Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Reklam Dekoru Uygulamaları – Satışlarınızı Arttırıyoruz!

Markanızın Değerini Arttıracak Projelere İmza Atıyoruz…

Hedefi 12’den vuracak reklamlar için iyi bir senaryo, başarılı bir yönetmen ve etkileyici bir dekor gerekir. Ürünü ve markayı anlatan TV reklamlarında, bilinçaltına oynayan, kişiyi satın almaya ikna edecek dekorların önemi büyüktür. Bu nedenle müşterilerimize dikkatli düşünülmüş ve özenle hazırlanmış reklam dekorları hazırlarız.

Teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak reklamlarınızda kullanılacak 3 boyutlu dummyler ve maketlerle birlikte sahne dekorlarını tasarlar ve üretiriz. Daha önce karşılaşmadığınız özgün reklam dekoru çizimlerimiz, üretimde kalite ve uygulama süreci takibimizle memnuniyetinizi en üst seviyede tutarız.

Yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam eder, efektif reklamlar için başarılı reklam sahnesi dekorları üretiriz! Reklam dekoru uygulamalarımız hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulacaksınız...

Reklamınızın Konusuna ve Ürününüze Uygun Tasarımlar!

Reklam dekoru hazırlarken en önemli aşama markayı ve ürünü doğru anlatmaktır. Bu nedenle reklam senaryonuza uygun olarak ürününüzü en iyi şekilde açıklayacak reklam dekorları hazırlıyoruz. Çekim mekanında keşif yaptıktan sonra 3 boyutlu modelleme teknolojimizle reklam sahnelerinizin gözünüzde canlanmasını sağlıyoruz.

İç ve dış mekan reklam dekorları için grafikerlerimiz maketler, dummyler, duvarlar, kapılar, masalar, evler, sokaklar tasarlıyorlar. Tasarımların onaylanmasıyla birlikte üretim aşamasına geçilerek en kısa sürede işleriniz teslim ediliyor.

Hızlı Üretim, İyi Malzeme, Teknolojik Destek!

Reklam çekimi dekor çalışmalarımızda en iyi malzeme tercihi yaparak müşterilerimize maksimum kalite ve konfor sunmak amacımızdır. Bu nedenle reklam dekoru üretiminde strafor ve fiberglass tercih eder, demir, ahşap, alüminyum gibi gerekli malzemeleri kullanırız. Sağlığa dost boyalar ve kaplama materyalleriyle birlikte gönül rahatlığıyla kullanılacak reklam dekorları hazırlarız.

Reklam sahnesi dekoru üretiminde CNC kesim parkurumuz hızla çalışır, 3D modelleme ekipmanlarımız da maketlerinizi ve reklam ürünlerinizi hazırlamaya devam eder. İzleyicilerin dikkatlerini ürüne toplayacak, göz yormayan ve dekoratif sahnelerle markanızı en efektif şekilde yansıtmanızı sağlarız.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz! Reklam Dekoru Uygulamaları

Reklam çekimi dekor üretimlerimizin en keyifli aşaması sahneyi kurmak oluyor. Çekim mekanına eksiksiz ve hatasız taşıdığımız reklam dekoru, ilgili noktalara yerleştiriliyor ve son kontrollerle birlikte müşterilerimize teslim ediliyor.

Uzman montaj ekibimiz, sorunsuz ve güvenli kullanım için demontaj hakkında da bilgilendirme yaparak hem çekim ekibinin hem de reklam oyuncularının güvenliğini sağlamış oluyor. Reklam dekorları üretim ve kullanımında her aşamada destek veriliyor.

Reklam Dekoru Maliyeti – Ürününüz İçin Masraftan Kaçınmayın!

Reklamlar bir ürünü satmanın en kolay yolu olarak görüldüğü için markaların en çok para harcadığı çalışmalardır. Reklam dekoru yapan firmalar arasında Erlas olarak müşterilerimize ekonomik reklam çözümleri sunarken her reklam dekoru projesi için özel olarak fiyatlandırma yaparız. Amacımız müşterilerimizin harcadıkları paraların kat kat fazlasını kazanmalarını sağlamaktır.

Reklam dekoru fiyatları; üretimi yapılacak dekorların türüne, sahne dekoru sayısına, büyüklüğüne, içereceği teknolojilere, kullanılacak malzemelere ve müşteri beklentilerine göre değişir. Reklam dekorları tasarım ve üretim ekibimizin planlaması sonrasında reklam dekoru maliyet ve ödeme yöntemleri belirlenir.

Reklam dekoru projenizi anlatmak ve kaliteli hizmet almak isterseniz biz buradayız! Reklam dekoru fiyatları ve ekonomik çözümlerimiz için bizi arayın...

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095