Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dış Cephe Kaplamaları – Fiberglass Her Yerde!

Sıcağa ve Soğuğa Yüksek Direnç! Dış Cephe Kaplaması...

Sıcağa ve soğuğa dayanıklı, korozyon, pas ve darbelere karşı dirençli CTP fiberglass dış cephe kaplamaları yaşam alanlarında konforu arttırmasıyla tercih ediliyor. İzolasyon malzemesi olarak kullanılan fiberglass, çatı paneli ve duvar kaplaması şeklinde kullanılıyor. Renkli ve yaratıcı tasarımlarıyla da binaların estetik açıdan son derece şık bir görünüme sahip olmasında da etkili oluyor.

Erlas olarak; su geçirmez özellikte, güvenilir bir yapı malzemesi olarak kullanılan fiberglass ile inşaat sektörü için kalite ve estetiği bir araya getiriyoruz. Binalarınız için tasarım, üretim ve uygulamada her biri alanında uzman kadromuzla eksiksiz ve kusursuz dış cephe hizmetleri veriyoruz. Dış cephe kaplaması için düşük üretim maliyetli ve uzun ömürlü fiberglass malzemeyi tercih ederek konforunuzu kesintisiz hale getiriyoruz. Dış cephe kaplaması ve fiberglass cephe kaplama detayları sayfamızda...

Dış Cephe Kaplamasında Neden Fiberglası Tercih Ediyoruz? Fiberglass Dış Cephe Kaplama Avantajı

Fiberglass ya da CTP olarak karşılaşacağınız bu malzemenin inşaat sektöründe çokça tercih edilmesinin nedeni; su geçirmezliği ve yalıtım özelliğidir. Ayrıca dış cephe kaplaması için fiberglass;

  • Yüksek dayanıklılığı sayesinde yıllarca kullanılabilir.
  • Tasarım esnekliğiyle her mekana uyum sağlar.
  • Tüm dış etkenlere karşı direnç gösterir.
  • Kolay temizlenebilir ve yıkanma özelliği vardır.
  • Renkli olanlarda solma ve doku kaybı yaşanmaz.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Duvar oluşturma özellikleri dışında beton, çelik, ahşap duvar yüzeylerini de korumak için kullanılabilir.
  • Isı, korozyon, pas ve darbelere karşı yapının etkili bir şekilde korunmasını sağlar.

Dış cephe kaplaması olarak kullanılan fiberglass malzeme, yangına karşı dayanıklı olması nedeniyle güvenliği kat kat arttırır. Fiberglass dış cephe uzun ömürlü olmasıyla da tercih edilmektedir. Fiberglass cephe kaplama ekonomik ve konforludur.

Dikkat Çeken Dış Cephe Tasarımları! Fiberglass Cephe Kaplama

Fiberglass cephe kaplama, standart kaplamaların dışında oldukça dekoratif bir şekilde hazırlanabiliyor. 36 yılı aşkın sektörel deneyimimiz ve uzman ekibimizle fiberglass duvar kaplama taleplerinizi yaratıcılığımızla birleştiriyoruz. Detaylı işçilik ve yüksek teknolojiyle birbirinden farklı renklere ve dokulara sahip dış cephe kaplama çizimleri yapıyoruz. Keyifli dış cephe kaplaması tasarım süreçlerinden sonra hızla üretime başlıyoruz.

Teknoloji ve Deneyim Üretimde Bir Araya Geliyor!

Dış cephe kaplaması yaparken modern teknolojiden yararlanıyor ve üretimi hızlandırıyoruz. Fiberglass dış cephe tasarımlarını CNC kesim, ahşap ve demir atölye bölümlerimizde tamamlıyoruz. Avrupa standartlarında dış cephe kaplaması üretim sistemimizle projelerinizi hiçbir aksaklık olmadan teslim ediyoruz.

Deneyimli ekibimiz, fiberglass cephe kaplama üretim süreçlerini yüksek dikkatle yönetiyor ve kusursuz işçilikle taçlandırıyorlar. Fiberglass dış cephe ürünleri hızla hazırlanıyor.

Dış Cephe Uygulamada Destek! Fiberglass Duvar Kaplama Konforu

Fiberglass dış cephe hizmetlerimiz sadece üretimle sınırlı değil elbette. İmalatı biten fiberglass dış cephelerin kurulumunu da yapıyoruz. Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle cephe kaplamanın yapılacağı çevreye zarar vermeyerek hizmet sürecimizi sonlandırırız. Güvenli dış cephe kaplaması uygulamalarıyla yıllarca sorunsuz kullanımı garanti ederiz.

Fiberglass Dış Cephe Fiyatları – Cephe Kaplamada Ekonomik Çözüm!

Dış cephe kaplaması, fabrikasyon bir üretim olmadığı için ücretlendirme süreci projeye özel olarak işler. Fiberglass cephe kaplaması yapılacak alanın boyutlarına, rengine, işçilik unsurlarına ve müşteri taleplerine göre dış cephe kaplama fiyatları değişecektir.

Fiberglass dış cephe fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak, tamamladığımız dış cephe kaplaması projeleri görmek ve üretim parkurumuzu ziyaret etmek isterseniz sizleri ağırlamaktan büyük bir zevk duyarız.

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095