Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Strafor Heykeller İle Kentlerimizin Havasını Değiştiriyoruz!

Meydanları ve Caddeleri Tarihi Değerlerimizle Süslüyoruz! Strafor Heykel Modelleri

Çevre düzenlemeleri ve mekan tasarımlarının önem kazanmasıyla birlikte heykeller ve dekoratif ürünler yoğun talep görmeye başladı. Şehirlerin tarihlerinden, yöresel ürünlerinden, kahramanlarından ve yaşadıkları önemli olaylardan esinlenerek canlandırılan heykeller, günlük hayatta sıkça karşımıza çıkmaya başladı.

Eğitim kurumları, kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler ve müzeler başta olmak üzere hemen her alanda gördüğümüz bu heykelleri Erlas olarak strafor kalitesiyle müşterilerimize sunuyoruz. Atatürk heykelleri, rölyefler, büstler, anıtlar ve dekoratif çalışmalar için strafor üretim ve kullanım esnekliğinden maksimum fayda sağlıyoruz. Strafor heykel yapımı ve strafor heykel fiyatları ile ilgili bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Belediyeler ve Eğitim Kurumları İçin Üretiyoruz! Strafor Heykel Üretimi

Strafor heykeller, hemen her yerde kullanılır. Eğitim kurumlarından belediyelere, kamu binalarından turistik merkezlere, meydanlardan parklara kadar geniş bir alanda karşımıza heykeller çıkar. Komutanlardan yazarlara, padişahlardan halk kahramanlarına kadar oldukça çeşitlidir. Strafor heykel modelleri oldukça geniş bir gama sahiptir.

Firmamız, tarihi kahramanlıklarla dolu ülkemizin eşsiz isimlerini, yöresel ürünlerini, doğal güzelliklerini heykellerle ölümsüzleştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre;

  • Atatürk heykelleri
  • Rölyefler
  • Büstler
  • Şehir anıtları
  • Mimari heykeller hazırlıyoruz. Strafor heykel modelleri ile esnek tasarım rahatlığından yararlanıyoruz. Strafor heykel yapımı için en iyi ekiple çalışıyoruz.

En İyi Malzemeyle Dekoratif Heykeller Yapıyoruz…

Strafor, dış mekan şartlarına yüksek mukavemet gösteren ve suyu geçirmeyen bir malzeme olduğu için heykel yapımında güvenle kullanılır. Yanmaya direnci, hafif olması ve esnekliğiyle de üreticilerin işini kolaylaştırır. Bu bağlamda strafor heykel üretimi projeleri için kurum ve kuruluşlara iyi hazırlanmış grafik çizimlerle sunum yapar, onaylamaları halinde hızla üretime geçeriz.

Ekibimiz planlanan boyutlarda ve sayıda, strafor heykel modelleri hazırlayarak mekanlara dekoratif çözümler sunar. Strafor heykel yapımı aşamasında yüksek kalite standardından ödün verilmeyerek strafor heykel projeleri en kısa sürede tamamlanır. CNC parkurumuz, ahşap ve metal atölyelerimiz heykellerin yerleştirileceği diğer ekipmanların üretiminde kullanılarak işimizi kolaylaştırır.

Heykelleri Yerinde Görüyoruz! Strafor Heykel Yapımı

Strafor heykel modelleri müşteri taleplerine hazırlandıktan sonra en önemli aşama olan kuruluma geçilir. Mekana yerleştirme ve çevre düzenlemesi aşamasında mimarlarımız ve montaj ekiplerimiz birlikte çalışırlar.

Strafor heykelin bulunacağı alana tüm güvenlik önlemlerini alarak sevkiyat gerçekleştiriyor, deneyimli montaj ekiplerimizle heykelin yerini almasını sağlıyoruz. Straforun hafif yapısı sayesinde dilediğiniz zaman heykellerin yerini değiştirebiliyorsunuz. Strafor heykel yapım sürecimiz anahtar teslim işliyor...

Strafor Heykel Fiyatları – Modele ve Sayıya Göre Ücretler

Liseler, üniversiteler, belediyeler, kamu binaları ve sosyal alanlar başta olmak üzere farklı mekanlar için hazırladığımız heykellerin maliyetinden çok müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. Bu nedenle partnerlerimize ödeme kolaylıkları sunarız.

Strafor heykel fiyatları; alan büyüklüğüne, yapılacak heykelin boyutuna ve mizansenine, tasarımı ve üretimi yapılacak heykel ve anıt sayısına, kullanılacak malzeme türüne ve diğer tasarım etkenlerine göre değişkenlik gösterir. Strafor heykel yapımı ve strafor heykel fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beklentilerinizi doğru analiz ederek sunduğumuz ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

[widget-137]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095