Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dönem Duvar ve Kapıları – Strafor Dayanıklılığı İle...

Mimari ve Sanatsal Projeleriniz İçin Üretiyoruz!

Düşük üretim maliyetine karşın uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan strafor malzemeden yararlanarak tarihi dönemleri ve eşsiz mimari öğeleri yeniden canlandırıyoruz. Mimari projelerinize ya da film-dizi çekimlerinize özel dönem duvar ve kapılarını strafor kalitesiyle bir araya getiriyoruz.

Binalarınızın iç ve dış tasarımlarına fark yaratacak dokunuşlar yapıyor, restorasyon çalışmalarınıza aslı ile birebir üretimlerle katkı sağlıyoruz. “Kuruluş Osman”, “Fatih – Fetih Bir Başlangıçtı” dizileri başta olmak üzere Türkiye’nin en çok izlenen dönem filmleri için dekor hizmeti vermiş bir firma olarak tarihi gerçekler doğrultusunda konsept dönem duvarları ve kapılar üretiyoruz. Dönem duvar ve dönem kapıları için yaptığımız çalışmalarla farklı sektörlerin ihtiyacını karşılıyoruz. Strafor duvar ve strafor kapı üretimlerimiz hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin...

Tasarımlarımızla Tarihi Atmosfer Yaratıyoruz! Dönem Duvarları...

Dönem dizileri ve filmleri ile birlikte artan talepler doğrultusunda strafor malzemeden dönem ve duvar kapıları, kule ve kaleler, köprüler ve diğer dekoratif ürünlerin tasarım ve uygulama süreçlerini yönetiyoruz. Sadece film ve dizi sektörü için değil inşaat ve mimarlık firmalarının da dönem duvar ve kapı ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sinema ve TV yapımları için dönem duvarları ya da dönem kapıları üretirken ilk olarak senaryoyu ve mekanı inceliyoruz. Zamanın atmosferini yansıtacak iç ve dış duvar ve kapı çizimleri yapıyoruz. Antik Yunan’dan Osmanlı’ya kadar geniş bir tarihi çerçevede, tasarımlarımıza yenilik katıyoruz. Strafor duvar ve strafor kapı tasarımlarında fark yaratıyoruz.

Maksimum Titizlikle ve Kaliteli İşçilikle Üretiyoruz! Dönem Kapıları...

Film ve diziler için ya da iç mimarlık projeleri ile bina cephe kaplamalarında kullanılmak üzere hazırladığımız dönem duvar ve kapıları 35 kişilik uzman bir kadronun elinden çıkıyor. CNC kesim parkurumuzda dönem duvarları ve dönem kapıları şekillendirirken strafor malzemenin esnekliği ve dayanıklılığından yararlanıyoruz. Böylece hem dış mekan şartlarına dayanıklı duvarlarınız oluyor hem de kapılarınız mekanınıza inanılmaz uyum sağlıyor.

Teknisyenlerimiz demir ve ahşap atölyelerimizde dönem kapıları ve dönem duvarları için son dokunuşları yapıyor, görsel zevki yükseltecek ürünler sunuyorlar. Strafor duvar ve strafor kapı üretimimiz sorunsuz tamamlanıyor.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz! Strafor Duvar ve Strafor Kapı Üretimi

Duvar tasarımı ve kapı tasarımı işlerimizden sonra tamamlanan imalat sürecini montaj ekibimizin uygulamalarıyla noktalıyoruz. Filmler için dekor amaçlı hazırlanan dönem duvar ve kapılarını platonuza ya da çekim mekanına getirerek yerlerine kuruyor, çevreye zarar vermeden montajlarını tamamlıyoruz. Mimari dekorasyon için kullanacağınız kapı ve duvarları ise güvenli bir şekilde istediğiniz adrese gönderiyoruz. Size de rahatlıkla uygulamak ve kullanmak kalıyor…

Dönem Duvar ve Kapı Fiyatları – Maliyeti Yüksek Mi?

Dönem filmleri ya da dizilerinde kullanılan kapı ve duvarlar, özenli işçilik gerektirdiği için maliyeti diğer dekorlara göre daha fazla olabilir. Duvar tasarım fiyatları ve kapı fiyatları;  üretilecek ekipmanların türüne, sayısına, boyutlarına, içereceği teknolojilere, işçilik unsurlarına göre belirlenir. Tasarım ve üretim ekibimizin planlaması sonrasında maliyet ve hizmet raporuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dönem duvar ve kapılarını nasıl ürettiğimizi yakından görmek, duvar tasarım fiyatları hakkında bilgi almak ve projenizi anlatmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz. Strafor duvar ve strafor kapı üretimiyle sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz.

[widget-137]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095