratif çalışmalar için fiberglass üretim ve kullanım esnekliğinden faydalanıyoruz. En yeni teknoloji üretim parkurumuz, yaratıcı ve özenli ekibimizle kent heykelleri ve anıtlarını istenen boyutlarda ve malzemelerde sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Eğitim kurumları, kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler ve müzeler başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde fiberglass heykel üretim ve uygulama projeleri gerçekleştiriyoruz.

Fiberglass Heykel Fiyatlarını Öğren

Fiberglass Küre

Açık hava reklamcılığından iç mekan tanıtımlarına, fuarlardan organizasyonlara kadar müşteri gereksinimlerine uygun renk ve boyutlarda fiberglass küre imalatı yapıyoruz!

Reklam küreleri, dünya maketleri ve anıt küreler gibi geniş ürün yelpazemizle iş ortaklarımızın beklentilerine cevap veriyoruz. Mühendislik, tasarım ve üretim deneyimlerimizi bir araya getirerek optimum çözümler yaratıyoruz.

Dikkat çekici fiberglass küre formlarımız ile dekorasyon ve endüstriyel projelerinize özgü üretimler yapıyoruz. Kısa zamanda iyi hizmet almak istiyorsanız Erlas doğru adres!

Fiberglass Küre İmalatı Hakkında Bilgi Al
Fiberglass Kure 7
Dis Cephe Kaplamasi

Dış Cephe Kaplamaları

Sıcağa ve soğuğa dayanıklı, korozyon, pas ve darbelere karşı dirençli CTP fiberglass dış cephe kaplamalarıyla yaşam alanlarınıza konfor katıyoruz!

Su geçirmez özellikte, güvenilir bir yapı malzemesi olarak kullanılan fiberglass ile inşaat sektörü için kalite ve estetiği bir araya getiriyoruz. Binalarınız için tasarım, üretim ve uygulamada her biri alanında uzman kadromuzla eksiksiz ve kusursuz dış cephe hizmetleri veriyoruz.

Dış cephe kaplamalarınız için düşük üretim maliyetli ve uzun ömürlü fiberglass malzemeyi tercih edin, kaliteyi kesintisiz yaşayın!

Fiberglass Dış Cephe Kaplamaları Hakkında Bilgi Al

Fiberglass Endüstriyel İmalat Projelerimiz – En İyi Malzeme, Yüksek Konfor!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin başarılı firmalarına fiberglass ürün imalatı hizmeti sunduk. Fiberglass makine parçaları, fiberglass saksı, fiberglass bank, fiberglass küre, fiberglass kubbe, fiberglass heykel, fiberglass dış cephe kaplamaları gibi birbirinden başarılı projelere imza attık. Tamamladığımız projeler ve üretimlerimizi inceleyin, kalite standardımızı yakından görün!

)) Fiberglass Uretim 7 Fiberglass Urunler 1
Fiberglass Imalat 3 Fiberglass Ureticileri 1
Cam Elyafi Fiberglass Endustriyel Urun
Fiberglass Sutun 2

Sütun ve Prekast Üretimi

Mimari projeler için fiberglass malzemeden sütun ve prekast üretimleri yapıyor, binalarınızın dayanıklılığını arttırıyoruz!

Modern kentlerin vazgeçilmez dış cephe kaplaması olan prekast betonlar, tarihi mekanlar için dekoratif sütunlar, inşaat projeleri için güçlendirilmiş sütun çalışmaları gerçekleştirerek hem şık mekanlar hem de güvenli alanlar yaratıyoruz.

Su geçirmez, darbelere dirençli, tasarım rahatlığı sağlayan fiberglass sütun ve prekast üretimlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın…

Sütun ve Prekast Üretimi Fiyatlarını Öğren

Makine, Kasa, Kabuk Giydirme

Üretim ve çalışma alanlarını birbirinden ayıran, güvenilir mekanlar oluşturmayı sağlayan makine giydirme hizmetimizle firmanızın görünüşünü değiştiriyoruz!

Mükemmel kapanış kapıları, entegre kablo kanalları, modüler ve kullanışlı tasarım prensipleriyle hazırlanan dış yüzeyler sayesinde mekanlarınızın havası değişecek. Makine ve kasalar için kabuk giydirme hizmetimizden yararlanarak daha geniş ve kullanışlı alanlara sahip olacaksınız.

