Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mock Up Uçak Üretimi - Sanki Gerçek!

Askeri Eğitimler İçin Gerçeğe En Yakın Uçaklar Üretiyoruz! Mock Up Uçak Üretimi Erlas

Son yıllarda askeri eğitimler için üniversiteler ve askeriyeler mock up uçak üretimlerine ilgi göstermeye başladılar. En iyi öğrenmenin yaparak ve yaşayarak olduğuna inanan eğitim kurumlarımız, öğrencilerini uygulamalı eğitimlerle görevlerine hazırlamaya devam ederlerken bizler de Erlas olarak tasarımdan üretime kadar her adımda yüksek kalite ve güvenli kullanımı göz önünde bulundurarak eğitim kurumlarımız için mock up üretimler yapıyoruz.

Uzman mühendislerimiz tarafından planlanan ve deneyimli üretim teknisyenlerimizin ellerinden çıkan mockup materyallerle başarılı bireyler yetiştirilmesine katkı sağlıyoruz. Mock up uçak üretimi süreçlerimizi yakından görmek ve mock up uçak fiyatı hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Tam Modelleme, Gelişmiş Tasarım!

Özellikle uçuş okulları ve havacılık üniversiteleri tarafından talep edilen mock up uçak üretimi çalışmalarımızı aslı ile aynı boyutlarda ve özelliklerde olmasına dikkat ederek detaylı işçilik ve teknolojiyle hayata geçiriyoruz. Tasarım ekibimiz birebir ölçülerde, orijinalinin tüm özelliklerine sahip olacak şekilde mock up uçak üretimi yapıyorlar.

Grafik tasarımcılarımız eğitim kurumlarının ve askeriyelerin beklentilerinden hareket ederek modern çizim uygulamalarıyla mükemmel maket uçak yapımı projelerine imza atıyorlar. Mock up uçak üretimi için teknisyenlerimizin işini kolaylaştırıyorlar.

Deneyimli Üretim Ekibimizin Ellerinden Mock Up Uçaklar!

Çağın gerekleri ile müşteri beklentilerine uygun tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle mock up uçak projelerinizi yürütüyoruz. Mock up uçakların uzun yıllar sorunsuzca kullanılması için dayanıklı ve güvenilir malzeme kullanıyoruz.

3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölye gibi bölümlerde mock up uçakların gerekli bölümlerinin üretimini tamamlıyoruz. Uluslararası standartlarda, Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde mock up uçak üretimi gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerin güvenliğini her şeyden çok önemsiyor, herhangi bir kaza ve yaralanmaya sebep vermeyecek kalitede mock up üretiyoruz.

Hızlı ve Kusursuz Teslim Garantisi!

Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle mock up uçak projelerinin sevkiyatını gerçekleştiriyor, yerinde kurulumunu yapıyoruz. Mock up uçak üretimi sonrasında taahhüt ettiğimiz sürede güvenli teslimat yapıyor, projelerimizi sorunsuz bir şekilde noktalıyoruz. Erlas olarak sadece üretimde değil satış sonrası hizmetlerde de yanınızdayız.

Mock Up Uçak Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Eğitim amaçlı mock up üretimlerimiz her kurum ve kuruluş için özel olarak belirlenir. Yapılacak mock up uçak adedine, uçakların büyüklük ve formlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Eğitim kurumlarında ve askeriyelerde kullanım amacıyla üretimini yaptığımız maket uçak yapımı işlerimiz hakkında bilgi almak, mock up uçak fiyatı ve mock up uçak üretimi adımlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

[widget-130]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095