Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çok Amaçlı Mock Up Üretimi - Projelerinize Özel Çalışmalar

Projelerinize Özel Mock Up Tasarım ve Üretim Hizmeti Veriyoruz!

Ürünler ve reklam materyalleri tasarıma alınmadan önce oluşturulan öğenin netlik kazanabilmesi için modelleme ihtiyacı doğar. Özellikle son kullanıcıya nasıl ulaşacağının belirlenmesi için mock up’lardan faydalanmak gerekir. Mock up, bir ürün, tabela, broşür gibi reklam materyallerinin uygulamada nasıl görüneceğini sağlaması açısından oldukça avantajlıdır. Bir tasarım çalışmasının sergileneceği cihaz, mekan ya da yüzeyde nasıl durduğunu görmeyi sağlar.

Prototip olarak da adlandırabileceğimiz mock up uygulamalarda Erlas olarak farklı amaçlara uygun hizmetler veriyoruz. Gelişmiş üretim parkurumuz sayesinde ister kartvizit ister logo isterseniz ürünlerinizin bire bir ölçülerdeki mockuplarını yapıyoruz.

İstediğiniz Tasarım Çizgilerinde Mock Up Üretimi

İşin görsel tanımını netleştiren mock up üretimi, hazır tasarımlar olmakla birlikte firmaya özel şekilde ve farklı kullanım amaçları için üretilmektedir. Erlas olarak mock up tasarım ve mock up ürünler için müşterilerimize kullanım amaçlarına ve sektörlerine uygun tasarımlar yapıyoruz. Ürünlerinin, maskotlarının orijinali ile aynı boyutlarda ya da daha küçük olmak üzere maketlerini hazırlıyor; kataloglarının, reklam panolarının, yönlendirme tabelalarının üretimlerini yapıyoruz.

Grafik tasarım ekibimiz mock up üretim aşamasına kadar tasarımların aslına uygun olup olmadığını kontrol ederek sorunsuz ürünler teslim almanızı sağlıyor.

Yüksek Teknoloji ve Kusursuz Teslim Garantisi!

Çok amaçlı mock up üretimi hizmetimizle reklamlarınız için ihtiyacınız olan mock up materyalleri Avrupa standartlarında üreterek sizlere uzun yıllar sorunsuz kullanım garantisi veriyoruz. CNC kesim parkurumuz, 3 boyutlu tasarım teknolojimiz sayesinde dilediğiniz mock up üretimini yapıyoruz. Yüksek dayanıklı malzeme kullanımı, çevreye ve doğaya zarar vermeyen kalite standardımızla çizimlerimizi gerçeğe taşıyoruz.

Her biri alanında uzman mühendislerimiz ve montaj ekibimizle çok amaçlı mock up üretimi sonrasında ürünlerinizi adresinize teslim ediyor ve uygulama mekanına kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Proje zamanlamasına uygun olarak güvenli teslimat yapıyor, projelerimizi sorunsuz bir şekilde noktalıyoruz.

Çok Amaçlı Mock Up Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Mock up ürünler müşterilerimizin taleplerine uygun bir şekilde atölyemizde üretilirken en çok merak edilen konulardan biri de mock up fiyatları oluyor. Özel projeler olarak değerlendirilen mock up üretimi için fiyatlarımız;

  • firmanın beklenti ve taleplerine
  • üretimi yapılacak mock upların sayısına
  • kullanılacak malzemeye
  • mock upların boyutlarına
  • diğer tasarım etkenlerine göre belirlenmektedir.

Mock up üretimi için planlama sonrası sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çok amaçlı mock up üretimi için sunduğumuz hizmetler, mock up tasarım ve üretimi yapılan ürünler ile mock up fiyatları hakkında bilgi almak için satış ve proje ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Erlas, mock up fiyatları ve üretiminde Türkiye’nin en ekonomik markalarından biridir…

[widget-130]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095