Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Birbirinden Keyifli Otel ve AVM Etkinlik Alanları!

Kapalı Mekanlara Hareket, Çocuklara Keyif Katıyoruz! Otel ve AVM Etkinlik Alanları

Otel ve AVM’ler için etkinlik alanları olmazsa olmaz bölümlerdendir. Anne ve babaların alışveriş ya da tatillerini yaparken çocuklarının sıkılmayacakları, güvenle oyun oynayacakları, eğitici ve eğlendirici etkinlik alanları için Erlas olarak sektörde kaliteli işlere imza atıyoruz. Otel işletmecilerinin, AVM sahipleri ve yöneticilerinin beklentileri doğrultusunda mekanlarına keyif katacak çocuk etkinlik alanları için maket ve modeller, dummy ve mockup tasarım ve üretimler yapıyoruz.

Yüksek teknolojili üretim parkurumuzda 3D karakterler, maket ve heykeller, dummy ve mock up üretimler yaparak eğlenceyi en üst noktaya taşıyoruz. Konuklarınıza ve müşterilerinize mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmak istiyorsanız AVM otel etkinlik alanlarına özel maket ve mockup üretimlerden yararlanın.

Yaratıcı Tasarımlar ve En İyi Malzeme Kalitesi! Otel Etkinlik Alanları İçin 3D Maketler

Otel etkinlik alanları ya da AVM etkinlik alanı için model ve maket üretimlerimizde müşteri beklentilerine uygun kreatif tasarımlar yaparak ilk iş onay aşamasına geçeriz. Ardından çocuk etkinlik alanı tasarımı için mimarlarımız, mühendislerimiz ve grafikerlerimiz en iyi malzemeleri ve renkleri seçerler. Strafor ve fiberglass malzemeye ek olarak sağlığa dost ürünler kullanırız. Etkinlik alanları için istenen konseptte üretimler yaparız.

Otel ve AVM etkinlik alanı için mekandan maksimum fayda sağlayacak kolay temizlenebilir ve taşınabilir maketler, kuklalar, oturma grupları, heykeller ve dummyler tasarlarız. Otel etkinlik alanları tasarım ve üretim ekibimiz proje sonuna kadar koordineli bir şekilde çalışırlar.

Etkinlik Alanlarında Özel Maketler ve Dummy Üretimi

Otel etkinlik alanları ve AVM etkinlik alanı projelerinde en yeni teknoloji ekipmanlarla donatılmış 1600m2’lik üretim parkurumuzda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimizle 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde etkinlik alanı maketlerini, karakterlerini ve dummylerini tamamlıyoruz.

Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyen malzemelerden, uzun süre kullanılabilecek, dayanıklı ve dikkat çekici otel etkinlik alanları için üretimler yapıyoruz.

Otel ve AVM Etkinlik Alanları İçin Neler Üretiyoruz?

Etkinlik alanları tasarım ve uygulama çalışmalarımızda müşterilerimizin konsept ve tasarım kriterlerine uygun olarak;

  • çizgi film karakterleri
  • hayvan figürleri
  • otomobil ve araçlar
  • oturma grupları
  • heykel
  • dummy
  • simülatör
  • selfie alanı
  • 3D maket ve modeller başta olmak üzere günlük hayatın içinden ve çocukların kendilerini geliştirebilecekleri modüller oluşturuyoruz.

Hızlı Teslimat ve Güvenilir Montaj!

AVM etkinlikleri ve otel konukları için tasarladığımız etkinlik alanı model ve maketlerini eksiksiz ve hatasız bir şekilde en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Deneyimli montaj ekibimizle birlikte otel ve AVM etkinlik alanlarına özel ürettiğimiz selfie alanlarını, maket ve heykelleri, dummy ve simülatörleri yerleştiriyoruz. Türkiye’de hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği tek adres olarak çocukların keyifle vakit geçirecekleri mekanlar yaratıyoruz.

Maket ve 3D Model Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Etkinlik alanı için üretilen maket ve model fiyatları; her proje uygulamamızda değişmektedir. Otel etkinlik alanı dummy, 3 boyutlu maket ve model fiyat aralıklarıyla AVM etkinlik alanı için üretilenlerin fiyat ve maliyet oranı birbirinden farklıdır.

Mekan büyüklüğüne, proje detaylarına, üretimi yapılacak etkinlik alanı ekipmanlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Etkinlik alanları için ürettiğimiz maket, heykel, dummy, simülatör, selfie alanı ve diğer 3 boyutlu uygulamalarımız hakkında fiyat bilgisi almak için bizi arayın…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095