Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğlence Alanı Dekorları – Keyifli Bir Atmosfer Yaratan Eğlenceli Dekorlar!

Parkların Göz Alıcı Dekorları!

Günlük hayatın rutininden sıkılan yetişkinlerin, çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen ebeveynlerin gitmekten keyif aldığı;  tema park, aqua park, lunapark ve macera park gibi eğlenceli alanlar, dekorlarının ilgi çekici ve renkli tasarımlara sahip olması ile ziyaretçisi olan insanların göz zevkine hitap etmektedir. 

Eğlenceli alan dekorları; tema park, lunapark, macera park ve aqua park gibi birçok parkın konseptine göre tasarlanmaktadır. Fakat genel olarak her park için tasarlanan eğlence alanı dekorları büyük ebatlarda ve ilgi çekici olarak üretilir. Siz de hangi parkta hangi konseptler olduğunu merak ediyor ve eğlence alanı dekorları fiyatları nasıl belirlenir sorusunun yanıtını arıyorsanız, yazımızın devamını inceleyerek kafanızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Tema Park Konsepti – Eğlence Alanı Dekorları

Yetişkinlere yönelik tasarlanmış tema parklar, eğlenceli tasarımları ve içinde bulunan oyun aletleri ile çocukların da ilgisini çekmektedir. Bol yeşil alanlarda kurulan tema parklar hem eğlenmeyi hem de şehir hayatının kaotik ortamından uzaklaşmayı sağlar.

Tema parkların tek bir konsepti olduğunu söylemek yanlış olur. Tema parkların kendi içinde konseptleri vardır, bu konseptler ise;  bilim-kurgu, sualtı, gökyüzü gibi değişik konseptlerdir. Tema parklarında kullanılan eğlence alanı dekorları ise tam olarak bahsi geçen konseptlere göre belirlenir. Sualtı konseptine uygun;  gemiler, vapurlar, kayıklar bilim-kurgu konseptini besleyen; uçak, hayvan figürleri, uçan arabalar gibi pek çok eğlence alanı dekoru sayılabilir.

Lunapark Konsepti – Eğlence Alanı Dekorları

Lunaparklar çocukların gitmeye bayıldığı, atlıkarınca, çarpışan araba, dönme dolap, tırtıl gibi oyun aletlerinin olduğu ve aynı zamanda yetişkinlerin de gitmekten keyif aldığı eğlence parklarıdır. Lunapark dekorları arasında oyun aletlerini destekleyecek eğlence alanı dekorları mevcuttur. Tırtil maketleri, çarpışan araba figürleri ve 3D atlıkarınca heykelleri gibi pek çok dekor sayılabilir. Bu dekorlar hem çocukların hem de yetişkinlerin oldukça ilgisini çekmektedir.

Aqua Park Konsepti – Eğlence Alanı Dekorları

Aqua parklar yüzme havuzu, su kaydırağı, sıçrama tahtası gibi eğlence alanı dekorları barındıran su parklarına verilen isimdir. Aqua parkların içinde hem yetişkinler hem de çocuklar için ayrı eğlence alanı dekorları mevcuttur.  Çocukların için su kaydırağı, yetişkinler için su kaydırağı gibi aqua park dekorları her yaştan insanın ilgisini çekerek parklara olan ilgilerinin artmasına yardımcı olur.

Macera Park Konsepti – Eğlence Alanı Dekorları

Macera parkları hem çocuklar hem de yetişkinler için özel olarak seçilmiş eğlence alanı dekorları ile donatılmıştır. Macera parklarının içinde adından da anlaşılacağı üzere macera dolu parkurlar vardır. Parkurlar arasında ise; yüksek ip parkuru, tırmanma duvarı, zip line, serbest düşüş gibi yapıldığında adrenalini artıracak parkurlar sayılabilir. Macera park dekorları arasında ise yapay ağaçlar, renkli tırmanma duvarları gibi pek çok eğlence alanı dekorları vardır.

Eğlence Alanı Dekor Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Eğlence alanı dekor fiyatları parkın konseptine, kullanılan ürünlerin malzemesine, işçilik kalitesine, renk seçeneklerine ve ebatlarına göre değişiklik gösterir. Tema parklarında kullanılan yeşil dekorlar, aqua parklarda kullanılan mavi dekorlar, macera parklarında kullanılan haki ve yeşil eğlence alanı dekorları solmayan renk kalitesi ile üretilmelidirler. Bu sebeple en çok tercih edilen eğlence alanı dekor malzemesi strafor ve fiberglass gibi uzun ömürlü ve uygun fiyatlı malzemelerdir.

Siz de hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli eğlence alanı dekoru tasarlatmak ve parkları canlandırmak istiyorsanız projelerinizi bizimle birlikte zirveye taşıyabilirsiniz. Erlas Global olarak kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz eğlence alanı dekorları ile markanızı ve parkları doğru tanıtabilirsiniz!

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095