Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Strafor Maket Üretimi – Reklamlarınıza Canlılık Katıyoruz!

Birebir Modellemelerle Markanızı Hayata Taşıyoruz!

Straforun kolay şekillendirilebilir olması ve dış mekan şartlarına dayanıklılığı açık hava reklamlarında sıkça tercih edilmesini sağlıyor. Özellikle markalar ürünlerinin farklı boyutlarda maketlerini strafor malzemeden yaptırıyorlar. Deodoranttan bulaşık deterjanına, soğuk çaydan saç boyasına kadar her türlü reklam ürününün maketi straforla rahatça hazırlanıyor.

Son yıllarda artan bu talebi karşılayan firmalardan biri olarak strafor maket üretimi hizmetimizle firmaların reklam materyallerini yüksek kalitede, uygun fiyatlara sunuyoruz. Modern tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle özgün ve fark yaratacak projeler hazırlıyoruz. Strafor maket hazırlık ve uygulama aşamalarımızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin…

Strafor Malzemeyi Neden Tercih Ediyoruz? Strafor Maket Üretimi

Maket üretimi için strafor malzemeyi tercih etmemizde elbette belli nedenler var. Ergonomik ve ekonomik olmasının dışında;

  • kırılgan olmaması ve basınca dayanıklı olması,
  • su geçirimliliği olmaması ve dolayısıyla formunun bozulmaması,
  • kalınlığının zamanla incelmemesi,
  • çevre dostu bir malzeme olması,
  • uygulamasının kolay olması,
  • her türlü ebatta üretim yapılabilmesi,
  • hava şartlarına ve kullanım koşullarına direnci,
  • kolay bakım ve onarım yapılabilmesi nedeniyle kullandığımız bir malzemedir.

Bu özellikleriyle müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamamıza imkan veren strafor malzeme, reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden olmuştur. Strafor maket üretimi yapan firmamız da malzeme kalitesinden ve esnekliğinden yararlanarak müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Önce Çizim Yapıyor, Marka Onayıyla İşe Başlıyoruz! 3 Boyutlu Strafor Maket

Strafor maket üretimi için ilk olarak çizim işlemleriyle başlarız. Maketin kullanılacağı sektörün ihtiyaçlarını ve yer alacağı mekanın özelliklerini değerlendiririz. Aslına uygun 3 boyutlu maketler için iyi bir çizim ve tasarım süreci izleriz. Deneyimli grafikerlerimiz strafor maketlerin istenen boyut ve özelliklerde üretilebilmesi için detaylı çizimler yaparlar.

Sadece reklam ve tanıtım maketleri değil, ünlü çizgi film kahramanları, film karakterleri, firma maskotları, hayvanlar, uçak ve helikopterler, otomobil ve araçlar başta olmak üzere her şeyin 3 boyutlu çizimini yapabiliriz. 3 boyutlu strafor maket üretimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz...

CNC Kesim Parkurumuzda Üretiriz! Strafor Maket Üretimi

Strafor maket üretimi için gelişmiş bir teknoloji ve ekipman çeşitliliğine sahibiz. Dolayısıyla işlerinizi en kısa sürede ve en iyi kalitede üretiriz. Çevreye ve doğaya herhangi bir zararı olmayan strafor malzemeyle 3 boyutlu maket imalatımızı gerçekleştiririz. Ürünlerinizin farklı boyutlarda maketleri, hayvan ve çizgi film karakterleri, maskotlarınızın birebir aynısı atölyemizden çıkar.

Yerinde Kurulum Hizmeti Veriyoruz!

3 boyutlu strafor kesim maket işlerimizin en keyifli kısmı olan kurulum aşamasında deneyimli montaj ekiplerimiz maketlerin yer alacağı alanda tüm güvenlik önlemlerini alarak süreci tamamlıyorlar. Strafor maket reklamları ve maskotları, sokaklarda, caddelerde, AVM’lerde, lansman ve organizasyonlarda en dikkat çekecek noktaya konumlandırılıyor.

3D Boyutlu Strafor Maket Fiyatları – Firmaya Özel Ödeme Seçenekleri!

Strafor maket fiyatları, proje kapsamında şekillenmektedir. Bunun nedeni; proje kapsamında üretimi yapılacak 3 boyutlu strafor maket sayısının, boyutlarının, kullanım alanının, malzemenin ve tasarım etkenlerinin değişmesidir. Strafor maket ücretleri için ekibimiz size en uygun ödeme seçeneklerini sunmaktadır.

36 yıllık tecrübemizle bugüne kadar Nescafe, Turkcell, Vodafone, Fanta, Vivident, Koleston gibi markalar için reklam maketleri, Adım İstanbul, Vialand gibi tema parklar için maket karakterler ürettik. Siz de markanızı deneyimli ellere teslim etmek ve kaliteli projelere imza atmak istiyorsanız tanışmamızın vakti gelmiş demektir. Strafor maket üretimi için bizi arayın…

[widget-137]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095