Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kent Mobilyaları

Şehriniz İçin Tasarlıyoruz, Hayatı Kolaylaştırıyoruz!

Banklar, bariyerler, ATM’ler, çocuk oyun grupları, peyzaj ürünleri ve dahası… Yaşanabilir kentler için sınırlarımızı zorluyoruz!

Tecrübemizi, bilgimizi ve yaratıcılığımızı kullanarak özgün ve estetik, kullanışlı ve dayanıklı kent mobilyaları üretiyoruz. Yaşamı merkeze alan kalite prensibimizle duyarlı şehir mobilyaları tasarım, üretim ve uygulama aşamalarının tamamında titizlikle çalışıyoruz. Şehrin bir parçası olacak kent mobilyaları ve eşyalarını, dilediğiniz yerde kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz!

Kentin ihtiyaçlarına uygun, insanların hayatlarını kolaylaştıracak şehir mobilyaları tasarlıyoruz! Beklentilerinize uygun çözümler ve kaliteli kent mobilyası tasarımı için buradayız…

Kent Mobilyalari

Zengin Detaylarla Şehirlerinizi İnşa Ediyoruz!

Geri Donusum Kutusu

Geri Dönüşüm Kutusu

Şehirlerinize çevre bilinci aşılıyoruz! Uzman tasarım ve imalat ekibimizle projenize özel geri dönüşüm kutusu üretimi yapıyoruz.

Kent mobilyaları üretiminde lider bir marka olarak kamu kuruluşları ve özel firmalar için geri dönüşüm kutusu tasarım, projelendirme, üretim ve uygulama hizmetleri sunuyoruz. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun, istediğiniz malzemede ve renklerde, kullanıcının ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacak geri dönüşüm kutuları üretiyoruz.

Sadece üretim yapmıyor, yaşam alanlarınızın mimarisine katkıda bulunuyoruz. Özenli ve özel projelere imza atıyoruz.

Geri Dönüşüm Kutusu Teklif İsteyin

Geri Dönüşüm Ünitesi

Cam, kağıt, metal, plastik, elektronik ve evsel atık amaçlı geri dönüşüm üniteleri üretiyoruz!

Kullanıcı ve firma ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan, paslanmaz ve dayanıklı malzemeden üretilen geri dönüşüm üniteleri ile tertemiz bir çevre yaratıyoruz. Firmanıza özel projelendirme, tasarım ve üretim sonrası uygulamayla memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Kent mobilyası, çevre ve mekan tasarımı projeleriniz için deneyimli ekibimiz ve gelişmiş teknolojimizle beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz!

Geri Dönüşüm Ünitesi Fiyat Öğren
Geri Donusum Unitesi
Cop Konteyneri Gizleme Kabini

Çöp Konteyneri Gizleme Kabini

Kent mobilyaları ve eşyalarını çevreye uyumlu hale getiriyor, dekoratif dokunuşlarla onları hayatın bir parçası yapıyoruz.

Görüntü ve çevre kirliliğini minimum seviyede tutmak amacıyla çöp konteynerlerini çimden kabinlerin, rengarenk kutuların içine gizliyoruz! Müşteri taleplerine bağlı olarak tasarım ekibimizle birlikte mekana ve çevre şartlarına en uygun gizleme kabinlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Çiçeklerle, yeşilliklerle, eğlenceli resimlerle ve yaratıcı tasarımlarla süslediğimiz çöp konteynerleri yaşamın keyifli detaylarından biri haline geliyor!

Çöp Konteyneri Gizleme Kabini Fiyatları
Sehir Mobilyalari

Hayatın En Önemli Parçalarını Tasarlıyoruz!

Kent Mobilyası Projeleriniz İçin Üstün Kalite, Güvenli Üretim!

Bilgi Al
Oturma Unitesi Tasarimlari 4

Oturma Ünitesi

Avrupa standartlarında üretim, alanında uzman tasarım ve imalat ekibimizle kentin en güzel dinlenme alanlarını yaratıyoruz!

Sahiller, park ve bahçeler, piknik alanları, bankalar, eğitim kurumları ve aklınıza gelebilecek tüm kamusal alanlar için birbirinden şık ve özgün oturma üniteleri tasarlıyoruz. Çizimden malzeme seçimine, üretimden kuruluma kadar Erlas farkını yaşamanızı sağlıyoruz.

Kent mobilyası tasarımı ve üretiminde kaliteden ödün vermeden, zamanında teslimat ve satış sonrası destek sunuyoruz!

