Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mock Up Helikopter Üretimi - Uygulamalı Eğitimler İçin!

Gerçeğinden Ayıramayacağınız Helikopterler Üretiyoruz!

Havacılık okulları, üniversiteler ve askeriyeler için eğitim amaçlı kullanılacak mock up üretimler yapıyoruz. Fikirden projelendirmeye, üretimden kullanıma kadar profesyonel bir hizmet almanız için özenle çalışıyor, işinizi önemsiyoruz.

Hem öğrencilerin hem de eğitim sektörünün beklentilerini karşılamak için mock up helikopter üretiminde her geçen gün teknolojimizi ve kendimizi geliştiriyor, daha verimli ve yaratıcı üretimler yapıyoruz. Uzman tasarım ekibimiz tarafından çizilen ve üretim merkezimizde somutlaşan mock up helikopter üretimlerinde kaliteden ödün vermiyoruz. Mock up helikopter üretimi hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Birebir Modellemelerle Gerçeklik Hissini Arttırıyoruz!

Mock up helikopter üretimi projemizin ilk ayağı tasarım. Grafik tasarımcılarımız ve 3D modelleme uzmanlarımız, öncelikle helikopter çizimleri yaparak tasarım onayı alırlar. Burada önemli olan çizimin kurum ve kuruluş taleplerini tam olarak yansıtmasıdır. Gerçeğini aratmayacak şekilde ve birebir özelliklerde yapılan tasarımlar, üretimin de kaliteli olmasında bir o kadar önemlidir.

İleri Teknolojik Üretim Parkur, Deneyimli Üretim Ekibi!

Türkiye’nin en iyi modelleme ve reklam firmalarından biri olarak üretim merkezimizde her türlü teknolojik donanım ve ekipmana sahip olmakla birlikte alanlarının uzmanı üretim ekibimiz sayesinde projelerinizi zamanında teslim ediyoruz.

Mock up helikopter üretimi için fiberglass malzeme, demir, çelik ve diğer metallerden yararlanarak ürününüzün en iyi standartlarda olmasını sağlıyoruz. CNC kesim makinemizde mock up helikopter parçalarımızı kesiyor, birleştiriyor ve son haline getiriyoruz. Avrupa standartlarına uygun ve sağlıklı boyalar kullanılarak helikopterlerinizi eğitimleriniz için hazırlıyoruz. Öğrencilerin güvenliğini her şeyden çok önemsiyor, herhangi bir kaza ve yaralanmaya sebep vermeyecek kalitede mock up üretiyoruz.

Zamanında Teslim, Satış Sonrası Destek!

Taahhüt ettiğimiz tarihte mock up helikopterlerin kurumunuz ya da kuruluşunuzda olmasını sağlıyoruz. Montaj ekibimiz ve mühendislerimizle birlikte mock up helikopterleri kullanım alanlarına yerleştiriyoruz. Mock up helikopter üretimi sonrasında bakım ve onarım hizmetlerimizle de yanınızda yer alıyoruz.

Mock Up Helikopter Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Askeri birimler, havacılık kurumları ve özel firmalar için eğitim amaçlı mock up üretim ücretlerimiz proje odaklı belirlenir. Üretimi yapılacak mock up helikopter adedine, helikopterlerin büyüklük ve formlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Mock up helikopter fiyatları hakkında detaylı bilgi için satış ve proje ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Mock up helikopter üretimi ve ihtiyaçlarınız için Erlas olarak bir telefon uzağınızdayız…

[widget-130]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095