Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Birbirinden Keyifli Otel ve AVM Etkinlik Alanları!

Kapalı Mekanlara Hareket, Çocuklara Keyif Katıyoruz! Otel ve AVM Etkinlik Alanları

Otel ve AVM’ler için etkinlik alanları olmazsa olmaz bölümlerdendir. Anne ve babaların alışveriş ya da tatillerini yaparken çocuklarının sıkılmayacakları, güvenle oyun oynayacakları, eğitici ve eğlendirici etkinlik alanları için Erlas olarak sektörde kaliteli işlere imza atıyoruz. Otel işletmecilerinin, AVM sahipleri ve yöneticilerinin beklentileri doğrultusunda mekanlarına keyif katacak çocuk etkinlik alanları tasarımı yapıyoruz.

Yüksek teknolojili üretim parkurumuzda çocuk oyun bölümleri, açık hava etkinlik modülleri, 3D karakterler, kaydıraklar, su havuzları, yarış parkurları, top havuzları, organizasyon ve kutlamalar için maket ve mimarı modellemeler yaparak eğlenceyi en üst noktaya taşıyoruz. Konuklarınıza ve müşterilerinize mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmak istiyorsanız AVM otel etkinlik alanları üretimi ve maliyetleri hakkındaki yazımızı okumaya devam edin…

Yaratıcı Tasarımlar ve En İyi Malzeme Kalitesi! Otel Etkinlik Alanları

Otel etkinlik alanları ya da AVM etkinlik alanı üretimlerimizde müşteri beklentilerine uygun kreatif tasarımlar yaparak ilk iş onay aşamasına geçeriz. Ardından çocuk etkinlik alanı tasarımı için mimarlarımız, mühendislerimiz ve grafikerlerimiz en iyi malzemeleri ve renkleri seçerler. Strafor ve fiberglass malzemeye ek olarak yumuşak plastik, şişme ürünler kullanırız. Etkinlik alanları için istenen konseptte üretimler yaparız.

Otel ve AVM etkinlik alanı için mekandan maksimum fayda sağlayacak kolay temizlenebilir ve taşınabilir maketler, oyuncaklar, kuklalar, oturma grupları, eğitim merkezleri tasarlarız. Otel etkinlik alanları ve üretim ekibimiz proje sonuna kadar koordineli bir şekilde çalışırlar.

Avrupa Standartlarında Üretim Parkurumuzla Otel Etkinlik Alanları ve AVM Etkinlik Alanı Projenize Hız Katıyoruz!

Otel etkinlik alanları ve AVM etkinlik alanı projelerinde en yeni teknoloji ekipmanlarla donatılmış 1600m2’lik üretim parkurumuzda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimizle 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde etkinlik alanı modüllerini tamamlıyoruz.

Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyen malzemelerden, uzun süre kullanılabilecek, dayanıklı ve dikkat çekici otel etkinlik alanları için üretimler yapıyoruz.

Otel ve AVM Etkinlik Alanları İçin Neler Üretiyoruz?

Etkinlik alanları tasarım ve uygulama çalışmalarımızda müşterilerimizin konsept ve tasarım kriterlerine uygun olarak;

 • mini kampüsler
 • alfabe ve harfler
 • top havuzları
 • çizgi film karakterleri
 • hayvan figürleri
 • eğitim atölyeleri
 • sayılar
 • oturma grupları
 • su havuzları
 • kayak merkezleri
 • otomobil ve araçlar
 • sokak ve caddeler başta olmak üzere günlük hayatın içinden ve çocukların kendilerini geliştirebilecekleri modüller oluşturuyoruz.

Hızlı Teslimat ve Güvenilir Montaj!

AVM etkinlikleri ve otel konukları için tasarladığımız etkinlik alanları ekipman ve gereçlerini, eksiksiz ve hatasız bir şekilde en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Deneyimli montaj ekibimizle birlikte otel ve AVM etkinlik alanlarına ekipman kurulumlarını yapıyoruz. Türkiye’de hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği tek adres olarak çocukların keyifle vakit geçirecekleri mekanlar yaratıyoruz.

Otel ve AVM Etkinlik Alanı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Etkinlik alanı fiyatları; her proje uygulamamızda değişmektedir. Otel etkinlik alanı fiyat aralıklarıyla AVM etkinlik alanı fiyat ve maliyet oranı birbirinden farklıdır.

Mekan büyüklüğüne, proje detaylarına, üretimi yapılacak etkinlik alanı ekipmanlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çocuk etkinlik alanı tasarım ve konsept belirleme, otel etkinlik alanları ve AVM etkinlik alanı fiyat bilgisi almak için bizi arayın…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095