Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Organizasyon Uygulamaları – Kaliteli Hizmet Veriyoruz!

İlgi Çekici Etkinlikler İçin Tüm Tanıtım İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz! Organizasyon Hizmetleri

Kurumsal organizasyonlar bir markanın müşterilerine, rakiplerine ve iş ortaklarına ulaşmasının en hızlı ve etkili yoludur. Ürün ve hizmet tanıtımında en sık başvurulan uygulamalardan olan bu organizasyonlar için belli başlı reklam materyallerine, sahne kurulumlarına ve dekorlara ihtiyaç vardır. Organizasyon uygulamaları bu nedenle verilmektedir. Organizasyon hizmeti veren firmalar, etkinliklere özel çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız bu amaçla her türlü toplantı, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınıza ve tercihinize uygun dekor ve sahne hazırlıkları gerçekleştirmektedir. Karşılama masasından sahne dekoruna, dummylerden 3 boyutlu reklam maketlerine kadar organizasyonlarınızı başarıyla tamamlamanız için gereken tüm donanımı sağlamaktayız. Organizasyon uygulamaları ve organizasyon hizmetleri hakkında detaylar sayfamızda...

Organizasyonlarınız İçin Neler Yapıyoruz? Organizasyon Hizmetleri

36 yıldır sektörde yer alan firmamız yiyecek içecek sektöründen eğlenceye, AVM vitrinlerinden eğlence mekanlarına kadar her sektör için organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Organizasyon uygulamaları dahilinde etkinlikleriniz için;

  • Karşılama masası,
  • kürsü,
  • program panosu,
  • yönlendirme tabelaları,
  • teşhir standları,
  • podyum ve sahne dekorları,
  • dummy ve 3 boyutlu maket üretimi başta olmak üzere tüm tanıtım ve reklam materyallerinizi karşılamaktayız. Organizasyon hizmetleri kapsamında etkinliğinizin tüm süreçlerini yürütüyoruz. Organizasyon yapan firmalar arasında farkımızı gösteriyoruz.

Uzman Tasarım ve Üretim Kadrosu - Organizasyon Uygulamaları

Organizasyon hizmetleri için 35 kişilik her biri alanında uzman ekibimizle birlikte kusursuz hizmet odaklı çalışıyoruz. Sahne dekor uygulamalarını tasarlayarak işe başlıyor; ürününüze, kurumsal renklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çalışmalar ortaya çıkarıyoruz.

3 boyutlu modelleme teknolojimizle reklam maketlerinizin, dummylerin, standların, sahne ve karşılama kürsülerinizin tasarımlarını yapıyoruz. Tasarımı onaylanan organizasyon uygulamları çalışmalarımızı üretim aşamasında somut hale dönüştürmeye başlıyoruz. Kurumsal organizasyon hizmeti, tanıtım organizasyonları, organizasyon dekor, sahne tasarımı ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. 

Dayanıklı Malzeme ve Teknolojik Üretim Parkuru

Kurumsal organizasyon hizmeti verirken tüm sahne dekorları ve reklam malzemeleri için en iyi üretim elemanlarını kullanıyoruz. 3 boyutlu reklam maketleri için strafor ve fiberglass konforundan yararlanarak demir ve ahşap atölyemizde tanıtım organizasyonları tasarımlarımızı şekillendiriyoruz. Ayrıca hazırlanacak dekorlar, teşhir standları ve danışma kürsüleri için CNC kesim parkurumuzda hızlı ve güvenli üretimler yapıyoruz.

Sorunsuz bir organizasyona imza atmanız için maksimum dayanıklı malzemelerle ergonomik çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Organizasyon uygulamaları ve etkinlik planlamada sektörümüze farkındalık katıyoruz.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

Tanıtım organizasyonları, kongre ve seminerler, lansman ya da açılış gibi organizasyon uygulamaları için konsepte uygun olarak hazırladığımız sahne dekorları ve reklam materyallerini yerlerine kuruyor ve güvenli kullanım sağlıyoruz. Kurumsal organizasyon hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz. 

Ekibimiz organizasyon uygulamaları dahilinde taahhüt garantili ürünlerinizi zamanında teslim ederken, 3 boyutlu maketlerinizi, dekor ve desklerinizi, yönlendirme tabelalarınızı bina dışı ve içi yerlerine monte ediyoruz.

Organizasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir? Organizasyon Yapan Firmalar Arasında Erlas Farkı

Organizasyon hizmetleri kapsamında; sahne dekoru, 3 boyutlu maketler, karşılama kürsüleri, teşhir üniteleri, yönlendirme tabelaları başta olmak üzere birçok malzeme ve materyal üretiyoruz. Bu nedenle organizasyon fiyatları; üretilecek tanıtım ürünlerinin türüne, boyutuna ve sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre belirlenmektedir. Organizasyon planlama ekibimizin çalışması sonrasında maliyet ve hizmet raporuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Firmanızın kurumsal organizasyonları için deneyimli bir ekipten hizmet almak, etkinliğinizin keyifli ve güvenli geçmesini sağlamak istiyorsanız Erlas olarak her zaman yanınızdayız. Organizasyon hizmetleri ve fiyatlarımız için bizi arayın!

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095