Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Saksı ve Peyzaj Ürünleri

İstediğiniz Renk ve Boyutlarda, Dekoratif ve Şık Saksılar! Fiberglass Saksı Üretimi

Fiberglass dayanıklılığı ve sınırsız renk seçeneğiyle saksı ve peyzaj ürünlerinin üretiminde de tercih edilmektedir. Suya ve neme dayanıklı olması, dekoratif unsurlarla şekillendirilebilmesi, esnek kullanım alanı sağlaması nedeniyle iç ve dış mekanlarda yaratıcı çözümlerden biri olmaktadır. Fiberglass saksı, polyester saksı ya da bir diğer adıyla CTP saksı geniş kullanım alanı avantajı sağlamaktadır.

Diğer saksı gruplarına göre deforme olmayan, paslanma ve küflenme yapmayan fiberglass saksılar, uzun yıllar ilk günkü görünümlerini korurlar. Aynı zamanda bakımı kolaydır ve onarım imkanı da sunarlar.

Erlas olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için AVM’ler, parklar, yol ve caddeler, belediye ve kamu binaları, camiler, eğitim kurumları ve oteller gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere fiberglass saksılar ve peyzaj ürünleri tasarlıyoruz. Uygun fiyatlı fiberglass saksı ve peyzaj ürünleri satın almak istiyorsanız projelerinizi bize gönderin. Fiberglass saksı üretimi süreçlerimiz ve fiberglass saksı fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin...

Fiberglass Saksı Avantajları – Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

Polyester saksı ya da CTP saksı olarak da karşılaşabileceğiniz fiberglass saksılar, üst düzey dayanıklılığı ve sınırsız üretim imkanı ile diğer saksı çeşitlerinden her zaman bir adım daha öndedir. Fiberglass saksı avantajlarını özetlemek gerekirse;

  • Sıcağa, neme ve suya karşı gösterdikleri mukavemetle sınırsız kullanım alanına sahiptir.
  • Yıllarca herhangi bir maliyetle karşılaşmadan kullanılabilir.
  • Benzer ürünlere göre daha dayanıklıdır.
  • Kalabalık mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılır.
  • Sınırsız ölçü ve renkte polyester saksı imalatı yapılabilir.
  • Bakımı kolaydır.
  • Kırılma ve bozulmalara dirençli olmasının yanında onarım süreçleri maliyetsiz ve kolaydır. Bu avantajları nedeniyle fiberglass saksı üretimi son yıllarda oldukça yaygındır.

Dekoratif Tasarımlarla Cadde ve Sokaklar Renkleniyor!

Reçine ve cam elyafın işlenmesi ile üretilen fiberglass saksılar ya da polyester saksı, ctp saksı için tasarım ekibimizle birlikte projelerinize özel çalışmalar yapıyoruz. Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz fiberglass saksı ve peyzaj işlerinizde özenli ve dikkatli çizimlere imza atarak memnuniyetinizi hedefliyorlar.

Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle fiberglassa saksı üretiminde size ilk olarak yaratıcı tasarımlar sunuyoruz. Kullanım alanına ve beklentilerinize göre konsept oluşturuyor peyzaj ürünlerinin çizimlerini yapıyoruz. Dikkat çekici renklerde ve tasarımlarda saksılar hazırlayarak farkımızı gösteriyoruz. Fiberglass saksı fiyatları açısından da sizlere ekonomik seçenekler sunuyoruz.

Projenize Özel Sayıda ve Formda Üretiyoruz! Fiberglass Saksı Üretimi

Fiberglass saksı üretimi yaparken iç ve dış mekan şartlarını göz önünde bulunduruyoruz. Esnek bir malzeme olan fiberglass ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacağınız saksı ve peyzaj ürünlerini hazırlıyoruz.

CNC kesim parkurumuz, ahşap ve demir atölyemizde projenize özel fiberglass saksı modelleri için seri üretim yapıyoruz. Avrupa standartlarını göz önünde bulundurarak çevreye ve doğaya zarar vermeyen fiberglass malzemeyi en iyi şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. En yeni teknolojiye sahip üretim merkezimizde fiberglass peyzaj ürünleri ve fiberglass saksıları deneyimli ekibimizle kuruluma hazır hale getiriyoruz.

Fiberglass Saksı Fiyatları – Peyzaj Projelerinize Ekonomik Destek!

Fiberglass saksı fiyatları; tasarım ve üretim etkenlerine göre değişiklik gösterir. Fiberglass saksı üretimi için plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Fiberglass saksı fiyatları; üretilecek saksıların tasarımına, adedine, rengine, sayısına, kullanılacak malzemeye ve müşteri taleplerine göre belirlenir. Peyzaj ürünleri de proje kapsamında fiyatlandırılarak maliyet çıkarılır.

Fiberglass saksı, polyester saksı ya da CTP saksı olarak sektörde bulabileceğiniz, hemen her firmanın ürettiği bu peyzaj ürünleri için kaliteli hizmet almak ve satış sonrası muhatap olabileceğiniz bir ekiple çalışmak isterseniz bize ulaşın…

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095