Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gösteri Dekor Uygulamaları – Mükemmel Sahneler Hazırlıyoruz!

Gösteri Dekorları - Özel Sahne Çalışmalarıyla Gösterilerinize Renk Katıyoruz…

Halk oyunları, müsamereler, konserler, özel gün etkinlikleri için konsepte ve amaçlarınıza uygun sahneler, backdrop tasarımları, dummyler ve maketler üretiyoruz. 3D modelleme teknolojimizle gösterilerinizde sizlere eşlik edecek karakterleri hazırlıyoruz. Tasarım ekibimiz konuya özel dekorlarla başarılı bir etkinliğe imza atmanızı sağlıyor.

Sahne tasarımı ve gösteri planlama hizmetleriyle etkinliklerinizin güvenli bir ortamda, keyifle geçmesine destek oluyoruz. Gösteri dekorları için sahne çizimlerinden kuruluma kadar anahtar teslim hizmet veriyoruz. Gösteri dekor uygulamaları ve sahne dekor çalışmaları detayları sayfamızda...

Gösteri Sahnelerinize İlgi Uyandıran Dokunuşlar Yapıyoruz! Gösteri Dekorları

Okullar, belediyeler, kurumsal firmalar, vakıflar, sosyal sorumluluk kuruluşları ve her sektörden firma için gösteri dekoru hizmetleri veriyor, sahne dekoru tasarımı ve üretimiyle destek oluyoruz. Gösteri konseptine uygun, yaratıcı sahne dekor tasarımı ile katılımcıların beğenisini kazanacak, ilgi çekici çalışmalara imza atıyoruz. Gösteri dekorları hazırlayarak etkinliklerinizi taçlandırıyoruz.

Her geçen gün yenilenen ve çağı takip eden 3 boyutlu modelleme teknolojimizle gösterilerde kullanılacak maketlerin ve dummylerin modellerini çıkarıyoruz. Hayallerinizi gerçeğe çevirecek gösteri dekor yapımı aşamasına hızla geçiyoruz.

Ziyaretçilerinize Kalite ve Konforu Vaat Ediyoruz! Gösteri Dekor Uygulamaları

Bir gösterinin olmazsa olmazı dekordur. Gösteri dekorları ise klasikleşmiş çizgilerin dışında yaratıcı unsurlar barındırmalıdır. Erlas olarak bu doğrultuda gösteri dekorları ve sahne dekoru çalışmalarımızda farkındalık yaratan işlere imza atarken yüksek malzeme kalitesini ve konforlu kullanımı da garanti ederiz.

Gösteri dekoru yapımı için en iyi üretim malzemesini kullanırız. Strafor ve fiberglass konforundan yararlanarak demir ve ahşap atölyemizde gösteri dekor tasarımlarını ürüne dönüştürürüz. CNC kesim parkurunda seri ve hızlı üretimlerle işinizi en kısa sürede size teslim ederiz.

Güvenli Teslimat ve Sahne Kurulumları Yapıyoruz! Gösteri Dekoru Kurulumu

Gösteri dekorları ve tanıtım materyallerinizi adresinize ve organizasyon mekanınıza teslim ederken dikkatli ve özenli hareket ederiz. Müsamerelerde, okul gösterilerinde, halk oyunu ve dans şovlarında kullanılacak sahne dekorlarını yerlerine monte eder ve son kontrollerle güvenliğinizi garanti altına alırız.

Kolay kurulum ve demontaj özelliklerinden yararlanabileceğiniz gösteri dekorları ile dilerseniz farklı etkinlikler de düzenleyebilirsiniz. Sahne dekor yapımı hizmetimizle yanınızdayız...

Gösteri Dekor Fiyatları – Zengin Tasarımlar, Ekonomik Ücretlendirme

Gösteri dekor uygulamaları için fiyatlarımız projelerinize özel olarak belirlenmektedir. Yapılacak sahne dekoru sayısına, sahne boyutlarına ve tasarım unsurlarına, kullanılacak malzemeye ve taleplerinize göre dekor fiyatları belirlenir. Gösteri dekoru fiyatları için ekonomik çözümler sunulur.

Dekor tasarımı yaparken ekonomik ve kaliteli malzeme kullanımı gerçekleştirerek sizleri büyük maliyetlerden kurtarmak amacımızdır. Dolayısıyla gösterileriniz için bütçenizi zorlayacak meblağlar ödememenizi sağlarız. Gösterileriniz ve organizasyonlarınız için sunduğumuz dekor tasarımları hakkında bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve ekibimizle tanışmak isterseniz sizi misafir etmekten mutluluk duyarız. Gösteri dekorları ve sahne dekoru için doğru adrestesiniz...

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095