Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.

Film, Etkinlik ve Sahne Dekor Uygulamaları

Organizasyonlarınıza ve Yapım Çalışmalarınıza Özel Tasarım ve Üretim Hizmetleri!

Tiyatro sahnelerinden dizi setlerine, açılışlardan festivallere kadar tüm etkinlikleriniz için yaratıcı ve ilgi çekici dekorlar hazırlıyoruz!

Etkinlik konseptinize, film ve dizi senaryolarınıza, organizasyon amaçlarınıza uygun; modern estetik anlayış ve güncel teknolojiyle şekillenen tasarımlar yaratıyoruz! Dönem dekorları, karşılama üniteleri, akıllı kürsüler, reklam panoları, dummyler ve maketler üretiyoruz. Yenilikçi çözümlerimizi uygun maliyetlerle sunuyoruz.

Alanında uzman ekibimizle özgün tasarımlara imza atarak hayalinizdeki organizasyonları gerçekleştirmenizi sağlıyoruz!

Tasarımdan Montaja Kadar Titizlik: Sahne ve Dekor Uygulamaları!

Organizasyon Uygulamaları

Organizasyon Uygulamaları

Mekanınızı konuklarınıza özel hale getiriyor, kusursuz bir organizasyon için özenle çalışıyoruz!

Her türlü toplantı, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınıza ve tercihinize uygun dekor ve sahne hazırlıkları gerçekleştiriyoruz. Karşılama masası, kürsü, program panosu, yönlendirme tabelaları, teşhir standları, podyum, dummy ve maket üretimi yaparak organizasyonlarınızı başarıyla tamamlamanızı sağlıyoruz.

Kaliteli malzeme ve özenli işçilikle unutulmaz bir etkinliğe imza atmanızı sağlıyor, sorunsuz bir etkinlik vaat ediyoruz.

Organizasyon Uygulamaları Hakkında Bilgi Al

Lansman Uygulamaları

Yeni projelerinizi hedef kitlenize etkili ve dikkat çekici yöntemlerle ulaştırmak ister misiniz?

Uzman tasarım ekibimiz tarafından planlanan, hem sizin hem de etkinlik katılımcılarının beklentilerine uygun, markanızı en iyi şekilde yansıtacak reklam materyalleri hazırlıyoruz. Lansmanlarınıza özel teşhir standları, dummy ve maketler, 3D modellemeler, sahneler, karşılama masaları, pano ve roll uplar hazırlıyoruz.

Sahne dekor uygulamaları ve tanıtım platformlarıyla kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlıyoruz. Konuklarınıza ise bu keyifli organizasyonun tadını çıkarmak kalıyor!

Lansman Uygulamaları İçin Fiyat Al
Lansman Uygulamaları
Gösteri Dekor Uygulamaları

Gösteri Dekor Uygulamaları

Sahne gösterilerine özel dekor tasarımlarımızla mükemmel şovlara imza atmanızı sağlıyoruz!

Halk oyunları, müsamereler, konserler, özel gün etkinlikleri için konsepte ve amaçlarınıza uygun sahneler, backdrop tasarımları, dummyler ve maketler üretiyoruz. 3D modelleme teknolojimizle gösterilerinizde sizlere eşlik edecek karakterleri hazırlıyoruz. Tasarım ekibimiz dikkat çekici dekorlarla başarılı bir etkinliğe imza atmanızı sağlıyor.

Sahne tasarımı ve gösteri planlama hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın, yaratıcı bir organizasyonla hayalinizdeki gösteriyi gerçekleştirin.

Gösteri Dekor Uygulamaları Fiyatları
Başarılı Organizasyonlara İmza Atmak İster Misiniz?

Başarılı Organizasyonlara İmza Atmak İster Misiniz?

Yaratıcı ve İlgi Çekici Dekorlarla Konuklarınızı Etkileyin!

Bilgi Al
Festival Uygulamaları

Festival Uygulamaları

Şehrinizi ve kültürünüzü tanıtan festivallere özel, birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlar yapıyoruz!

Her yıl düzenlenen, kentlerin tarihini ve ünlü değerlerini sergileyen festivaller için belediyelere ve özel kuruluşlara 3D reklam, maket ve karakter tasarımları gerçekleştiriyor; sahne dekor uygulamaları, ürün tanıtım standları, karşılama deskleri, podyumlar üretiyoruz. Kaliteli malzemeyi ergonomik tasarımlar ve yaratıcı fikirlerle bütünleştirerek uzun ömürlü ve kullanışlı ürünler yaratıyoruz.

