Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Bank – Şehirlerimize Kalite Katıyoruz!

Hava ve Kullanım Şartlarına En Dayanıklı Malzeme İle Üretiyoruz…

Fiberglass ya da bir diğer adıyla cam elyaf takviyeli plastik, hayatın hey yerinde karşımıza çıkabiliyor. Dış ortam koşullarına karşı son derece dayanıklı fiberglass banklar ve oturma alanları da üretiliyor. Isı, nem ve darbelerden etkilenmemesiyle de belediyeler, kamu kuruluşları, yapı firmalarının çevre düzenlemelerinde en ekonomik çözümü oluyor. Fiberglass bank, oturma grupları, otobüs durakları uzun yıllar aynı konfora ve görünüme sahip olması nedeniyle tercih ediliyor.

Erlas olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak kalite ve tasarımda parklar, kamusal alanlar, bankalar, eğitim merkezleri, konutlar ve tüm kent için kullanım amaçlarına uygun fiberglass banklar tasarlıyoruz. Teknolojik üretim parkurumuzla istediğiniz adette ve boyutlarda en hızlı ve güvenli ürünleri hazırlayarak kullanıcılarının beğenisine sunuyoruz. Çevre dostu üretim yaklaşımımızla üretim teknolojimizi birleştiriyoruz. Fiberglass bank üretimi ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi yazımızda...

Fiberglass Malzemeden Bank Üretiminin Çevreye Katkıları - Fiberglass Bank Üretimi

Fiberglass malzeme, maksimum dayanıklılık ve esnek kullanım konforuyla son yıllarda şehir yaşamının en önemli parçalarından biri haline geldi. Fiberglass banklar da bu parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Fiberglass bank avantajları arasında ise şunlar yer alıyor.

  • İklim koşullarına dayanıklılık
  • Yüksek korozyon seviyesine direnç
  • Rutubet ve neme mukavemet
  • Su ve elektrik geçirmez özellik
  • Hafif ve taşıma kolaylığı
  • Tamir ve montaj konforu
  • Kırılma ve bozulmalara direnç

Fiberglass banklar üstün kalite standartlarıyla yıllarca herhangi bir maliyetle karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu amaçla firma olarak fiberglass bank üretimi hizmetimizle müşterilerimize ekonomik çözümler sunuyoruz...

Yaratıcı Tasarımlarla Malzeme Kalitesi Bir Arada! Fiberglass Banklar

Fiberglass bank modelleri, malzemenin esnek tasarım konforu nedeniyle oldukça çeşitlidir. Ekibimiz de çevre düzenleme ve kamusal alan projelerinize özel fiberglass bank tasarımları yaparak özel çözümler sunar. Fiberglass bank fiyatları olarak da sektöre nazaran ekonomik seçenekler sağlarlar.

Tasarımcılarımız fiberglass bank çizimlerini gerçekleştirerek müşterilerimizin onayına sunarken kullanım konforuna, dekoratif unsurlarına ve montaj kolaylığına dikkat ederler. Fiberglass bank üretimi için onaylanan tasarımlar şehre renk katacak, farklı konseptlerde ve dikkat çekici unsurlara sahip olurlar.

Teknolojik Üretim Parkurumuzda Hızlı Teslimat!

Fiberglass banklar üretimi yapılırken sektörel deneyimimiz ve modern imalat parkurumuz işimizi kolaylaştırır. Tasarımı tamamlanan banklar için fiberglass malzeme CNC parkurunda şekillendirilir. Banklara ek olacak ahşap ve metal bölümler de atölyelerimizde hazırlanır. El işçiliği gereken tasarımlarda ise ekibimiz özenli çalışmalara imza atarlar.

Avrupa standartlarında hız kazanmış fiberglass bank üretimi merkezimizle siz değerli müşterilerimizin işlerini en kısa sürede tamamlayarak teslim ederiz.

Kurulum ve Kullanımda Konfor! Fiberglass Bank Üretimi

CTP bank üretimi sonrasında en keyifli aşama montajdır. Bankların kullanılacağı mekana ekiplerimiz ürünlerinizi getirir ve montajını yaparlar. Çevre ve iklim şartlarına tam uyumluluk gösteren fiberglass kalitesi aynı zamanda kurulumda ve taşımada da rahatlık sağlar. İstediğiniz zaman bankların yerini değiştirebilir, farklı mekanlarda kullanabilirsiniz. Fiberglass bank üretimi ile size geniş kullanım alanı sağlarız.

Fiberglass Bank Fiyatları – Projelerinizi Anlatın, Çözüm Üretelim!

Fiberglass bank üretimi için belediyeler, yapı ve inşaat firmaları, mimarlık ofisleri, dernekler ve vakıflar, eğitim kurumları ve özel firmalarla çalışıyoruz. Bu nedenle fiberglass bank fiyatları standart olmamaktadır.

Fiberglass bank fiyatları; proje kapsamında üretim yapılacak bank sayısına, tasarıma, bankların rengine, kullanılacak malzemeye, müşteri isteklerine göre değişmektedir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiberglass bank üretimi ve fiberglass bank fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak için proje ekibimize ulaşın.

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095