Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Su Oyuncakları Yapımı Erlas Kalitesiyle!

Hem Çocuklarımızı Hem De Yetişkinleri Düşünüyoruz!

Su parkları, havuzlar, macera parklar, çocuk etkinlik alanları, oteller ve eğlence merkezlerinin olmazsa olmazı su oyuncaklarının tasarım ve üretimini yapıyoruz! Denizlerle çevrili ülkemizde su oyunlarının ne kadar çok sevildiğini biliyor, bu nedenle işletmelere ve girişimcilere su oyuncakları üretimiyle destek oluyoruz.

Gelişmiş teknolojili üretim parkurumuzda, 3D modelleme teknolojimizle renkli ve dikkat çekici karakterler, kuklalar, maketler ve oyuncaklar yapıyor; etkinlik ve oyun alanları yaratıyoruz. Doğa ve kullanım koşullarına dirençli malzemeler kullanarak müşterilerimizin ürünlerini uzun ömürlü kullanmalarını sağlıyoruz. Hem kurulum hem de kullanım kolaylığı yaratıyoruz. Su oyuncakları yaparken kullandığımız malzemeler ve su oyuncakları fiyat aralıkları ile ilgili yazımızda ilginizi çekecek bilgiler var…

Güvenilir Malzeme, Zengin Tasarım!

Su parkları, tatil köyleri, oteller, plajlar ve tema parklar için üretimini yaptığımız su oyuncakları için en güvenilir malzemeyi seçiyor ve kusursuz işçilik odaklı çalışıyoruz. Strafor ve fiberglass malzemeye ek olarak plastik ve şişme oyuncaklar tasarlayarak son kullanıcının güvenliğini düşünüyoruz.

Grafik tasarımcılarımız ilk olarak beklentilerinizi dinleyerek mimarlarımızla birlikte mekanınızın nasıl değerlendirileceğini tartışıyor, ardından su oyuncakları yapımı için çizimlerini tamamlayarak üretim ekibimizle koordineli bir şekilde çalışıyorlar. Su oyuncağı üretimi yapılırken konsepte ve hayallerinize sadık kalınıyor.

Deneyimli Üretim Kadromuzla İşletmenize Renk Katıyoruz!

Alanında uzman üretim teknisyenlerimizle tasarım sonrası 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölye gibi bölümlerde su oyuncakları üretimi yaparak ürünlerinizi en kısa sürede sizlere teslim etmek için çalışıyorlar.

Uluslararası standartlarda, Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Su oyuncakları yapım ve uygulamada dış mekan şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve sorunsuz kullanımı garanti ediyoruz.

Hangi Su Oyuncaklarını Üretiyoruz?

Su oyuncağı üretimi yapan firmamız çocuklar dışında yetişkin su oyuncakları konusunda da işletmelere ve kamu kuruluşlarına hizmet vermekte. Sınırsız üretim yelpazemiz sayesinde;

  • konsepte uygun çizgi film karakterleri
  • maketler
  • şişme oyun alanları
  • hayvan figürleri
  • doğa figürleri
  • alfabe ve sayılar
  • motorlu su oyuncakları başta olmak üzere her türlü su oyuncağını üretebiliyoruz.

Güvenli Montaj ve Teslimat Garantisi!

Erlas olarak sadece üretimde değil satış sonrası hizmetlerde de yanınızdayız. Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle su oyuncakları için kurulum desteği sağlıyoruz. Güvenlik önlemlerini alarak su oyuncaklarını planlanan noktaya monte ediyor, çocukların ve ailelerin vakit geçirmekten hoşlandıkları, konforlu ve güvenli mekanlar yaratıyoruz.

Su Oyuncakları Yapım ve Üretim Fiyatları

Su oyuncağı projelerinde ilk olarak çalışmanın kapsamı ve müşteri istekleri ile ilgileniriz. Su oyuncakları fiyat ve hizmet maliyeti her proje için özel olarak belirlenir.

Mekan büyüklüğüne, proje detaylarına, üretilecek su oyuncakları sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Su oyuncakları yapım ve üretim hizmetlerimiz hakkında bilgi almak su oyuncakları fiyat ve maliyet detaylarını öğrenmek isterseniz, sizleri ofisimize bekleriz…

[widget-134]

Yorum Yap