Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Üç Boyutlu Reklam - Markanızı Tanıtın!

Hedef Kitleye Ulaşmanın En İyi Yolu Üç Boyutlu Reklamlar!

Üç boyutlu reklam, otomobilden konuta, sinema sektöründen gıda sektörüne kadar birçok alanda kullanıma ihtiyaç duyulan bir çeşit reklamcılık tekniğidir. Üç boyutlu reklamlar, belirlenen hedef kitleye, reklamların etkili bir şekilde sunulmasını sağlayan pazarlama yöntemidir. Ürünün ya da bir nesnenin 3 boyutlu bir şekilde modellenmesi ve üretilmesi olarak özetlenebilir.

Üç boyutlu reklamların temel amacı reklamı yapılacak olan ürünün veya reklam materyalinin birebir ölçülerde ya da büyütülmüş şekillerde, kusursuz bir biçimde hazırlanmasıdır. Üç boyutlu reklamcılık sektörü, reklamı yapılacak olan nesnenin, dikkat çekecek özelliklerini tüketiciye en iyi şekilde yansıtmayı hedefler. Üç boyutlu reklam nedir ve 3 boyutlu reklam nasıl yapılır diyecek olursak…

Üç Boyutlu Reklamcılık Nasıl Yapılır? Üç Boyutlu Reklamlar İle Fark Yaratın!

Üç boyutlu reklamcılık sinema, animasyon, gıda, konut, mimarlık, otomobil sektörü gibi birçok alanda kullanıma ihtiyaç duyulan bir reklam tekniğidir. TV’de, outdoor ekranlarda, sinemada üç boyutlu reklam örneklerini görmek mümkündür. Bunun dışında üç boyutlu reklamcılık markanın kurumsal ögelerinin farklı boyutlarda üretilmesini de kapsamaktadır. Yani modelleme yapmak, ürünü, logoyu, maskotu, firma ögelerini 3 boyutlu olarak sunmaktır.

Üç boyutlu reklamcılık yapılırken ilk olarak ürünün tüm detayları hakkında bilgi sahibi olmak, kullanım özelliklerini bilmek, yararlarını öğrenmek gerekir. Örneğin kozmetik sektöründe kullanılan bir ürünün üç boyutlu reklamı yapılırken kullanım amacı, kadın ya da erkek hangi kitlenin ilgisini çektiği, markanın reklam hedefleri öğrenilerek işe başlamak gerekiyor. Ayrıca reklamın kullanım alanına göre AVM’ler, benzin istasyonları, billboardlar, otobüs durakları vb. yerler için üç boyutlu reklam çalışmasında uygun malzeme ve tasarımların planlanması gerekiyor.

Üç boyutlu görüntüler oluşturabilmek ve bunu maketler, maskot ve dummyler haline getirmek için belirli yazılım programları kullanılıyor. Çizim programlarıyla ortaya çıkarılan maketlerin modelleri, fiberglass ya da strafor malzemeden üretilerek kullanım alanında sergilenmek için hazırlanıyor. Üç boyutlu reklamcılık arka planında detaylı işçilik ve planlama gerekiyor.

Ardından CNC makineler ve kesim ekipmanları kullanılarak malzemeler kesiliyor, birleştiriliyor ve boyanıyor. Son kontrollerle birlikte fuarlarda, etkinliklerde, TV reklamlarında, açık hava reklamlarında kullanıma hazır hale geliyor.

Pazarlamanın Yeni Yolu Üç Boyutlu Reklamlar İle Satış Performansınızı Arttırın!

Bir ürünü pazarlamanın yolu reklamını yapmaktır. Bu sebeple pazarlama için kullanılacak en ikna edici yol reklamlardır. Üç boyutlu reklamlar, ürün hakkındaki bilgileri görsel anlamda en iyi şekilde sunulmasını sağlar. Akılda kalan, markaya sempati uyandıran üç boyutlu reklam maketleri ve modellemeler, firmaların satış performanslarını arttırmasına katkı sağlar.

Üç boyutlu reklamlar gıda sektöründen kozmetiğe, teknolojiden konaklamaya kadar her alanda vazgeçilmez bir unsur haline geldi. 36 yıldır sektörde yer alan firmamız da yiyecek içecek sektöründen eğlenceye, AVM vitrinlerinden eğlence mekanlarına kadar her sektör için üç boyutlu reklamlar ile yaratıcı ve etkili pazarlama çözümleri sunuyor. Markanız için efektif reklamlar arıyorsanız bir telefon uzağınızdayız. Üç boyutlu reklam, maket, dummy ve mockup çalışmalarımızla daha çok kişiye sizleri ulaştırıyoruz. Üç boyutlu reklamcılık nedir sorunuza yanıt almak ve üç boyutlu reklam nasıl yapılır yakından görmek için bizi ziyaret edin...

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095