Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Heykel Üretimi

Tarih ve Kültürümüzü Geleceğimiz İçin Şekillendiriyoruz!

Şehirleri süsleyen heykeller, rölyefler, büstler ve anıtlar alanında deneyimli heykeltıraşlarımızın ellerinden çıkıyor!

Meydanları, parkları, yolları, kamu binalarını tarihi ve kültürel aktarım aracı olarak kullanıyor, yılların tecrübesi ve sanatçılarımızın yeteneğiyle başarılı heykel ve anıt projeleri gerçekleştiriyoruz. Dış mekan şartlarına ve zamana en dirençli malzemeleri kullanıyor, üretim sonrası montaj ekibimizle eserleri güvenilir bir şekilde ziyarete ve sunuma hazırlıyoruz.

Kentler ve mimari alanlar için kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, müzeler ve özel sektörden birçok kuruluşa heykel üretimi yaparak tarihimizin aktarıcısı olmaya devam ediyoruz.

Heykel Uretimi 2 1

Usta Heykeltraşlarımız Projelerinize Hayat Veriyor!

Ataturk Heykeli 1

Atatürk Heykelleri

Yılların deneyimi ve uzman heykeltraşlarımızla istediğiniz ölçü ve malzemeden Atatürk heykelleri üretiyoruz!

Heykeltraşları en zorlayan projelerden olan Atatürk heykeli yapımı için ilk olarak eserin sergileneceği alana uygun tasarım ve projelendirme çalışması yapıyor, modelleme aşamasından sonra müşterimizin onayını alarak kalıp ve döküm süreçlerini takip ediyoruz. Ulu önderimizin heykelinin görseliyle ve tasarımıyla birebir uyumlu olması için titiz davranıyoruz.

Eğitim kurumları, kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler ve müzeler başta olmak üzere tüm Türkiye için Atatürk heykeli üretimi ve uygulama hizmeti veriyoruz. Heykel imalatı ve Atatürk heykeli yapımı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın!

Atatürk Heykeli Yapımı Maliyetini Öğren

Rölyefler

Tarihi olay ve kişileri, ünlü eserleri, şehirlerin kültürel değerlerini rölyef yapımı ile hayatın bir parçası haline getiriyoruz!

Altgeçitleri, tünelleri, köprüleri, tüp geçitleri bir açık hava müzesi gibi değerlendiriyor; askeriye ve müzeler başta olmak üzere turistik mekanlar, meydanlar ve sinema sektörü için rölyef uygulamaları yapıyoruz. Alçak ve yüksek kabartma olarak müşteri taleplerine göre üretim yapıyor, bölgenin dokusuna uyumlu olacak şekilde montajını gerçekleştiriyoruz.

Yüksek standartlarda üretim malzemesi ve kusursuz işçilikle ülkemizin değerlerini ölümsüzleştiriyoruz… Erlas'ta heykel üretimi her zaman kalite demek...

Rölyef Üretimi Fiyatlarını Sorun
Rolyef Yapimi
Bust Yapimi

Büstler

Atatürk’ten tarihe yön vermiş isimlere, ünlü devlet adamlarından mitolojik tanrılara kadar farklı kullanım amaçlarına uygun büst üretimleri yapıyoruz!

Müzeler, sergi mekanları, eğitim kurumları, askeriyeler, mimarlık firmaları, belediyeler ile tüm özel ve kamu kuruluşları için istenen boyutlarda ve malzemede, dış etkenlere son derece dayanıklı olmak üzere kaliteden ödün vermeden büst yapımı ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle heykel imalatı projelerinizin tüm ihtiyaçlarınız karşılıyoruz.

Büst Yapımı Hakkında Bilgi Al
Heykel Imalati

Şehri Sanat Eserleriyle Donatıyoruz!

Kaliteli Heykel, Anıt ve Mimari Tasarımlar İçin Doğru Adrestesiniz!

Bilgi Al
Dekoratif Heykeller 5

Dekoratif Heykeller

Mekanlarınızın havasını değiştirecek, estetik ve şık heykeller! Yaratıcılığımızın sınırlarını zorluyoruz…

Müşterilerimizin projelerine özel, sınırsız konu ve fikri sanatla somutlaştırıyoruz. Müzeler, kamu binaları, sosyal alanlar, turistik mekanlar, işletmeler ve kişisel mülkiyetler için ilgi çekici ve kreatif heykeller tasarlıyor ve üretiyoruz. Etkinlikler ve organizasyonlar için özel dekoratif heykel üretimi yapıyoruz.

Kaliteli malzemeyi ergonomik tasarımlar ve yaratıcı fikirlerle bütünleştirerek sizlere daima en iyi hizmeti sunuyoruz…

Dekoratif Heykel Fiyatlarını Öğren

Şehir Heykel ve Anıtları

Kentlerimizin tarihine, kültürüne ve geleneksel simgelerine özgü eserler yaratıyor, başarılı tanıtımlar yapmalarını sağlıyoruz.

Şehirlerin kimliği haline gelen yöresel ürünlerinin, tarihi olaylarının, önemli günlerinin heykellerini yapıyor, kahramanlarının anıtlarını dikiyoruz. En yeni teknoloji heykel üretimi parkurumuz, yaratıcı ve özenli ekibimizle şehir heykelleri ve anıtlarını istenen boyutlarda ve malzemelerde sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Saat kuleleri, zafer anıtları, yöresel ürünlere özgü eserlerle değerlerimizin yaşamasına katkıda bulunuyoruz! Şehir heykelleri ile hayata katkı sağlıyoruz!