Oturma Ünitesi Tasarımlarına Bakın

Reklam Elemanı

Markanızı akıllara kazıyoruz! Şehrin en güzel noktalarında reklamlarınızı yayınlayacağınız tanıtım ünitelerini hazırlıyoruz.

Metrolarda, AVM’lerde, otobüs duraklarında, parklarda ve caddelerde yer alan reklam elemanları için deneyimli ekibimizle projenize özel çözümler üretiyoruz. Farklı tasarım ögelerini bir arada kullanarak teknolojik üretim parkurumuzda dikkat çekici ve güçlü reklam elemanları oluşturuyoruz.

Kent mobilyaları taleplerinizi en kısa sürede karşılamayı ve sorunsuz kullanımı garanti ediyoruz…

Reklam Elemanları Hakkında Bilgi Al
Reklam Elemanlari

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım! Kent mobilyası üretimi ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın...

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle kent mobilyaları tasarım ve üretiminde fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Şehir mobilyaları üretiminde en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC, poliüretan kaplama parkurumuz ve teknolojik donanıma sahip kent mobilyaları imalatı merkezimizle yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Kent Mobilyasi Tasarimi

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Kent mobilyaları, 3 boyutlu maket, müze tasarımları ve sahne dekorları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Projelerinize özel tasarım, şehir mobilyası üretim ve uygulama adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Kent Mobilyası Projelerimiz – Türkiye’nin Her Kentinde İmzamız Var!

Şehirlerimizin daha yaşanılır ve renkli olması için mimari perspektif ve yaratıcılıkla banklar, ATM üniteleri, güvenlik kulübeleri, gıda satış üniteleri, sergi elemanları, sokak hayvanları için mobilyalar ürettik! Kent mobilyası tasarımı ve şehir mobilyası üretim projelerimize bir göz atın, tasarım ve üretim kalitemizi yakından görün…

)) Kent Mobilyalari 10 Sehir Mobilyalari 1
Kent Mobilyasi Tasarimi Kent Mobilyalari Imalat
Sehir Mobilyasi Uretim 4 Sokak Mobilyalari 1

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve kent mobilyaları üretimi hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

Kent mobilyaları imalatı ve çevre düzenlemesi projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en güzel şehir mobilyalarını işbirliğiyle yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Kent Mobilyası Tasarımı ve Uygulama Fiyatları

Şehir Mobilyaları Proje Ücretleri

Kent mobilyası tasarımı, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Projenizin kapsamına, üretimi yapılacak şehir mobilyalarının türüne ve sayısına, mekanın büyüklüğüne, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Kent mobilyası projelendirme sonrasında tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Şehir mobilyası hizmetimizde konsept, tasarım, üretim ve uygulama süreçleri için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak isterseniz firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Erlas olarak ATM ünitesi üretimi, bank üretimi, bariyer üretimi, çiçeklik üretimi başta olmak üzere çocuk oyun grubu, çöp kutusu, geri dönüşüm kutusu, gıda satış ünitesi, hayvanlar için sokak mobilyası, oturma ünitesi, parsel baca elemanı, reklam elemanı, satış ünitesi, sergi elemanı ve sınır elemanı gibi kent mobilyaları üretimi yapıyoruz.

Kent mobilyası tasarımı ve üretiminde en iyi malzeme ve ekipmanları kullanarak hem müşterilerimizin hem de son kullanıcılarımızın güvenliğini sağlıyoruz. Gelişmiş şehir mobilyaları üretim parkurumuz ve teknolojimizle kamusal mekanlarda kullanılacak ürünlerin yüksek standartta olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz.

Erlas Global şirket binamız İstanbul Levent'te bulunmaktadır. Kent mobilyası tasarımı ve kent mobilyaları imalatı, ATM ünitesi üretimi, bank üretimi, bariyer üretimi, çiçeklik üretimi, satış ünitesi üretimi, piknik masası üretimi, hayvanlar için sokak mobilyası üretimi projelerimizi İstanbul Seyrantepe’de 1600m2 kapalı alanda yer alan merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

Kent mobilyası fiyatları; ATM ünitesi üretimi, bank üretimi, bariyer üretimi, çiçeklik üretimi, satış ünitesi üretimi, piknik masası üretimi, hayvanlar için sokak mobilyası üretimi hizmetlerinden hangisinin tercih edildiğine, hazırlanacak şehir mobilyası boyutlarına ve sayısına, kullanılacak malzemeye, projenin kapsamına, ekstra beklenti ve taleplerinize göre belirlenmektedir. Kent mobilyası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve projelerinizi paylaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 2
Teklif Al
Teklif Al +902122826095