Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

AVM, Otel Mimari Dekor Uygulamalarında Fiberglass Farkı!

Maketler, Oturma Grupları, Peyzaj Ürünleri ve Dahası…

Yaratıcı tasarımlara elverişli olan fibeglass malzemeyi bu kez AVM ve otel gibi yapılarda dekoratif amaçlarla kullanıyoruz. Reklam ve tanıtım standlarından sahne dekorlarına, çiçekliklerden heykellere kadar fiberglass kalitesinden yararlanıyoruz. AVM dekor tasarımlarıyla alışveriş merkezlerini dikkat çekici hale getiriyoruz.

Alışveriş merkezlerini ve otelleri, özel gün ve etkinliklerde süsleyen dekorların tasarım ve üretimini Erlas olarak başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yılbaşı için noel baba maketleri, sinema salonları için patlamış mısır dummyleri hazırlıyoruz. Havuz başlarında Instagram için selfie dekorları kuruyor, misafirlerinizin eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyoruz. AVM dekor uygulamaları, otel dekoru ve mimari dekor çalışmalarımızı yakından inceleyin...

Mekanınızın Havasını Değiştiriyoruz! AVM Dekor Tasarımları

AVM dekorları ya da otel dekorları üretimlerimize ilk olarak yaratıcı tasarımlarla başlıyoruz. İster bir markanın ister özel günlerle ilgili AVM dekoru ya da otel dekoru hazırlayalım, yenilikçi çözümler sunmaya gayret ediyoruz. İlk olarak konsepti dinliyor, müşteri taleplerine göre dekor çizimleri yapıyoruz. Onaylanan mimari dekorlar için üretim aşamasına hızla geçiyoruz.

Otellerimizden gelen talepler doğrultusunda sosyal mekanlarını, plajları, barları daha renkli hale getirecek mimari dekorlar hazırlıyoruz. AVM dekoru yaparken de markaların tasarım algılarını dikkate alıyoruz. 

Fiberglass Malzemeden Üretiyoruz! Otel Dekoru Yapımı

AVM dekoru ya da otel dekoru için fiberglass malzeme her zaman tercihimiz oluyor. Su ve ısıya dayanıklılığı sayesinde yıllarca kullanılabilen bu dekorlar müşterilerimizin bütçelerine de katkı sağlıyor. AVM dekoru yaparken en iyi malzemeyi kullanıyoruz. Otel dekoru üretiminde de özellikle hava şartlarına dayanıklı malzeme tercih ediyoruz.

Gelişmiş üretim parkurumuzda AVM ve oteller için fiberglass saksılar, peyzaj ürünleri, heykeller, maketler, teşhir ve tanıtım standları, dönem sütunları, dekoratif kapılar ve eşyalar üretiyoruz. CNC kesim parkurumuz, ahşap ve demir atölyemizde mimari dekor tasarımlarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Otel dekoru yaptırmak ya da AVM dekoru satın almak isteyenlere özel çözümler sunuyoruz. 

Montaj ve Nakliye Hizmeti Veriyoruz! Mimari Dekor Uygulamaları

Dekor yapımı süreci sonunda hazırladığımız AVM dekoru, otel dekoru, özel gün dekorları, maketleri, saksıları ya da heykelleri yerinde görmek ve müşterilerimizin tepkilerini almak için montaj desteği de sağlıyoruz. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerin kurulumunu teknik ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fiberglass mimari dekorlar yüksek dayanıklılığa sahip olsa da gerekli bakım ve onarım uygulamalarında müşterilerimize tam destek sunuyoruz. Otel dekoru ve AVM dekoru için kalabalık mekan şartlarına uygun kullanım çözümleri sağlıyoruz.

AVM Dekoru, Otel Dekoru ve Mimari Dekor Fiyatları – Hangi Faktörler Etkiliyor?

AVM dekoru ya da otel dekoru olarak yaptığımız dekor uygulamalarında fiyatlarımız proje kapsamında şekillenmektedir. Üretimi yapılan dekorların tasarımı ve konsepti, sayısı ve malzemesi, işçilik ve diğer tasarım unsurları dekor fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Dekor fiyatları; bu nedenle standart bir aralıkta değildir.

AVM’leriniz ve otellerinizde özel gün, marka tanıtımları ya da konsept çalışmalar için yaptırmayı planladığınız dekorlar hakkında ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Dekor fiyatları ve ödeme kolaylıklarını öğrenebilirsiniz. Unutmayın, işinizi kolaylaştırmak için varız…

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095