Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3 Boyutlu Dummy ve MockUp Üretimi

Strafor Kalitesini Yenilikçi Çizgilerle Buluşturuyoruz! Strafor Dummy Üretimi

Son zamanlarda reklam ve tanıtım sektörü 3 boyutlu materyallere oldukça ilgi gösteriyor. 3 boyutlu, orijinali ile aynı boyutlarda ya da daha büyük olmak üzere üretilen dummyler ile farklı pazarlama stratejileri uygulanıyor. Sokaklarda, AVM’lerde, fuarlarda ya da organizasyonlarda karşımıza çıkan bu dummy karakterlerle markalar rakiplerinden sıyrılmaya çalışıyor.

Erlas Reklamcılık olarak müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarına yönelik 3 boyutlu strafor dummy ve mock up projeleri için hava şartlarına dirençli, dekoratif ve kolay taşınabilen strafor malzemeden yararlanıyoruz. Zengin renk ve tasarım çeşitliliğine sahip uygulamalarımızla profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Strafor dummy üretimi ve strafor mockup çalışmaları hakkında detaylı bilgi için yazımızı okuyun...

Uzman Grafikerlerimiz ve Üretim Ekibimiz Çok Çalışıyor! Strafor Dummy Üretimi

Yiyecek ve içeceklerin, ilaçların, güzellik ve bakım ürünlerinin, takı ve aksesuarların, çanta ve ayakkabıların, marka maskotlarının, kısacası her şeyin strafor dummy ve strafor mock up üretimlerini yapıyoruz.

Strafor dummy ve strafor mockup çalışmalarımızda tanıtım ya da dekoratif ihtiyaçlarınıza göre uzman grafikerlerimiz ürünlerinizin 3 boyutlu tasarımlarını yapıyor. Ardından üretim ekibimiz devreye girerek 3D modellemeleri, CNC kesim parkurumuzda ve üretim atölyemizde şekillendiriyorlar. Strafor kullanılarak uluslararası standartlarda ve kalitede üretim süreçleri izleniyor. Böylece müşterilerimize kırılmayan, rengi solmayan, yanmaya ve darbelere dirençli strafor dummy ürünler hazırlanıyor.

Her Sektöre Özel Strafor Dummy ve Mock Up Üretiyoruz! 

3 boyutlu dummy ve strafor mockup çalışmalarımızı her sektör için özel olarak sunuyoruz.

  • yiyecek, içecek, temizlik, bakım vb. firma ürünleri
  • firma maskotları
  • konsepte uygun çizgi film karakterleri
  • maketler
  • hayvan figürleri
  • doğadaki nesneler ile firmanın özel tasarım talepleri doğrultusunda maket ve kukla şeklinde hazırlıyoruz.

Üretimi biten 3 boyutlu dummy ve mock up ürünleri istenen adrese en kısa sürede güvenli ve hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Strafor dummy üretimlerinde en iyi malzemeyle fark yaratıyoruz.

Strafor Dummy ve Mock Up Fiyatları – Fiyatlarımız Pahalı Mı?

Strafor dummy üretimi, reklam ve tanıtım için en ekonomik çözümlerden biridir. Hem kolay şekillenmesi hem de dayanıklı olması sebebiyle maliyetini kısa sürede karşılamaktadır. 3 boyutlu strafor dummy fiyatları; çalışmanın kapsamı ve müşteri isteklerine göre belirlenir.

Strafor dummy ve mockup fiyatları; istenen dummy ve mock up sayısına, büyüklük ve renklerine, ince işçilik gerektirip gerektirmemesine, müşterinin ekstra taleplerine göre belirlenir. Strafor dummy ve mock up çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak, dummy fiyatlarını öğrenmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

[widget-137]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095