Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Uygulama Reklam Çalışmaları - Markanız Duyulsun!

Firmanıza Özel 3 Boyutlu Reklamlar! Özel Reklam Çalışmaları

Hedef kitlenize, sektörünüze, ürününüze ve projelerinize özgü, özgün ve yaratıcı reklamlar tasarlıyoruz. Modern reklam akımlarını kullanarak markanızın beklentileri doğrultusunda, ihtiyaç ve rakip analizleriyle beraber tamamen size özel reklam ve tanıtım çalışmaları yapıyoruz. 3D üretim teknolojimizle maketleri, kuklaları ve karakterleri tasarımdan gerçekliğe taşıyoruz.

36 yıllık deneyimle ileri teknolojiyi birleştiriyor, hizmet standartlarımızı her zaman yükseltiyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın ünlü markaları, belediyeler, kamu kuruluşları ve özel firmalar için 3 boyutlu özel reklam çalışmaları yapıyoruz. Firmaya özel reklam süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın...

İlk Olarak Sizi Dinliyoruz! Özel Reklam Çalışmaları

Tasarım ve mühendis ekibimizle birlikte firmanızın görsel elemanlarını inceliyor, reklamlarınıza dair beklentilerinizden konuşuyoruz. Özel reklam çalışmaları için ürününüz, ulaşmak istediğiniz kitle ve vermek istediğiniz mesaj hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Her biri alanında uzman kadromuz, reklam maketlerinizin çizimlerini tamamlayarak size ulaştırıyor, onaylamanızla beraber hızlı bir üretim sürecine geçiyoruz. Amacımız en kısa sürede reklam materyallerinizi size ulaştırmak oluyor.

Geniş Bir Üretim Yelpazesi Sunuyoruz! Firmaya Özel Reklam

1984’ten bugüne her sektörle işbirliği yapmanın ve çalışmanın verdiği deneyimle beraber markanız için farklı reklam uygulamaları sunabiliyoruz. Özel reklam çalışmaları olarak; 3 boyutlu reklam maketleri, logolar, figürler, yiyecek ve içecek kutuları, elektronik alet maketleri, araç maketleri, ilaç maketleri, kuklalar başta olmak üzere aklınıza gelecek her şeyi üretiyoruz!

Fiberglass ve Strafor Kalitesinden Yararlanıyoruz!

Firmaya özel reklam ya da kişiye özel reklam çalışmalarımızda her zaman en iyi malzemeyi kullanmaya özen gösteriyoruz. Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü olması nedeniyle 3 boyutlu reklamlar için strafor ve fiberglass konforundan yararlanarak demir ve ahşap atölyemizde üretim planına göre ihtiyaç duyulan her türlü ekipmanı hazırlıyoruz. Yıllarca kullanabileceğiniz reklam maketlerinizi elde etmiş oluyorsunuz.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

Özel uygulama reklam çalışmaları için büyük dikkat ve özenle montaj uygulamalarımızı yapıyoruz. Taahhüt ettiğimiz tarihte ürününüzün güvenli teslimatını gerçekleştiriyor, en dikkat çekici ve beğenilecek alana montajını yapıyoruz. Kırıksız, kusursuz, hatasız bir şekilde firmanıza ulaştırıyoruz.

Özel Uygulama Reklam Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Firmaya ya da kişiye özel uygulamalar için reklam fiyatları; her projede farklılık gösterir. Tasarımı ve üretimi yapılacak 3 boyutlu maket ve model sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Özel reklam uygulamalarında projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları, Nescafe, Profilo, Coca Cola, Filli Boya gibi dünya markalarıyla başarılı işlere imza atan firmamızdan özel reklam projeleriniz için destek almak, reklam fiyatları ve sunduğumuz hizmetleri öğrenmek istiyorsanız sizleri ofisimize bekleriz. Hayallerinize birlikte yön verebiliriz…

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095