Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Kubbe Üretimi

Dış Mekan Şartlarına En Dayanıklı Malzeme, Estetik Tasarımlar!

Fiberglass, hem kolay şekillendirilebilmesi hem de ekonomik çözümler sunması sebebiyle mimaride de sıkça tercih ediliyor. İbadet yerleri ve etkinlik alanları gibi mekanlarda, alışveriş merkezlerinde ve statlarda hava şartlarına ve kullanım koşullarına dayanıklılığı ile kullanıcısını ve üreticisini memnun ediyor. Fiberglass kubbe ve kürelerden saksılara, dış cephe kaplamalarından simülasyon üretimine kadar tercih edilen bir malzeme oluyor.

Isı, nem ve darbelerden etkilenmemesiyle bilinen fiberglass malzemeyi şık kubbelerin yapımında da kullanıyoruz. Yüksek korozyon ve kimyasallara dayanıklı fiberglass malzeme ile sayı ve ebat gözetmeksizin tüm fiberglass kubbe üretimi taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz. Fiberglass kubbe üretim yöntemimiz ve fiyatlarımız için yazımızı okumaya devam edin…

Fiberglass Kubbeleri Nerelerde Kullanıyoruz? Fiberglass Kubbe Yapımı

Cami ve şadırvanlar, endüstriyel tesisler, depolama tankları, spor müsabakalarının gerçekleştiği alanlar, kongre ve seminer merkezleri, konser ve sergi salonları, seralar, AVM’ler ve eğitim kurumları için fiberglass kubbe imalatı yapıyoruz. Fiberglass kubbe fiyatları olarak ekonomik seçeneklerle her sektörün ihtiyacını karşılıyoruz.

Ayrıca; çeşitli sıvı depolama tankları çatısı, planetaryum yapıları, evler, yaşamsal alanlar, terminal binaları, botanik bahçeler için de fiberglass kubbe imalatı hizmeti veriyoruz.

Fiberglass Malzeme Avantajları Neler?

Fiberglass kubbe üretimlerini malzeme kalitesi nedeniyle öneriyoruz. Sektörümüzdeki diğer üreticilerle beraber fiberglass kullanım sebeplerimiz ise şöyle:

  • Her türlü ebatta üretim yapılabilir.
  • Ortam koşullarına dayanıklıdır.
  • Yüksek korozyon, hava şartları ve kimyasal maddelere karşı dirençlidir.
  • Çekme ve eğilme mukavemeti yüksektir.
  • Isı, elektrik ve yalıtım özelliğine sahiptir.
  • Kolay tamir ve bakım süreçleri vardır.

Fiberglass kubbeler aynı zamanda renklendirilebilme, ateşe karşı direnç, ışık geçirgenlik özelliğiyle de avantajlı kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle fiberglass kubbe üretimi hem maliyet hem de kullanım açısından avantajlıdır.

Dekoratif Kubbe Tasarımları ve Üstün Standartlarda Üretim

Fiberglass kubbe modelleri, malzemenin esnekliğiyle oldukça çeşitlidir. Bu nedenle birbirinden farklı tasarımlar yapılabilir. Ekibimiz fiberglass kubbe üretimi için konsepte, kullanım alanına ve müşteri taleplerine göre çizimler yaparlar. Fiberglass kubbe tasarımları şehre renk katacak, farklı konseptlerde ve dikkat çekici unsurlara sahip olurlar.

Tasarımdan sonra sıra üretim aşamasına gelir. CNC parkurumuzda kesimi yapılan kubbeler, dekoratif unsurlarla şekillendirilerek montaja hazırlanır. Yüksek kalite standardı ve ekipman çeşitliliği sayesinde hızlı ve güvenilir üretimler yaparız. Fiberglass kubbe fiyatları olarak sektörün en iyi rakamlarını sunarız.

Hafif Yapısı Sayesinde Montajda Rahatlık Sunan Kubbeler!

Fiberglass kubbe modelleri konvansiyonel yöntemlerle hazırlandıkları için diğer kubbelere oranla daha hafif yapıdadırlar. Bu da kubbelere kolay montaj özelliği kazandırır. Kar, rüzgar, yağmur gibi doğa şartlarına yüksek dayanım gösteren fiberglass kubbeler, anı zamanda kolay taşınabilir ve geliştirilebilir.

Özel bağlantı elemanları sayesinde hızla kurulan fiberglass kubbe modelleri, temizlik ve bakımda da konfor sağlar. CTP kubbe ya da polyester kubbe olarak da bilinen fiberglass kubbe masrafsız bir kullanım kazandırır.

Fiberglass Kubbe Fiyatları – Mimari Projelerinize Özel Ücretler!

Fiberglass kubbe fiyatları, projeye özel belirlenir. Belediyeler, yapı ve inşaat firmaları, mimarlık ofisleri, dernekler ve vakıflar, eğitim kurumları ve özel firmalarla proje bazlı çalışırız. Bu nedenle fibeglass kubbe fiyatları; üretimi yapılacak kubbe sayısına, tasarıma, kubbelerin rengine, işçilik unsurlarına, kullanılacak malzemeye, müşteri isteklerine göre değişmektedir.

Fiberglass kubbe üretimi ve fiberglass kubbe fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak için proje ekibimize ulaşın. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara alın…

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095