Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Tema Park Tasarım ve Uygulama

Uluslararası Turizmin Yeni Gözdesi Tema Parklar!

Çocukların eğlenceli vakit geçirecekleri, çizgi film ve masal kahramanlarıyla dolu tema park projeleriyle şehre renk katıyoruz!

Çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çeken, macera, bilim-kurgu, sualtı ve gökyüzü gibi farklı konseptlere sahip tema park projeleriniz için yaratıcı ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz! Tema parklarda yapılacak kaleler, havuzlar, gemiler, kamyonlar, uçaklar, hayvan figürleri, kuleler, maketlerde en iyi malzemeyi kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak üretimler yapıyoruz.

Hem ülkemizin tanıtımı hem de eğlence sektörünün canlılığı için uzman tasarım ve üretim ekibimizle beraber birbirinden kaliteli ve eğlenceli tema park projelerine imza atmaya devam ediyoruz.

Tema Park Tasarım ve Uygulamada Yüksek Kalite Standardı!

Çocuk Etkinlik Alanları

Çocuk Etkinlik Alanları

Çocukların doğayı ve hayatı daha yakından tanıyacakları çocuk etkinlik alanlarını 3D üretim teknolojimiz ve yaratıcı bakış açımızla tasarlıyoruz!

Belediyeler, eğlence ve organizasyon firmalarına ait projeler için konsept, tasarım, projelendirme, üretim ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Çocuk etkinlik alanlarında yer alacak maketlerin, 3 boyutlu karakterlerin, hayvan figürlerinin, model uçak ve helikopterlerin, eğitim mekanlarının, bilim ve teknoloji merkezlerinin, eğlence parkurlarının tasarımlarını ve gerekli ekipmanların üretimini gerçekleştiriyoruz.

Yüksek teknoloji, yaratıcılık ve üretkenlikle her yeni projemizde farklılığı ve özgünlüğü koruyoruz!

Çocuk Etkinlik Alanı Tasarımları Hakkında Bilgi Al

Su Parkları

Turizm sektörünün vazgeçilmezi su parklarının tasarım ve mimari süreçlerini müşterilerimize özel çözümlerle yürütüyoruz!

Uzman mühendislerimiz tarafından planlanan, etkin ve ekonomik kullanım avantajlarıyla hem yatırımcının hem de son kullanıcının beklentilerine uygun su parkları projelerimizle keyifli işlere imza atıyoruz! Kaydıraklar, dalga havuzu sistemleri, 3 boyutlu karakterler, etkinlik alanları gibi su parklarının ihtiyaçlarını karşılayacak ekipmanlarla muhteşem tesisler kuruyoruz.

Avrupa standartlarını dikkate alarak tüm sistemin birbiriyle ilişkilendirilmesi, kusursuz ve güvenli bir şekilde çalışması için projelendirme, imalat ve kurulum aşamalarını özenle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize ve konuklarına ise bu keyfi yaşamak kalıyor!

Su Parkları Tasarım ve Üretimi Fiyatları
Su Parkları
Su Oyuncakları

Su Oyuncakları

Su parkları, havuzlar, macera parklar, çocuk köyleri ve eğlence merkezleri için su oyuncakları tasarım ve üretimini yapıyoruz!

3D modelleme teknolojimizle renkli ve dikkat çekici karakterler, kuklalar, maketler ve oyuncaklar için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz. Doğa ve kullanım koşullarına dirençli malzemelerle müşterilerimizin ürünlerini uzun ömürlü kullanmalarını sağlıyoruz. Hem kurulum hem de işlevsel rahatlık yaratıyoruz.

Su parklarınız, tatil köyleriniz, otelleriniz ya da işletmeleriniz için su oyuncakları üretiminde güvenilir hizmet almayı amaçlıyorsanız, gelin, tanışalım!

Su Oyuncakları İle İlgili Bilgi Al
Eğlenceli ve Bol Aktiviteli Tema Parklar!

Eğlenceli ve Bol Aktiviteli Tema Parklar!

Projelerinizi Hayata Geçirmenin Tam Sırası!

