Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Strafor Model Üretimi – Sektörel Çözümler Sunuyoruz!

Endüstriyel Model ve Kalıp Üretimleri Yapıyoruz! Strafor Model Üretimi

Yüksek ısı yalıtımı, su geçirmezlik ve çevre dostu strafor malzemeden endüstriyel üretimler için modelleme ve kalıp işleri yapıyoruz. 1600 m2’lik atölyemizde döküm, otomotiv, inşaat, çimento, makina, ekipman ve yedek parça sektörleri için müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun modeller üretiyoruz.

Prototip ve modelleme alanında her geçen gün kendimizi geliştirerek 35 kişilik tasarım ve üretim kadromuzla hızlı ve hatasız iş üretmeye gayret ediyoruz. AR-GE çalışmalarımızı güçlendirirken ülkemizden ve yurt dışından gelen talepleri en kısa sürede karşılıyoruz. İstenen tür ve sayıda strafor model üretimi yapıyoruz. Strafor model çalışmalarımız ve 3 boyutlu strafor model üretimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin...

Strafor Malzemeyi Neden Tercih Ediyoruz?

Günümüzde strafor malzeme geniş bir kullanım alanına yayıldığı için modelleme sektöründe de kullanılmaktadır. Yüksek ısı yalıtımı sağlaması, ısıyı istenilen maddeye kolayca iletmesi, basınca dayanıklı olması, çevreye herhangi bir zarar vermemesi ve suyu geçirmemesi straforu model üretiminde kullanmamızın nedenleridir.

Aynı zamanda kolay işçilik ve tasarımsal zenginlik sunmasıyla da strafor model üretimi oldukça yaygındır. Bakım ve onarım maliyetlerinin düşük olmasıyla da ekonomik bir çözümdür. Dolayısıyla firmamız da endüstriyel imalatlar için kalıp ve model çıkarırken strafordan yararlanır.

Teknik Çizimlerden Kalıplara…

Strafor model üretimi için ilk olarak müşterimiz teknik resimleri firmamıza teslim eder ve model tasarımına başlanır. Strafor model çıkarılırken 3D modelleme işlemine geçilerek üretimi yapılacak kalıp şekillendirilir ve parçaların uzunlukları ile boyutları netleşir. Estetik görünümleri ve işlevleri de değerlendirildikten sonra döküm simülasyonu uygulanır. Strafor model için tasarım aşamasında olası hataların önüne geçilmiş olunur.

3 boyutlu strafor model üretimine geçmeden son olarak yapılan döküm simülasyonu ile ilerleyen süreçlerde yaşanabilecek zaman ve emek sarfiyatı ortadan kaldırılır. 

Hızlı ve Kusursuz Modeller Üretiriz!

Strafor kesim model işlemimizde sonraki aşamamız malzemenin hazırlanmasıdır. Malzeme ölçüleri belirlenerek bilgisayar kontrollü CNC makinesinde kesme ve şekil verme işlemleri uygulanır. Modelin 3D görünümündeki halini alması sağlanarak tasarımlar üretime dönmüş olur.

Tüm parçalar hazırlandıktan sonra strafor model kalıp dökümhaneye gönderilir. Straforun yapısının bozulmaması ve diğer parçalara zarar verilmemesi için tek seferlik işlemler ve reçine kalıplar için kullanılır. Çevreye ve doğaya herhangi bir zararı olmayan strafor malzemeyle 3 boyutlu model imalatı tamamlanır.

Strafor Modellerinizi Güvenle Teslim Ediyoruz!

Strafor model üretimi aşaması tamamlandığında modellerin sıfır hata ile müşteriye teslim edilmesi bizim için çok önemli. Endüstriyel imalatta kullanılacak bu modellerin hiçbir kusur ve eksik barındırmaması gerekiyor. Bu nedenle geniş araç filomuzla ürünlerinizin sevkiyatını maksimum dikkat ve özenle yapıyoruz.

Strafor Model Fiyatları – 3 Boyutlu Ekonomik Çözümler!

3 boyutlu strafor model fiyatları; kalıba dökülecek modelin boyutuna, tasarımına ve müşteri taleplerine göre belirlenmektedir. Dolayısıyla her firma için özel fiyatlandırma yaparız. 3 boyutlu strafor model sayısının, kullanım alanının ve tasarım etkenlerinin de ücretler üzerinde etkisi vardır.

Hatasız, kaliteli ve özenli bir üretim istiyorsanız doğru adrestesiniz! Projelerinize özel strafor model üretimi ve strafor model ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın…

[widget-137]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095