Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Üretim

Teknolojiyi Sanatla Buluşturuyor, Fikirleri Ürüne Dönüştürüyoruz!

Gelişmiş modelleme parkurumuz, 1600m2’lik üretim tesisimizde kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçilikte reklam ve tanıtım ürünleri hazırlıyoruz.

Tema parklar, 3D maketler, dummyler, eğitim amaçlı mock uplar, şehir mobilyaları, heykeller, sahne dekorları, ürün tanıtım standı ihtiyaçlarınızı Avrupa standartlarında, son teknolojik ekipmanlarla, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla karşılıyoruz. İmalat sonrası güvenilir montaj hizmeti sunarak ürününüzü eksiksiz teslim almanızı sağlıyoruz.

3D ve CNC teknolojimiz, demir ve ahşap atölyemiz, fiberglass ve strafor ürün imalatımızla isteklerinizi dört dörtlük yerine getirmek için her türlü teknik yeterliliğe sahibiz!

Gelismis Uretim 5

3000’den Fazla 3D Reklam ve Endüstriyel Tasarım Projesi

Cnc Parkuru

CNC Parkuru

Teknolojinin gücünden yararlanarak projelerinizi en hızlı ve güvenli şekilde tamamlıyor, ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz.

CNC kesim parkurumuzla tema park, reklam maketleri, kent mobilyaları, sahne dekorları başta olmak üzere tüm tasarım ve üretim ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Demir, çelik, alüminyum, ahşap, pleksi ve benzeri tüm malzemeler üzerinde rahatlıkla çalışıyor, şık ve dayanıklı ürünler hazırlıyoruz. Standart üretimler dışında, ayrıntı ve hassas ölçü gerektiren çalışmalara özel çözümler üretiyoruz.

CNC konforu ve kalitesiyle zamanımızı en verimli şekilde kullanarak taahhüt süresinde işinizi teslim ediyoruz.

CNC Parkurumuzu Yakından Görün

3D Yazıcı ve Modelleme Atölyesi

Dijital çizimleri elle tutulur hale getiriyor, gerçeğe en yakın üretimleri 3D yazıcı ve modelleme atölyemizde gerçekleştiriyoruz!

Ürün geliştirme sürecini hızlandıran ileri nesil 3D yazıcı proseslerimiz ile kompleks ürün tasarımlarını, ince detayları, modelleri ve prototipleri, estetik ve fonksiyonel beklentilerinizi karşılayacak şekilde üretiyoruz. Malzeme ve yüzey özelliklerine göre yüksek hassasiyetle çalışıyoruz.

3D yazıcı teknolojisiyle reklam ve tanıtımda dijital dönüşümü müşterilerimize yaşatıyor, fikirleri ve tasarımları hayata geçiriyoruz!

3D Yazıcı ve Modelleme Teknolojimizle Tanışın
3d Yazici Modelleme
Ahsap Ve Demir Atolyesi

Ahşap ve Demir Atölyesi

Farklı sektörlerin ve projelerin üretim ihtiyaçlarını donanımlı atölyelerimiz ve deneyimli ekibimizle karşılamaya devam ediyoruz!

Temalandırma ve reklam materyalleriniz için dilediğiniz malzemelerde üretim ve uygulama esnekliği sunarak memnuniyet odaklı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve teknik personelimizle maksimum verimlilikle çalışarak ahşap ve demir atölyemizde beklentilerinizi karşılıyoruz.

İnovatif çözümleri yüksek teknolojiyle birleştirerek ergonomik ve ekonomik tasarımlar yapıyor, mühendislik süreçlerinin tamamını profesyonel şekilde yönetiyoruz.

Ahşap ve Demir Atölyesi Üretimlerimizi İnceleyin
Endustriyel Uretim

Türkiye’nin En Dikkat Çeken Reklamları Bu Atölyeden Çıkıyor!

Projenize Özel Tasarım ve Üretim Çözümlerimizi Dileyin…

Bilgi Al
Uzman Ve Deneyimli Eki 9

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi, birikim, deneyim ve iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı mimari perspektifle bütünleştiren tasarım algımızla daha efektif reklamlar ve firmanıza özel çözümler için her zaman yanınızdayız.

Eğlenceli tema parklar, 3 boyutlu reklam dummyleri ve maketler, eğitim amaçlı modellemeler, heykel üretimleri, sinema ve dizi sektörü için dekor uygulamaları, sahne tasarımı, şehir mobilyaları ve ürün tanıtım standları başta olmak üzere 10’dan fazla hizmet dalında müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
Genis Uretim 7
Mutlu Musteri 7

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, park ve bahçe peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, temalandırma ve reklamda fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Projelerimizin tamamında en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC parkurumuz, poliüretan kaplama makinemiz ve her türlü teknolojik donanıma sahip üretim merkezimizle projelerinize yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Endustriyel Imalat

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Tema park, 3 boyutlu maket, müze tasarımları ve sahne dekorları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Projelerinize özel konsept belirleme, tasarım, üretim ve uygulama adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Hizmetlerimiz – Eğlencenin Mimarı Oluyoruz!

Çocukların aileleri ile keyifli vakit geçirebilecekleri, macera, bilim-kurgu, sualtı ve gökyüzü gibi farklı konseptlere sahip tema parklar, markaları akıllara kazıyan reklam maketleri, tarihin izlerini taşıyan müzeler, şehir yaşamını kolaylaştıran kent mobilyaları, dizi ve film setlerinin vazgeçilmez dekorları, birbirinden güzel heykeller ve ürün tanıtım standları! Müşterilerimize hızlı ve fark yaratan hizmetler sunuyoruz!

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi tema parklarını, 3D reklamlarını ve sanat mekanlarını işbirliğiyle yapalım.

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketleri

Firmaya özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Teklif Al
Teklif Al +902122826095