Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3 Boyutlu Reklam Ürünleri – Strafor Kesim Reklamlar

Reklamlarınıza Hem Boyut Hem Kalite Katıyoruz!

EPS (Genleştirilmiş Polistren) olarak da bilinen, kapalı gözenekli, ve %98′i hareketsiz kuru havadan oluşan ve genellikle ısı yalıtımı için kullanılan strafor, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ambalaj sanayisinden seralara, otomotivden mobilya sektörüne, ecza depolarından mimariye kadar her alanda farklı amaçlarla kullanılabilir haldedir.

Son yıllarda reklam materyallerinin üretiminde de strafor malzeme sıkça tercih edilmektedir. 3 boyutlu reklam ürünleri için tercih edilen bu malzemenin kolay şekillendirilebilmesi, çevre dostu olması ve ekonomikliği en ilgi çekici özelliklerindendir. Erlas olarak bizler de yiyecek içecek üreticilerinden tekstil firmalarına, elektronik markalardan otellere kadar her sektör için strafor reklam ürünleri hazırlıyoruz. Hem dekoratif hem de kaliteli reklam çözümleri sunarak markaların tanıtım süreçlerine destek oluyoruz. Strafor reklam çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Strafordan Neler Üretiyoruz? Strafor Reklam Ürünleri

Strafor kesim, hemen her materyali elde edebileceğiniz bir uygulamadır. 3 boyutlu reklam ürünleri başta olmak üzere 2D reklamlar ve maketler için strafor vazgeçilmezdir. Biz de müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak;

 • tabela
 • kabartma
 • harf ve logo
 • ışıklı pano
 • kapı pano ve levhaları
 • yönlendirme ürünleri
 • yiyecek ve içecek kutuları
 • elektronik alet maketleri
 • araç ve otomobil maketleri
 • müzik aleti maketleri
 • ilaç maketleri başta olmak üzere kullanım alanına uygun strafor reklam ürünleri hazırlıyoruz.

Müşterilerimizin lansmanlarına, etkinlik ve organizasyonlarına, festivallerine, konserlerine, mağaza açılışlarına, kısacası her türlü özel günlerine 3 boyutlu reklam ürünleri ile katkı sağlıyoruz. Müşterilerimiz potansiyel kitlelerine görsel çeşitlilikle daha hızlı ulaşmış oluyorlar.

Uzman Tasarım ve Üretim Kadromuzla Sizi Dinliyoruz!

3 boyutlu reklam ürünleri sektöründe yıllardır hizmet veren bir marka olarak en iyi ekiplerden birine sahibiz. Strafor reklam çalışmaları öncesinde firmanızı dinleyerek size özel tanıtım çalışmalarını yapabileceğimizi değerlendiririz. Ürününüzü, logonuzu, reklam araçlarınızı inceleyerek dikkat çekici ve farklı 3 boyutlu reklam ürünleri için çizimler yaparız.

Her biri alanında uzman kadromuz, üretim aşamasında yüksek verimlilikle çalışarak 3d strafor kesim ve diğer reklam materyalleriniz için memnuniyet yaratacak çözümler sunarlar.

Strafor Malzemeyi En İşlevsel Şekilde Değerlendiriyoruz!

3D strafor kesim yaparak elde ettiğimiz 3 boyutlu reklam ürünleri, malzeme kalitesiyle yıllarca sorunsuz ve güvenli bir biçimde kullanılabilir. Dayanıklı bir malzeme olması nedeniyle kolay kolay kırılmayan strafor için işçiliğin de iyi olması gerekir. Modern üretim teknolojimiz sayesinde bu alanda da özenli çalışarak müşterilerimize uzun ömürlü işler sunarız.

 3 boyutlu reklam ürünleri için strafor konforundan yararlanırken mümkün olduğunca detaylı üretim yaparız. İsteğe bağlı yüzey sertleştirme ve boyama işlemlerini gerçekleştiririz. Hafif ve taşınması kolay, estetik ve ekonomik strafor reklam materyalleri hazırlarız.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz! 3 Boyutlu Reklam Maketleri

Strafor reklam ürünleri imalat aşamasından sonra teslimat ve montaj için teknik ekiplerimize teslim edilir. 3D strafor kesim olarak ürettiğimiz reklam materyallerinizi taahhüt zamanına adresinize getirirken montaj gerektiren ürünler için kurulum hizmeti de veririz.

Ekonomik Fiyatlar Sunuyoruz!

Strafor reklam fiyatları, her projemiz için özel olarak belirlenmektedir. Tasarımı ve üretimi yapılacak 3 boyutlu reklam ürünleri sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Ancak her firma için ekonomik çözümler ve ödeme kolaylıkları sağlayarak tanıtım çalışmalarına destek oluruz.

Firmanıza özel strafor reklam fiyatları ya da strafor kesim fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

1984’ten Bugüne Büyük Markalarla Çalışıyoruz!

Türkiye’nin en köklü reklam ve tanıtım materyali üreticilerinden biri olarak bugüne kadar Nike, Lipton, BMW, Türk Hava Yolları, Nescafe, Profilo, Coca Cola, Filli Boya gibi dünya markalarıyla çalıştık. Hem yılların deneyimi hem de geliştirdiğimiz kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Müşterilerinizin ilgisini çekecek 3 boyutlu reklam ürünleri ile ürününüzü, hizmetlerinizi ve markanızı daha iyi anlatabilir, akıllarda kalırsınız. Daha çok kişiye ulaşarak satış ve pazarlama gelirlerinizi arttırır, organizasyonlarınıza kalite katarsınız. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız bir telefon uzağınızdayız…

[widget-137]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095