Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şehir Heykelleri ve Anıtları – Tasarım ve Proje Ücretleri

Kentlerimizin Tarihine Işık Tutacak Hizmetler Veriyoruz! Şehir Heykelleri Tasarım ve Üretimi

Bazı şehirler kendine özgü değerlerle ve ürünlerle özdeşleşmiştirler. Malatya’nın kayısısı, Ordu’nun fındığı, Çorum’un leblebisi, Isparta’nın gülü gibi… Şehir heykelleri de bu kültürel değerleri yaşatmak ve turistlere kenti tanıtmak için yapılan eserlerdir. Nesilden nesle mirasımızı aktarmak için kentin en güzel noktalarında yerlerini alırlar.

Erlas olarak bizler de kentlerimizin tarihine, kültürüne ve geleneksel simgelerine özgü eserler yaratıyor, misafirlerine başarılı tanıtımlar yapmalarını sağlıyoruz. Şehirlerin kimliği haline gelen yöresel ürünlerinin, tarihi olaylarının, önemli günlerinin heykellerini yapıyor, kahramanlarının anıtlarını dikiyoruz. Saat kuleleri, zafer anıtları, yöresel ürünlere özgü eserlerle değerlerimizin yaşamasına katkıda bulunuyoruz! Şehir heykelleri ve şehir anıtları ile geleceğe yatırım yapıyoruz. Şehir heykelleri ve şehir anıtları projelerimizi nasıl yaptığımızı, tarihi heykeller için nelere dikkat ettiğimizi merak ediyorsanız yazımızı okuyun...

Mükemmel Tasarımlar, En İyi Malzeme Kullanımı!

Şehir heykelleri için müşterilerimize beklentilerini karşılayacak hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Kentin gelenekselleşmiş ürünlerini, yiyecek ve içeceklerini, tarihi şahsiyetlerini ve önemli olaylarını canlandıracak şekilde ayrıntılı çizimler yapıyoruz. Tasarım ekibimiz en doğru anlatım dilini yakalamaya özen gösteriyor.

Ayrıca şehir anıtları üretiminde bakır, tunç, kalay, kurşun ve altın gibi metaller ile birbirinden zengin renkler kullanarak değerlerimizi en iyi aktaracak, yıllara ve çevre şartlarına dayanacak şehir anıtları üretimi yapmaya dikkat ediyoruz. Çizimine uygun boyutlarda ve malzemelerde, en gerçekçi şehir heykelleri çözümleri sunmaya gayret ediyoruz.

Amasya’nın elması, Van’ın kedisi, Ankara’nın keçisi, Antep’in fıstığı, Konya’nın Mevlana’sı için en iyi sonucu almaya özen gösteriyoruz. Şehir anıtları ve şehir heykelleri yapımında birebir modellemeye dikkat ediyoruz. Tarihi heykeller ile gelecek nesillerin değerlerini unutmamasını sağlıyoruz.

Şehir Anıtları ve Heykellerinin Kurulumunu Da Yapıyoruz!

Kent heykelleri ve tarihi heykeller için yapım sonrası kurulum rahatlığı da sağlıyoruz. Şehrin en dikkat çekici kavşakları, meydanları, caddeleri ve yapıları önünde devasa şehir heykelleri montajını yapıyor, hem vatandaşlarımıza hem de turistlerimize değerlerimizi aktarıyoruz.

Şehir heykelleri üretimi sonrasında bakım ve onarımda da desteğimizi sürdürerek tüm beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz. Erlas olarak güven veren hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Şehir Heykeli Yapımı Fiyatları ve Proje Maliyeti

Şehir heykelleri geniş kapsamlı projelerdir ve büyük dikkat gerektirir. Belediyeler, kamu kuruluşları, vakıflar ve eğitim kurumları için verdiğimiz bu hizmetlerde öncelikli olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve işinizi en kısa sürede bitirmeyi garanti ederiz.

Şehir heykeli fiyatları her proje için özel olarak belirlenir. Şehir heykeli fiyatları; heykelin büyüklüğüne ve mizansen unsurlarına, kullanılacak malzemeye ve üretimi yapılacak heykel sayısına, müşteri taleplerine göre şekillenir.

Kentleriniz için şehir heykelleri ya da şehir anıtları projelerinizi bizimle paylaşmak, şehir heykeli fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095