Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3 Boyutlu Reklam Maketleri Üretimi ve Fiyatları

Gerçeğe En Yakın Modellemelerle Müşterilerinize Ulaşıyoruz! 3 Boyutlu Maketler

Son zamanlarda 3D reklam yapmayan firma kalmadı neredeyse. Yoğun ilgi gören 3 boyutlu reklam maketleri, hedef kitlenin dikkatini çekmesinin yanında tekrar tekrar kullanılabilir olması nedeniyle de markalar tarafından tercih ediliyor. 36 yıldır sektörde yer alan firmamız da yiyecek içecek sektöründen eğlenceye, AVM vitrinlerinden eğlence mekanlarına kadar her sektör için 3 boyutlu reklamlarla yaratıcı ve etkili pazarlama çözümleri sunuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın ünlü markaları, belediyeler, kamu kuruluşları ve özel firmalar için ihtiyaç ve beklentilere uygun reklam maketleri yapıyoruz. 3 boyutlu reklam maketleri ile ürünlerin birebir boyutlu kopyalarını oluşturuyor, reklamlarınıza hareket katıyoruz. 3 boyutlu maket fiyatları ve 3 boyutlu maket yapımı ile ilgili detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin…

3 Boyutlu Reklamlar İçin Neler Üretiyoruz?

3 boyutlu reklam maketleri hemen her ürün ve obje için hazırlanabiliyor. Firmamız müşteri beklenti ve taleplerine göre;

  • şişe maketi
  • kupa maketi
  • logo maketi
  • yiyecek ve içecek kutuları
  • elektronik alet maketleri
  • araç ve otomobil maketleri
  • müzik aleti maketleri
  • ilaç maketleri başta olmak üzere vitrin elemanları, sembol ve marka logoları, harfler ve rakamlar üretiyor. Müşterilerimizin ürününe özgü 3 boyutlu maket tasarımları ve uygulamalar gerçekleştiriliyor. 

Uzman Tasarım ve Üretim Kadromuz Var!

3 boyutlu maket yapımı öncesinde tasarım ekibimiz firmanızın ürünü, logosu ve görsel elemanları üzerinde çalışarak sizlere en iyi maket tasarımlarını sunarlar. Her biri alanında uzman kadromuz, 3 boyutlu maket üretim aşamasında %100 verim ve maksimum gerçeklik prensibiyle hareket ederek 3 boyutlu reklam projelerinizde memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı amaçlarlar.

En İyi Malzeme ve Ekipmanları Kullanıyoruz!

1984’ten bu yana sektörde hizmet veren markamız, modern üretim teknolojisi ve en iyi malzeme kalitesiyle müşterilerine her zaman uzun ömürlü ürünler sunmaktadır. 3 boyutlu reklam maketleri için strafor ve fiberglass konforundan yararlanarak demir ve ahşap atölyemizde üretim planına göre ihtiyaç duyulan her türlü ekipmanı hazırlamaktayız.

3 boyutlu maket yapımı süreçlerimizde mümkün olduğunca detaylı üretim yaparız. İsteğe bağlı yüzey sertleştirme ve boyama işlemlerini gerçekleştiririz. Hafif ve taşınması kolay, estetik ve ekonomik tasarımlar yaparız.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

3 boyutlu reklam maketleri için çizim, konsept ve üretim hizmetlerimizin dışında güvenli teslimat ve montaj uygulamaları da yapıyoruz. Ekibimiz taahhüt garantili ürünlerinizi zamanında teslim ederken, 3 boyutlu maketlerinizi bina dışı ve içi, mekan ve organizasyon, meydan ve vitrin gibi dilediğiniz yerde güvenle sergilemenizi sağlıyoruz.

Büyük Markalarla Çalışıyoruz!

Türkiye’nin en iyi 3 boyutlu reklam firması olarak Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları, Nescafe, Profilo, Coca Cola, Filli Boya gibi dünya markalarıyla çalıştık. Sektörel deneyimimiz ve yaratıcı ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vererek markanıza değer katmak en büyük amacımız…

3 Boyutlu Maket Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

3 boyutlu reklam maketi fiyatları, her projemiz için özel olarak belirlenmektedir. Tasarımı ve üretimi yapılacak 3 boyutlu maket ve model sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. 3D reklam maketleri projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Markanıza özel 3 boyutlu reklam hizmeti almak, reklam maketi fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bir telefon kadar uzağınızdayız. Reklam sektörüne dinamizm katmaya devam ediyoruz…3 boyutlu reklam maketleri ile siz de tanışın!

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095