Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gerçeğine En Yakın! 3 Boyutlu Dummy ve Mock Up Üretimi

Ürünleriniz Ayağa Kalkacak! 3 Boyutlu Dummy Üretimi

3 boyutlu, orijinali ile aynı boyutlarda ya da daha büyük olmak üzere üretilen dummyler son zamanların en eğlenceli reklam araçlarıdır. Özel kesim 3 boyutlu dummy yani maskotlar, dekoratif amaçlarla ya da reklam çalışmalarında kullanılır. Lansmanların, fuarların, etkinlik ve organizasyonların vazgeçilmezidir.

Erlas Reklamcılık olarak müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarına yönelik 3 boyutlu dummy üretimi ve mock up maketler hazırlıyoruz. Uzman tasarım ekibimiz tarafından planlanan, zengin renk çeşitliliği ve dayanıklı strafor malzeme kullanılarak üretilen kuklalarla müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çizimden projelendirmeye, üretimden kullanıma kadar profesyonel bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. 3 boyutlu dummy ve mock up çalışmalarımızda üretim ve fiyat bilgisi için yazımızı okumaya devam edin…

Uzman Grafikerlerimizle Yaratıcılığın Sınırlarını Zorluyoruz!

Kukla anlamına gelen dummy tasarımları ve reklam ihtiyaçlarına göre sunduğumuz mock up uygulamalarında uzman grafikerlerimiz firma ürünlerinizin, maskotlarınızın tasarımlarını yapıyor. Kullanım alanına ve amaçlarına göre üretim ekibimizle koordineli bir şekilde çalışarak dummy üretimi yapıyor, tanıtımlarınızın daha etkili olmasını sağlıyorlar. Mock up üretimi için de en iyi ekipmanları kullanarak firmanıza özgü çalışmalara imza atıyoruz.

En İyi Malzeme ve Güncel Üretim Teknolojisi Kullanıyoruz!

3 boyutlu dummy üretimi yaparken güvenilir malzemeyi seçiyor ve kusursuz işçilik odaklı çalışıyoruz. Strafor ve fiberglass malzemeye ek olarak müşteri beklentilerine ve isteklerine uygun dummy üretimi malzemeleri de kullanıyoruz.

Alanında uzman üretim ekibimizle 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölye gibi bölümlerde 3 boyutlu dummy üretimi, maskot üretimi ve mock up çalışmaları yapıyoruz. Uluslararası standartlarda, Sağlık Bakanlığı onaylı ve uzun ömürlü kuklalar hazırlıyoruz. 3 boyutlu dummy üretimi için en iyisini hedefliyoruz.

Her Sektöre Özel Dummy ve Mock Up Üretiyoruz!

3 boyutlu dummy üretimi yapan firmamız geniş üretim yelpazesiyle;

  • firma ürünleri
  • firma maskotları
  • konsepte uygun çizgi film karakterleri
  • maketler
  • hayvan figürleri
  • doğa figürleri üretiyor.

Dekoratif amaçlı kullanımının dışında kıyafet şeklinde istenen tasarımlara da cevap veriyor, gezici reklam üniteleri de hazırlıyoruz. Mock up maketler ve mock up eğitim ekipmanları da yine üstün teknolojimizle üretiliyor.

3 Boyutlu Dummy ve Mock Up Fiyatları

3 boyutlu dummy fiyatları ile mock up fiyatları; ilk olarak çalışmanın kapsamı ve müşteri isteklerine göre belirlenir.

İstenen dummy ve mock up sayısına, büyüklük ve üretim malzemesine, kullanım amacı ve diğer tasarım etkenlerine göre dummy fiyatları değişkenlik gösterir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak dummy fiyatları belirlenir.

3 boyutlu dummy ve mock up çalışmalarımız ile üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, dummy fiyatlarını öğrenmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Uygun dummy fiyatları ve pratik çözümler için doğru yerdesiniz…

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095