Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Heykel Fiyatları – Dekoratif ve Ekonomik Çözümler

Tarihi ve Kültürel Değerlerimizi Yaşatıyoruz! Fiberglass Heykel Üretimi

Fiberglass malzeme, özellikle dekorasyon ürünlerinin üretiminde sıklıkla tercih ediliyor. Açık ve kapalı mekanlarda kullanım şartlarına ve hava koşullarına en dayanıklı materyal olması sebebiyle heykel üretiminde de öne çıkıyor. Eğitim kurumları, kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler ve müzeler başta olmak üzere farklı sektörlerden kurum ve kuruluşlar heykel üretimi için projelerinde fiberglass heykel tercih ediyorlar.

Erlas olarak müşterilerimizin projelerine özel fiberglass heykel üretimi ile sektörümüzde fark yaratmaya devam ediyoruz. Atatürk heykelleri, rölyefler, büstler, anıtlar ve dekoratif çalışmalar için fiberglass üretim ve kullanım esnekliğinden faydalanıyoruz. En yeni teknoloji üretim parkurumuz, yaratıcı ve özenli ekibimizle kent heykelleri ve anıtlarını istenen boyutlarda ve malzemelerde sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz. Fiberglass heykel üretimi kalitemiz ve fiberglass heykel fiyatları için yazımızı okumaya devam edin…

Heykel Üretiminde Fiberglass Malzemenin Katkısı Nedir?

Fiberglass malzemenin bahsettiğimiz gibi en önemli özelliği dayanıklı olmasıdır. Hem iklim koşullarına hem sıcaklığa hem de darbelere karşı dirençlidir. Dolayısıyla dış mekanlarda kullanılacak olan heykeller için olmazsa olmaz bir malzemedir. Aynı zamanda fiberglass heykeller;

  • Sınırsız kullanım alanına sahiptir.
  • Yıllarca herhangi bir maliyetle karşılaşmadan kullanılabilir.
  • Sınırsız ölçü ve renkte imalat yapılabilir.
  • Bakımı ve onarımı kolaydır.
  • Yüksek korozyon seviyesine direnç gösterir.
  • Hafiftir ve taşıma kolaylığı sunar.
  • Montajda rahatlık sağlar, ergonomiktir. Bu nedenlerle birlikte fiberglass heykel üretimi son yıllarda giderek yayılmıştır. Fiberglass heykeller kalitesi ve hoş görünümleriyle hayatımızın içinde yer almaktadır. Fiberglass heykel fiyatları da yüksek olmadığı için tercih edilmektedir.

Heykeltraşlarımız Fiberglassa Hayat Veriyor! Fiberglass Heykeller

Fiberglass heykel modelleri, malzemenin esnek olması ve tasarım çeşitliliğine imkan vermesi nedeniyle saymakla bitmez. Atatürk heykelleri, rölyefler, büstler, anıtlar, hayvan heykelleri, özgün çalışmalar fiberglass malzeme ile üretilebilir. Müşterilerimizin tasarım beklentilerine göre çizimler yapılır, onay alınması halinde heykeltraşlarımız fiberglass heykel üretimi için kolları sıvarlar.

Yer alacağı mekana farklı bir hava katacak, sanatsal üslubun en güzel örneklerini göreceğiniz CTP heykeller yapıyoruz. Fiberglass heykel üretimi ile sektörümüzde fark yaratıyoruz. 

Mekanınıza Yakıştırıyor, Kullanım Kolaylığı Sağılıyoruz

Fiberglass heykeller, ister açık alanda ister kapalı mekanlarda olsun, her yere uyum sağlayacak tasarım ve montaj esnekliğine sahiptir. Heykelin yer alacağı alanda deneyimli montaj ekiplerimiz çevre düzenlemeleriyle birlikte ürüne zarar vermeden kurulum yaparlar. Yıllarca sorunsuzca kullanılacak fiberglass heykeller, istenildiği zaman demonte edilip taşınabilir.

Fiberglass heykel uygulaması sonrasında bakım ve onarım süreçleri hakkında da bilgilendirme yapılır. Fiberglass heykel fiyatları da bütçe dostu olmaktadır. 

Fiberglass Heykel Fiyatları – Ekonomik Malzeme, Yerinde Çözümler!

Fiberglass heykel üretimi için belediyeler, yapı ve inşaat firmaları, mimarlık ofisleri, dernekler ve vakıflar, eğitim kurumları ve özel firmalarla çalışıyoruz. Bu nedenle fiberglass heykel fiyatları için ortalama rakamlar veremiyoruz.

Fiberglass heykel fiyatları; proje kapsamında üretim yapılacak heykel sayısına, tasarıma, kullanılacak malzemeye, müşteri isteklerine göre değişmektedir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiberglass heykel üretimi ve fiberglass heykel fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak için proje ekibimize ulaşın.

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095