Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3D Karakter ve Maketlerle Reklamlarınız Artık Daha Çekici!

Çizgi Film Karakterlerine Hayat Veriyoruz! 3D Karakter Üretimi

3 boyutlu sanal gerçekliği kullanarak çizgi film karakterlerinden, hayvanlara, sektörel ürünlerden ev eşyalarına kadar her şeyin maketini yapabiliyoruz. 3 boyutlu karakter üretimi çalışmalarımızla fark yaratıyoruz. 

Son yıllarda artan tema parklar ve çocuk oyun alanları ile değişen reklam algısına bağlı olarak gerçeği ile birebir boyutlarda ya da daha küçük ve büyük olmak üzere 3 boyutlu karakter ve 3 boyutlu maket üretimi yapıyoruz. Ürünler, pazarlama elemanları, maskotlar, ünlü çizgi film karakterleri 3D üretim parkurumuzda canlanıyor. Modern tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle özgün ve fark yaratacak projeler hazırlıyoruz. 3d karakter üretimi aşamaları ve maket fiyatları hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Karakterleri Çiziyor, Üretime Hazırlıyoruz! 3D Karakter Üretimi

3 boyutlu maket üretimi oldukça hassas bir süreçtir. Aslına uygun 3 boyutlu maketler için mutlaka iyi bir çizim ve tasarım yapılması gerekir. Bu amaçla deneyimli grafikerlerden ve 3 modelleme uzmanlardan oluşan kadromuzla detaylı çizimler yaparak işe başlarız. Müşteri beklentilerine ve maketlerin kullanılacağı mekana göre boyutlarını belirleriz. 3 boyutlu maket üretimi öncesinde iyi bir AR-Ge çalışmasıyla üretim sonu yüksek verim alırız. 3D karakter üretimi yaparken her sonucu değerlendiririz. 

En İyi Malzemeyi ve Güncel Teknolojiyi Kullanıyoruz! 3 Boyutlu Maket Üretimi

3 boyutlu karakter üretimi yaparken hazırlanacak karakter ve maketlerin yapımı için en iyi ve güvenilir malzemeyi kullanırız. Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya herhangi bir zararı olmayan malzemelerle hem müşterilerimize hem de son kullanıcıya güvenli hizmeti garanti ederiz.

Ayrıca CNC kesim makinelerimiz, poliüretan kaplama makinemiz, ahşap ve demir atölyemiz ile 3 boyutlu maket yapımı için tüm teknolojiye sahibiz. Fiberglass ve strafor malzemeden 3 boyutlu karakter ve 3 boyutlu maket üretimi çalışmalarını en kısa sürede tamamlarız.

3D Karakterler ve Maketler Neler? 3 Boyutlu Maket Yapımı Nasıl Olur?

3 boyutlu maket dendiğinde aklınıza gelen;

  • ünlü çizgi film kahramanları,
  • film karakterleri,
  • firma maskotları,
  • hayvanlar,
  • uçak ve helikopterler,
  • otomobil ve araçlar başta olmak üzere her şeyi üretiyoruz! 3D karakter üretimi ve 3 boyutlu maket yapımında müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılıyoruz.

Yerinde Kurulum Hizmeti Veriyoruz!

3 boyutlu maket yapımı ya da 3d karakter üretimi sonrasında istediğiniz mekanda karakterlerin kurulumunu yaparak kullanımda herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engelliyoruz. Zamanında teslimat garantisi veriyor, organizasyonlarınızın, reklam çalışmalarınızın aksamasını önlüyoruz. Tema parklar, su parkları, eğlence ve etkinlik alanları, fuarlar ve organizasyonlar için sorunsuz montaj hizmeti veriyoruz.

3D Karakter ve Maket Fiyatları Yüksek Mi?

3 boyutlu maket fiyatları, her projemizde özel olarak belirlenmektedir. Projenin kapsamına, alan büyüklüğüne, üretilmesi istenen 3 boyutlu maket sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

3D karakter üretimi ve 3 boyutlu maket çizim, üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak; 3 boyutlu maket maliyet ve hizmet fiyatlarını öğrenmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Uygun maket fiyatları ve pratik çözümler için doğru yerdesiniz…

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095