Şehir Heykel ve Anıtları Yapımı Süreçleri
Sehir Heykelleri 3
Mimari Anit

Mimari Anıt ve Heykeller

Heykeltraşlarımızın usta ellerinden çıkan mimari anıt ve heykeller Türkiye’nin dört bir yanında!

Her mimari heykel yapımı projemize aynı disiplin ve felsefeyle yaklaşan, hayal gücü sınırsız mimar, mühendis ve heykeltraş ekibimizle kapsamlı mimari anıtların projelendirme, yapım ve uygulama çalışmalarını yürütüyoruz. Ayrıca mekana özel dekoratif heykeller üretiyoruz.

Siz de mimari heykel ve anıt projelerinizde uzman bir ekiple çalışmak, uygun maliyetle heykel üretimi yaptırmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Mimari Anıt ve Heykel Fiyat Öğren

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım! Heykel üretimi ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın...

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, heykel üretimi ve reklamda fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Heykel üretimi işlerimizde en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC, poliüretan kaplama parkurumuz ve teknolojik donanıma sahip heykel imalat merkezimizle yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Heykel Uretim

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla heykellerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Heykel, 3 boyutlu maket, müze tasarımları ve sahne dekorları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Projelerinize özel konsept belirleme, tasarım, heykel üretimi ve uygulama adımları taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Heykel Uretimi

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı mimari perspektifle bütünleştiren tasarım algımızla daha efektif reklamlar ve firmanıza özel çözümler için her zaman yanınızdayız.

Eğlenceli tema parklar, 3 boyutlu reklam dummyleri ve maketler, eğitim amaçlı modellemeler, heykel üretimleri, sinema ve dizi sektörü için dekor uygulamaları, sahne tasarımı, şehir mobilyaları ve ürün tanıtım standları başta olmak üzere 10’dan fazla hizmet dalında müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
Heykel Imalati
Heykel Fiyatlari

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara heykel üretim ve uygulama hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak üretimler için doğru yerdesiniz!

Referanslar

Heykel ve Anıt Projelerimiz – Tarihimize ve Değerlerimize Sahip Çıkıyoruz!

Heykel üretimi hizmetimizle Türkiye’nin en güzel şehirlerinin tarihi ve kültürel simgelerini ziyaretçilerine tanıttık! Şehirlerimize renk kattık, büyük projelerin altına imzamızı attık… Siz de heykel imalatı, Atatürk heykeli yapımı, rölyef yapımı, büst yapımı, dekoratif heykel üretimi ve şehir heykelleri projelerinizi uzman bir ekibe emanet etmek isterseniz önceki çalışmalarımıza bir göz atın!

)) Heykel Uretimi 10 Heykel Imalati 2
Heykel Uretimi 11 Heykel Imalati 3
Heykel Yapimi Dekoratif Heykeller 6

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve heykel üretimi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

Tarihi ve kültürel değerlerimiz için planladığınız heykel yapımı ve anıt projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi anıtlarını, Atatürk heykellerini, rölyefleri ve büstleri işbirliğiyle yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Heykel Üretimi ve Anıt Tasarım ve Yapım Fiyatları

Heykel Yapımı Proje Ücretleri

Heykel üretimi ve anıt tasarım ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Heykel, anıt, büst ya da rölyef projelerinizin kapsamına, alan büyüklüğüne, tasarımı ve üretimi yapılacak heykel ve anıt sayısına, kullanılacak malzeme türüne ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Heykel üretimi, anıt ve büst yapımı projelendirmesi sonrasında tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Heykel imalatı ve anıt projelerinize özel konsept, tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarını öğrenmek için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Erlas olarak heykel üretimi hizmeti ile müşterilerimizin; Atatürk heykelleri, büstler, rölyefler, tarihi anıtlar, yöresel anıtlar, hayvan heykelleri, dekoratif heykeller, mimari heykeller, saat kuleleri, şehir giriş kapıları başta olmak üzere projelerine özel tüm taleplerini karşılıyoruz.

Belediyeler, kamu kuruluşları, mimarlık ofisleri, inşaat firmaları, eğitim kurumları, müzeler, askeriyeler, hastaneler, sergiler, oteller, turizm firmaları için heykel üretimi, Atatürk heykeli yapımı, rölyef yapımı, büst yapımı, dekoratif heykel üretimi, şehir heykelleri, şehir anıtları yapım, mimari heykel yapımı, mimari anıt yapımı, hayvan heykeli yapımı, gibi hizmetler veriyoruz.

Heykel üretimi ve anıt yapımı projelerinde en iyi malzeme ve ekipmanları kullanarak hem müşterilerimizin hem de son kullanıcılarımızın memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle kreatif ve deneyimli heykeltıraşlarımız, mimarlarımız ve tasarım ekibimizin yanı sıra üretim parkurumuz ve teknolojimizle heykel, anıt, rölyef ve büst üretimlerinin yüksek standartta olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. Güvenli ve bakımlarının kolay olmasına da dikkat ediyoruz.

Heykel fiyatları; Atatürk heykeli, rölyef, büst, dekoratif heykel, şehir heykelleri, anıt heykeller, mimari heykel üretimlerinden hangisinin yapılacağına, hazırlanacak heykellerin boyutlarına ve sayısına, kullanılacak malzemeye, projenin kapsamına, ekstra beklenti ve taleplerinize göre belirlenmektedir. Heykel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve projelerinizi paylaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Reklamcilik 2
Teklif Al
Teklif Al +902122826095