Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tema Park Tasarım ve Uygulama

Uluslararası Turizmin Yeni Gözdesi Tema Parklar!

Çocukların eğlenceli vakit geçirecekleri, çizgi film ve masal kahramanlarıyla dolu tema park projeleriyle şehre renk katıyoruz!

Çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çeken, macera, bilim-kurgu, sualtı ve gökyüzü gibi farklı konseptlere sahip tema park projeleriniz için yaratıcı ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz! Tema parklarda yapılacak kaleler, havuzlar, gemiler, kamyonlar, uçaklar, hayvan figürleri, kuleler, maketlerde en iyi malzemeyi kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak üretimler yapıyoruz.

Hem ülkemizin tanıtımı hem de eğlence sektörünün canlılığı için uzman tasarım ve üretim ekibimizle beraber birbirinden kaliteli ve eğlenceli tema park projelerine imza atmaya devam ediyoruz.

Tema Park

Tema Park Tasarımı ve Uygulamada Yüksek Kalite Standardı!

Eglence Alanlari

Eğlence Alanları

Çocukların ilgisini çekecek, yaratıcılıklarını geliştiren ve sosyalleşmelerini sağlayan tema park eğlence alanlarını tasarlıyor, üretiyor ve kurulumunu yapıyoruz!

Müşterilerimizin tema park projelerine özel eğlence merkezleri için tırmanma duvarları, top havuzları, tüneller, yarış parkurları, sanat atölyeleri ve birbirinden keyifli alanlar oluşturuyoruz. Kaliteli malzemeyi ergonomik tasarımlar ve yaratıcı fikirlerle bütünleştiriyoruz.

Firmanıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, sizlere bambaşka bir dünyanın kapısını aralayalım!

Eğlence Alanları Proje Ücretlerini Öğren

Otel ve AVM Etkinlik Alanları

Otel ve AVM’ler için keyifli mekanlar tasarlıyor, müşterilerinizin memnuniyetini arttırmanıza katkı sağlıyoruz!

Kapalı alanlara hareket katacak çocuk oyun bölümleri, açık hava etkinlik modülleri, 3D karakterler, kaydıraklar, su havuzları, yarış parkurları, top havuzları, organizasyon ve kutlamalar için maket ve mimarı modellemeler yaparak eğlenceyi maksimuma taşıyoruz!

Konuklarınıza ve müşterilerinize mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Otel AVM etkinlik alanları projenizi hayata geçiriyoruz!

Otel ve AVM Etkinlik Alanları Fiyatlarını Sor
Otel Avm Etkinlik Alanlari
Tema Park Tasarimi

Eğlenceli ve Bol Aktiviteli Tema Parklar!

Projelerinizi Hayata Geçirmenin Tam Sırası!

Bilgi Al

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

Tema park tasarımı ve uygulamadaki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli grafiker ve üretim ekibimizle tema park tasarımı, çocuk etkinlik alanları, aqua park ve eğlence parkları için fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Tema park, su parkları, macera park ve çocuk etkinlik alanları için en iyi malzemeleri kullanıyor, uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

Her türlü teknolojik donanıma sahip üretim merkezimizle tema park, aqua park ve çocuk etkinlik alanları projenize yaratıcı çözüm sunuyoruz.

Tema Park Heykel Uretimi 1

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Tema park, aqua park, macera park, su oyuncakları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Tema park, çocuk etkinlik alanları ve aqua park tasarım, üretim ve uygulamada taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Tema Park Tasarim

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı mimari perspektifle bütünleştiren tasarım algımızla daha efektif reklamlar ve firmanıza özel çözümler için her zaman yanınızdayız.

Eğlenceli tema parklar, 3 boyutlu reklam dummyleri ve maketler, eğitim amaçlı modellemeler, heykel üretimleri, sinema ve dizi sektörü için dekor uygulamaları, sahne tasarımı, şehir mobilyaları ve ürün tanıtım standları başta olmak üzere 10’dan fazla hizmet dalında müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
Tema Park Uretim
Tema Park Uygulama

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

Tema Park Projelerimiz – Türkiye’nin En Eğlenceli İşlerinde İmzamız Var!

Vialand, Adım İstanbul, Miramagicia tema parkları, Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları için açık hava reklamları, ünlü TV dizileri için sahne dekorları, başarılı markalar için 3 boyutlu reklam maketleri çalışmalarına imzamızı attık! Projelerimize bir göz atın, tasarım ve üretim kalitemizi yakından görün…

)) Tema Park Proje 8 Tema Park Tasarim Ve Uygulama 7
Tema Park Tasarim Ve Uygulama 3 Tema Park Tasarimi 7
Tema Park Uygulama 4 Tema Park Uygulama 5

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve tema park hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

Tema park tasarımı, çocuk etkinlik alanları ve aqua park projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi tema parkları, macera park, su parkları ve etkinlik alanlarını yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Tema Park Fiyatları

Tema Park Tasarım ve Uygulama Ücretleri

Tema park tasarımı, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Tema park projenizin kapsamına, alan büyüklüğüne ve projede yer alacak tema park ögelerine, üretimi yapılacak eğlence elemanlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Tema park projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Anahtar teslim tema park projelerde konsept, tasarım, temalandırma, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Tema park projeleri için çocuk köyleri, su parkları, macera park, su oyuncakları, çocuk etkinlik alanları, aqua park, aktivite merkezleri tasarlıyoruz. 3 boyutlu maketler, hayvan figürleri, çizgi film kahramanları, model uçak ve helikopterler, havuzlar, sanat atölyeleri dahil olmak üzere proje konusuna ve kapsamına göre her türlü plan, üretim ve uygulama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Tema park projelerinde en iyi malzeme ve ekipmanları kullanarak hem müşterilerimizin hem de son kullanıcılarımızın güvenliğini sağlıyoruz. Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle eğlence merkezlerinde kullanılacak ürünlerin yüksek standartta olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. Tema park tasarımı ve uygulamasında taahhüt garantisi veriyoruz.

Erlas Global şirket binamız İstanbul Levent'te bulunmaktadır. Tema park tasarımı, tema park üretimi, çocuk etkinlik alanları, aqua park, macera park, su parkları, eğlence parkları, su oyuncakları, otel avm etkinlik alanları üretimlerimizi İstanbul Seyrantepe’de 1600m2 kapalı alanda yer alan merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

Tema park tasarımı, proje planlama ve üretim hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilir; tema park tasarımı, çocuk etkinlik alanları, aqua park, macera park, su parkları, eğlence parkları, su oyuncakları, otel avm etkinlik alanları üretimi taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek tema park tasarımı ve üretimi süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 7
Teklif Al
Teklif Al +902122826095