Bilgi Al
Eğlence Alanları

Eğlence Alanları

Çocukların ilgisini çekecek, yaratıcılıklarını geliştiren ve sosyalleşmelerini sağlayan eğlence alanlarını tasarlıyor, üretiyor ve kurulumunu yapıyoruz!

Müşterilerimizin projelerine özel eğlence merkezleri için tırmanma duvarları, top havuzları, tüneller, yarış parkurları, sanat atölyeleri ve birbirinden keyifli alanlar oluşturuyoruz. Kaliteli malzemeyi ergonomik tasarımlar ve yaratıcı fikirlerle bütünleştiriyoruz.

Firmanıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, sizlere bambaşka bir dünyanın kapısını aralayalım!

Eğlence Alanları Proje Ücretlerini Öğren

Otel ve AVM Etkinlik Alanları

Otel ve AVM’ler için keyifli mekanlar tasarlıyor, müşterilerinizin memnuniyetini arttırmanıza katkı sağlıyoruz!

Kapalı alanlara hareket katacak çocuk oyun bölümleri, açık hava etkinlik modülleri, 3D karakterler, kaydıraklar, su havuzları, yarış parkurları, top havuzları, organizasyon ve kutlamalar için maket ve mimarı modellemeler yaparak eğlenceyi maksimuma taşıyoruz!

Konuklarınıza ve müşterilerinize mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Aklınızdaki her şeyi, hayata geçiriyoruz!

Otel ve AVM Etkinlik Alanları Fiyatlarını Sor
Otel ve AVM Etkinlik Alanları

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, temalandırma ve reklamda fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Projelerimizin tamamında en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC parkurumuz, poliüretan kaplama makinemiz ve her türlü teknolojik donanıma sahip üretim merkezimizle projelerinize yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Tema park, 3 boyutlu maket, müze tasarımları ve sahne dekorları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Projelerinize özel konsept belirleme, tasarım, üretim ve uygulama adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı mimari perspektifle bütünleştiren tasarım algımızla daha efektif reklamlar ve firmanıza özel çözümler için her zaman yanınızdayız.

Eğlenceli tema parklar, 3 boyutlu reklam dummyleri ve maketler, eğitim amaçlı modellemeler, heykel üretimleri, sinema ve dizi sektörü için dekor uygulamaları, sahne tasarımı, şehir mobilyaları ve ürün tanıtım standları başta olmak üzere 10’dan fazla hizmet dalında müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
Geniş Üretim Yelpazesi
3000’den Fazla Mutlu Müşteri

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

Tema Park Projelerimiz – Türkiye’nin En Eğlenceli İşlerinde İmzamız Var!

Vialand, Adım İstanbul, Miramagicia tema parkları, Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları için açık hava reklamları, ünlü TV dizileri için sahne dekorları, başarılı markalar için 3 boyutlu reklam modellerine imzamızı attık! Projelerimize bir göz atın, tasarım ve üretim kalitemizi yakından görün…

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi tema parklarını, 3D reklamlarını ve sanat mekanlarını yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Tema Park Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Tema Park Proje Ücretleri

Tema Park tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Tema Park projenizin kapsamına, alan büyüklüğüne ve projede yer alacak tema park ögelerine, üretimi yapılacak eğlence elemanlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Tema park projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Anahtar teslim tema park projelerde konsept, tasarım, temalandırma, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Tema park projeleri için çocuk köyleri, su parkları, macera parklar, su oyuncakları, eğlence alanları tasarlıyoruz. 3 boyutlu maketler, hayvan figürleri, model uçak ve helikopterler, havuzlar, sanat atölyeleri dahil olmak üzere proje konusuna ve kapsamına göre her türlü plan, üretim ve uygulama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Tema park projelerinde en iyi malzeme ve ekipmanları kullanarak hem müşterilerimizin hem de son kullanıcılarımızın güvenliğini sağlıyoruz. Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle eğlence merkezlerinde kullanılacak ürünlerin yüksek standartta olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz.

Şirketimiz Levent’te bulunmakla birlikte üretimlerimizi İstanbul Seyrantepe’de 1600m2'lik kapalı imalat merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Kataloğumuzu İnceleyin