Yenilikçi, hesaplı ve çözüm odaklı ürün yelpazemizle festivallerinizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılıyoruz.

Festival Uygulamaları İçin İletişime Geç

Tiyatro ve Opera Dekor Uygulamaları

Alanında uzman bir ekip ve yüksek standartlı üretim prensibiyle tiyatro ve opera sahneleri için kaliteli dekorlar hazırlıyoruz!

Kolay kurulum ve kullanım özelliğine sahip, çevreye ve sağlığa dost malzemeden üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü sahne dekorlarıyla izleyicilerinizi büyülemenize katkıda bulunuyoruz. Uygulama mekanında yapacağımız keşif sonrası 3 boyutlu tasarımlarla tiyatro dekoru ve sahne çalışmalarını canlandırıyor, güvenilir montaj garantisi veriyoruz.

Sahne dekor tasarım ve imalat ihtiyaçlarınız için en hızlı ve ekonomik çözümleri almak istiyorsanız ekibimizle tanışmaya hazır olun…

Tiyatro ve Opera Dekor Uygulamaları Fiyatları
Tiyatro ve Opera Dekor Uygulamaları

Türkiye’nin Markası Erlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

3 boyutlu temalandırma ve reklam sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman grafiker, mimar, heykeltıraş ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider tasarım ve proje uygulama şirketlerinden biriyiz! En hızlı ve etkili yöntemlerle en kazançlı reklamları yapmak, markanızı tanıtmak, hayata değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, temalandırma ve reklamda fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Projelerimizin tamamında en iyi malzeme ve ekipman kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D ve CNC parkurumuz, poliüretan kaplama makinemiz ve her türlü teknolojik donanıma sahip üretim merkezimizle projelerinize yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kusursuz Kurulum

Tema park, 3 boyutlu maket, müze tasarımları ve sahne dekorları kurulumlarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Projelerinize özel konsept belirleme, tasarım, üretim ve uygulama adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Sinema ve Dizi Dekor Uygulamaları

Sinema ve Dizi Dekor Uygulamaları

Türkiye’nin en çok izlenen film ve dizilerinde Erlas imzası var! Sahne dekor tasarım ve uygulama hizmetlerimizle sektörün nabzını tutuyoruz!

“Kuruluş Osman”, “Fatih – Fetih Bir Başlangıçtı” dizileri başta olmak üzere başarılı TV ve sinema projeleri için sahne dekor uygulamaları gerçekleştirdik. Senaryo ve konsepte uygun 3D modeller, fasatlar, ev ve sokak canlandırmaları tasarım ve üretimlerine devam ediyoruz.

Sahne tasarımı alanında uzman ekibimizle büyük bir özen ve dikkatle gerçekçi dekorlar hazırlıyoruz!

Sinema ve Dizi Dekor Uygulamaları Fiyatlar

Reklam Dekor Uygulamaları

Hedefi 12’den vuracak reklamlar için iyi bir senaryo, başarılı bir yönetmen ve etkileyici bir dekor şart!

Teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak reklamlarınızda kullanılacak 3 boyutlu dummyler ve maketleri hazırlıyor, sahne dekorlarıyla tüm ilgiyi markanıza topluyoruz. Firmanıza özel çözümlerle özgün sahne dekoru çizimleri, üretim ve uygulama süreçlerini yönetiyoruz.

Yaratıcılığın, tasarımın ve reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor, vurucu reklamlar için başarılı sahne dekorları üretiyoruz!

Reklam Dekor Uygulamaları Hizmet Al
Reklam Dekor Uygulamaları
Film Fasat Üretimi

Film Fasat Üretimi

Sahne dekor uygulamalarında sınırları zorluyoruz! Sinema sektörü için fasat üretimleri yaparak en iyi hizmet kalitesini sunmaya devam ediyoruz…

Çekim yapılacak mekandaki binaların ve yapıların dış cepheleri için konsepte ve senaryoya uygun fasat üretimiyle ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılıyoruz. Modern üretim ekipmanlarına sahip atölyemizde projenin çiziminden montajına kadar her aşamayı özenle yürütüyoruz.