Fiberglass üretim seçeneklerimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın, hızlı ve bütçe dostu çözümlere kavuşun!

Makine, Kasa, Kabuk Giydirme Hakkında Bilgi Al
Makine Giydirme
Simulasyon Uretimi

Simülasyon Üretimi

Simülasyon sistemlerine özel fiberglass modelleme üretimleri yapıyoruz! Birebir ölçüler ve kaliteden şaşmıyoruz…

Müşterilerimize özel simülasyon ekipmanları çizim, üretim ve uygulama hizmetleriyle yüksek tasarım esnekliğine sahip fiberglass malzemeyi her alanda kullanıyoruz. Gelişmiş üretim teknolojimizle kullanım amaçlarına uygun sağlam modellemeler hazırlıyoruz.

Düşük bakım maliyeti ve kolay kullanım özellikleriyle fiberglass kalitesinden şaşmayın! Firmanıza özel çözümler için bizi arayın.

Simülasyon Üretimi İçin Fiyat Al

AVM, Otel Mimari Dekor Uygulamaları

Fiberglass üretim konforu oteller ve AVM’lerde! Mekanınıza özel dekor uygulamaları için en yeni teknolojiyi kullanıyoruz…

Alışveriş merkezleri ve oteller için reklam ve tanıtım standları, özel gün dekorları ve mimari heykeller hazırlarken fiberglass esnekliğinden yararlanıyoruz. En kısa sürede mimari projelerinize tasarım ve üretim desteği sunarak müşterilerinizin vakit geçirmekten keyif alacakları mekanlar yaratıyoruz.

AVM ve otelleriniz için dekoratif tasarımlar istiyorsanız sektörel deneyimimiz ve uzman ekibimizle yanınızdayız…

AVM, Otel Mimari Dekor Uygulamaları Teklif Al
Otel Avm Dekor

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve fiberglass üretim hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

Fiberglass üretim ve fiberglass ürünler için ihtiyaçlarınızdan ve beklentilerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Fiberglass makine parçaları, fiberglass dekorasyon ürünlerini projeniz için yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Fiberglass Endüstriyel Ürün İmalatı Fiyatları

Fiberglass Üretim Proje Ücretleri

Fiberglass ürünlerde tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Fiberglass saksı, fiberglass kubbe, fiberglass küre, fiberglass makine parçaları, fiberglass dekoratif ürünler, fiberglass dış cephe kaplamaları gibi hizmetlerden hangisinin uygulanacağına, projenin kapsamına, üretilecek ürün sayısına ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Fiberglass üretim planı sonrasında tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Fiberglass endüstriyel ürün imalatı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Makine, inşaat, dekorasyon, mimarlık ve organizasyon firmaları ile her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun fiberglass makine parçaları, fiberglass saksı ve peyzaj ürünleri, fiberglass bank, fiberglass figür, oto aksesuarlar, fiberglass kubbe, fiberglass heykel ve fiberglass küre üretiyoruz. Ayrıca dış cephe kaplamaları, sütun ve prekast üretimi, makine giydirme gibi hizmetler de veriyoruz.

Fiberglass imalat projelerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için talep halinde fiberglass makine parçaları, fiberglass saksı, fiberglass bank, fiberglass figür, fiberglass küre, fiberglass kubbe, fiberglass heykel, fiberglass dış cephe nakliye ve montaj hizmetleri de veriyoruz. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerin montajını teknik ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fiberglass malzemeden üretilen ürünlerimiz ısı, korozyon, pas ve darbelere karşı dirençlidir. Her türlü hava koşullarında da ürünlerimiz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda fiberglass makine parçaları, fiberglass saksı, fiberglass bank, fiberglass figür, fiberglass küre, fiberglass kubbe, fiberglass heykel, fiberglass dış cephe ürünlerinde bakım ve onarım ihtiyaçları deneyimli teknik ekibimiz tarafından karşılanarak ilk günkü kullanım konforu sağlanır.

Fiberglass imalat talebinizi iletişim adreslerimizi kullanarak oluşturabilirsiniz. Fiberglass makine parçaları, fiberglass saksı, fiberglass bank, fiberglass figür, fiberglass küre, fiberglass kubbe, fiberglass heykel, fiberglass dış cephe üretim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek fiberglass ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 9
Teklif Al
Teklif Al +902122826095