Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Otobüs Durağı Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

Otobüs Durağı Reklamlarıyla Binlerce Kişiye Ulaşın!

Bir firma için tanıtım ve pazarlamanın en iyi yolu kuşkusuz reklam vermektir. Reklam vermenin türlerinden biri de çok fazla kitleye hitap etmeyi başaran otobüs durağı reklamlarıdır. Otobüs durağı reklamları istenilen mesajın hem uzun süreli hem de binlerce kişiye gösterilmesi imkanını sunmaktadır.

Günümüzde toplu taşıma sıklıkla kullanıldığı için insanların gün içinde kullandığı duraklar da reklam vermeye en iyi olanak sağlayan yerlerdir. Otobüs durağı reklamlarının avantajı, insanların karşısına 7/24 çıkma imkanı olması, yürüyen, otobüse binmek isteyen hatta arabayla yoldan geçen herkesin bu reklamlara bir şekilde denk gelmesidir. Böylece markanın akılda kalıcılığı yüksek olmaktadır. Otobüs durağındaki reklamlar daha çok dikkat çekici ve fark edilmeden akılda kalmayı sağladığı için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Otobüs Durağı Reklamları Nasıl Verilir?

Otobüs durağı reklamlarının avantajı daha çok kitleye ulaşmaksa buna değer bir reklam politikası yapılmalıdır. Otobüs durağı reklamı için firmanın sektörüne uygun reklam modelleri çıkarılmalı, beklenti ve talepleri doğrultusunda tasarımlar hazırlanmalıdır. Bu tasarımlar arasında; tek boyutlu reklam afişleri, 2 boyutlu ürün modelleri ve 3 boyutlu maketler yer alabilir.

Firmanın ürünü ve hizmeti hakkında detaylı bilgi alınarak bahsettiğimiz otobüs durağı reklamı modellerinden yararlanılabilir. Firmanın renklerine uygun, kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde durak reklamları hazırlanabilir. Otobüs durağı reklamı ışıklandırma ve aydınlatmayla birlikte günün her saatinde görünür hale getirilerek binlerce kişiye ulaşabilir.

Bir marka için otobüs durağı reklamlarının avantajları sadece duranlar için değil sürücüler için de geçerlidir. Buna göre otobüs durağı reklamı, seyahat eden herkesin karşısına çıkacaktır. Otobüs durağı reklamlarının avantajından biri de zamanlamasını ayarlama fırsatınızın olmasıdır. Kitleyi belirlediğiniz yönde, ister gün ışığında isterseniz de geceleri ışıklandırma yapacağınız şekilde tasarım tercih edebilirsiniz.

Özellikle;

  • gıda firmaları
  • giyim sektörü
  • teknoloji sektörü
  • haberleşme sektörü
  • güzellik ve bakım sektörü
  • eğitim sektörü
  • otomotiv sektörü otobüs durağı reklamlarından yararlanarak binlerce kişiye rahatça ulaşabilirler.

Otobüs durağı reklamı verilirken iyi bir tasarım firması bulmak gerekir. Bunun  nedeni istediğiniz ve hayal ettiğiniz reklamın beklentilerinizi karşılamasını sağlamaktır. Deneyimli bir reklam ekibi ile afiş ve banner dışında, 3 boyutlu maketler, mockup tasarımlar, 3 boyutlu harf ve yazılar, maskot ve dummyler elde edebilirsiniz. Yaratıcı reklamlarla daha dikkat çekici bir marka haline gelirisiniz.

Firmanızın Ürünlerini Otobüs Duraklarında Tanıtın!

Otobüs durağındaki reklamlar her zaman ilgi çekici olmuştur. Günün herhangi bir saati fark etmeden hedef kitleyi markaya çekmenin başarılı bir yolu olmuştur. Otobüs durağı reklamı ile firmanızın ürünlerini ve hizmetlerini kolayca tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanız insanların aklında bir yer edecektir.

Otobüs durağına reklam vermek hiç eskimeyen bir reklam modeli olarak tercih edilmesi gereken en iyi tanıtım yoludur. Ciddi bütçeler ayırmaya gerek olmadan otobüs durağı reklamı vermek markanızı öne taşıyacaktır. Otobüs durağındaki reklamlar sadece tanıtım amaçlı olmayıp kampanyaları da duyurmak için kullanılır. Zaten bunu fırsata çevirmeyi bilen firmalar iyi kazanç elde eder, efektif tanıtımlar yaparlar. Unutmayın otobüs durağına reklam vermek, çok fazla duyulmanıza ve markanızı geliştirmeye yardımcı olur. Detaylı bilgi almak için tasarım ekibimize ulaşabilirsiniz...

[widget-133]

Yorum Yap