Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gazete Haberleri

Hurriyet

Hürriyet Gazetesi

Erlas Global temalandırma ve reklamcılık firması olarak Hürriyet Gazetesi’nde projelerimizden ve firmamızdan haberlerle yer aldık.

Eğlencenin adresi tema parklar, 3 boyutlu reklam maketleri, askeri eğitim amaçlı mock uplar, kent mobilyaları, heykeller, dönem dekorları ve sahne tasarımlarımızla Hürriyet Gazetesi’nin okuyucularına ulaştık.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, firmamız hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

1984’ten bugüne, 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam sektöründe hayalleri gerçeğe dönüştüren firmamız Sabah Gazetesi’nde yer aldı!

Alanında uzman mühendis, heykeltıraş, ressam, mimar, grafiker ve teknik ekibimiz, 3 boyutlu üretim parkurumuz ve imza attığımız projelerimizle Sabah Gazetesi’nin değerli okuyucularına kendimizi tanıtma fırsatı bulduk.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, firmamız hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

Milliyet Gazetesi’nde yer alan haberlerimizi takip etmeyi unutmayın!

Vialand, Adım İstanbul, Miramagicia tema parkları, Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları için açık hava reklamları, ünlü TV dizileri için sahne dekorları, başarılı markalar için 3 boyutlu reklam modelleri hizmetlerimizle Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, firmamız hakkında çıkan haberleri Milliyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Tukcell, Vodafone, Nescafe, Profilo, Coca Cola ve daha pek çok marka için yaptığımız reklam çalışmalarıyla Posta gazetesindeyiz!

Uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretimlerimiz, 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimizle Posta gazetesinin sayfalarında yer aldık!

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, firmamız hakkında çıkan haberleri Posta gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması olarak Star gazetesinin manşetlerinde yer aldık.

Mitsubishi, Filli Boya, Ülker, İş Bankası, Avea, Akbank ve Sony gibi Türkiye’nin ve dünyanın dev firmalarıyla yaptığımız işbirlikleri sayesinde adımızı daha çok kişiye duyurma fırsatı bulduk. Star gazetesinde çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi anlattık.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, firmamız hakkında çıkan haberleri Star gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Teklif Al
Teklif Al +902122826095