Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Film Fasat Üretimi - Sahne Dekor Uygulamalarında Sınırları Zorluyoruz!

Sinema Sektörü İçin Fark Yaratan İşler Yapıyoruz! Film Fasat Üretimi

Mimari anlamda bir yapının dış cephesini ifade eden fasat kavramı, film ve dizi sektörü için cephe ya da yüz giydirme olarak tanımlanır. Fasad ya da fasat olarak karşımıza çıkabilir. Sahne sanatlarında yani film ve dizi setlerinde ise kurgusal bina tasarımı için kullanılan bu uygulama, sık sık karşımıza çıkar.

Sadece cephe inşa etmek hem daha ekonomik hem de bina inşası ile ilgili prosedürlerle uğraşmayı gerektirmediği için tercih edilir. Birkaç mimari destekle binaların cephesine yerleştirilen ya da sadece tek başına kullanılan fasatlar, oyuncuların giriş-çıkış yapabilmesi için kapılar ve içlerinde odalar da içerebilir.

Türkiye’nin en önemli dizi ve film projelerine hizmet vermiş bir firma olarak fasat üretiminde de kalitemizi sergiliyor, müşterilerimize en iyiyi sunmaya özen gösteriyoruz. Film fasat üretimi uygulamalarımız ve fasat fiyatları hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Gerçeklik Hissi Veren Bina Cepheleri Tasarlıyoruz! Bina Cephe Üretimi

Çekim yapılacak mekandaki binaların ve yapıların dış cepheleri için konsepte ve senaryoya uygun film fasat üretimi ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılıyoruz. Modern üretim ekipmanlarına sahip atölyemizde projenin çiziminden montajına kadar her aşamayı özenle yürütüyoruz.

Grafikerlerimiz film fasat üretimi için ilk olarak istediğiniz ebatları öğreniyor, senaryonuzu inceliyor ve taleplerinizi dinliyor. Dönem evleri, saraylar, köşkler ve kaleler gibi yapıların fasat çizimlerini yaparak onayınıza sunuyor. Dilerseniz 3D modelleme teknolojimizle bina cephesi ve fasat çalışmalarının gözünüzde canlanmasını sağlıyoruz. Bina cephesi tasarımlarının onaylanması halinde de fasat üretim için teknik ekiplerimiz devreye girerler.

Tüm Ayrıntılarıyla Kaliteli Film Fasat Üretimi Yapıyoruz!

Fasat nedir ve nasıl yapılır sorularınıza yanıt verdiğimize göre film fasat üretimi aşamasında nelere dikkat ettiğimizden de bahsedelim. Bina cephe üretimi dediğimiz fasatlar için 35 kişilik uzman kadromuz tüm süreci başarıyla yönetirken teknolojik üretim parkurumuzda da hız kesmeden çalışmalara devam ederiz.

Bina dış cephe kaplama ürünlerini dönem vurgusu yapacak şekilde, tasarımcılarımızın belirlediği renklerde ve dokularda hazırlarız. CNC kesim parkurumuzda duvarları, evleri, kapıları şekillendirirken strafor ve fiberglass malzemeler kullanırız. İhtiyaca göre; ahşap, demir, çelik, alüminyum gibi malzemelerden de yararlanırız. Bina kaplama ürünlerinde ince işçilik gerektiren ayrıntılı çalışmaları da gerçekleştirerek montaja hazır hale getiririz. Film fasat üretimi projelerimizi sorunsuzca tamamlarız. Dış cephe fiyatları için ekonomik çözümler hazırlarız. 

Güvenli Teslimat ve Kurulum Yapıyoruz! Bina Dış Cephe Kaplama

Bina cephesi olarak adlandırılan fasat ürünleri, deneyimli montaj ekibimizle birlikte bina ya da sahnenize kuruyoruz. Çekim platosunda gerçekleştirilen dizi ve film çekimleri için fasat çalışmalarımızı zemine sabitliyor, demir çubuklarla destekleyerek güvenle kullanmanızı sağlıyoruz.

Sizler için sokaklar, evler, saraylar, kaleler, köşkler yaratıyoruz. Yüksek güvenlik önlemleri alarak çekimlerinizin sorunsuz geçmesini sağlıyoruz. Film fasat üretimi ve bina dış cephe kaplama hizmetimizle sektörde fark yaratıyoruz.

Film Fasat Fiyatları – Bina Cephe Kaplama Ücretleri

Film çekimlerine özel hazırladığımız bina dış cephe fiyatları her projede değişkenlik gösterir. Bunun nedeni bina kaplama yapılacak yapı sayısı, bina dış cephe kaplama yüksekliği ve genişliğidir. Aynı zamanda istenen dekorun türüne, tasarım detaylarına, işçilik kapsamına ve kullanılacak malzemeye göre de maliyetler değişebilir.

Film fasat üretimi için tasarım ekibimizin ve mimarlarımızın çalışmaları sonrasında ortaya net rakamlar çıkacaktır. Film fasat fiyatları, bina cephesi hizmetlerimiz ve sinema sektörüne özel çalışmalarımız hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşın…

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095