36 yıllık tecrübemizle sinema sektörünün tüm beklentilerine ve taleplerine profesyonel bir bakış açısıyla cevap vermeye çalışıyoruz.

Film Fasat Üretimi Hakkında Bilgi Al

Film, Etkinlik ve Sahne Dekor Projelerimiz – Sinema ve Dizi Sektörüne Katkıda Bulunuyoruz!

“Kuruluş Osman”, “Fatih – Fetih Bir Başlangıçtı” dizileri başta olmak üzere başarılı TV ve sinema projeleri için sahne dekor uygulamaları gerçekleştirdik. Kurumsal organizasyonlar, lansman ve gösteriler için özel çözümler sunduk. Önceki çalışmalarımızı inceleyerek firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz…

Dönem Film Dekor ve Aksesuarları

Dönem Film Dekor ve Aksesuarları

Dönem filmlerine özel gerçekçi dekorlar tasarlıyoruz! Seyir zevki yüksek sahneler için büyük bir özenle çalışıyoruz…

Yılların getirdiği sektörel deneyimimizi hizmetlerimize yansıtıyor, sinema sektörü için büyük çalışmalara imza atıyoruz. Strafor malzemeden dönem ve duvar kapıları, kule ve kaleler, köprüler, kılıçlar, siperlikler, kalkanlar üretiyoruz. Uzun ömürlü olmasına ve kullanım konforu sunmasına dikkat ediyoruz.

Sahne dekoru ve film aksesuarları üretimlerimizle ilgili bilgi almak için gelin misafirimiz olun, projelerinize özel çözümler sunalım.

Dönem Film Dekor ve Aksesuarları İçin Teklif Al

Etkinlik – Event Sahne Tasarım ve Uygulama

Ev sahipliği yaptığınız etkinliklerinize özel sahne dekor uygulamaları ve reklam maket üretimleri yapıyoruz!

Event ve organizasyonlarınız için konsepte ve ihtiyaçlarınıza özel dekor tasarım, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Backdrop, karşılama deski, teşhir standları, sahne ve podyum üretimleriyle büyüleyici ve unutulmaz bir etkinliğe imza atmanızı sağlıyoruz.

En ileri teknoloji, alanında uzman ekip… Kusursuz bir etkinlik için özenli ve dikkatli çalışıyoruz!

Etkinlik – Event Sahne Tasarımı Bilgi Al
Etkinlik – Event Sahne Tasarım ve Uygulama

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

30+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

Organizasyon ve etkinlikleriniz için sahne dekor projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Yaratıcı ve farklı, özgün ve ayrıcalıklı dekor tasarımlarını sizler için yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde reklam ve temalandırma hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Film, Etkinlik ve Sahne Dekor Uygulama Fiyatları

Sahne Dekor Tasarım Ücretleri

Sahne dekoru tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Sahne dekor tasarımı yapılacak etkinlik, organizasyon, dizi ve film projelerinin kapsamına, üretimi yapılacak dekor konsepti ve büyüklüğüne, kullanılacak malzemeye ve gerekli olan diğer dekor elemanlarına göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Sahne dekor projesi hazırlandıktan sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Anahtar teslim sahne dekoru çalışmalarınıza özel konsept, tasarım, üretim ve uygulama fiyatları için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü toplantı, kongre, seminer, lansman, gösteri, festival, tiyatro, opera, dizi ve film projeleri için sahne dekoru tasarım, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin taleplerine göre reklam dekorları hazırlıyor, film fasat ile dönem ve duvar kapıları hazırlıyoruz.

Müşteri taleplerine göre teşhir standları, dummy ve maketler, 3D modellemeler, sahneler, karşılama masaları, kürsü, program panosu, yönlendirme tabelaları, teşhir standları, podyum, pano ve roll uplar üretiyoruz. Film ve diziler için dönem ve duvar kapıları, kule ve kaleler, köprüler, kılıçlar, siperlikler, kalkanlar üretiyoruz. Senaryo ve konsepte uygun 3D modeller, fasatlar, ev ve sokak canlandırmaları tasarım ve üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Film, etkinlik ve sahne dekor üretim ve uygulama projeleri için anahtar teslim hizmet standardımız var. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerin montajını teknik ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Kataloğumuzu İnceleyin