Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sütun ve Prekast Üretimi – Fiyatları Etkileyen Faktörler

Mimari Projeleriniz İçin Fiberglass Sütun ve Prekastlar! Fiberglass Sütun Üretimi

İnşaat ve yapı sektöründe fiberglass malzemenin son yıllarda yoğun olarak tercih edildiğini söylemiştik. Fiberglass, dış cephe malzemesi olarak kullanılmanın dışında iç mekanda da dekoratif amaçlı karşımıza çıkıyor. Isı, nem ve darbelerden etkilenmemesi nedeniyle sütun ve prekast yapımında kullanılan fiberglass mimari çözümlerde ilk sırada yer alıyor.

Erlas olarak fiberglass sütun üretimi ihtiyaçlarına cevap veriyor, modern kentlerin vazgeçilmez dış cephe kaplaması olan prekast betonlar ve tarihi mekanlar için dekoratif sütunlar üretiyor, inşaat projeleri için güçlendirilmiş sütun çalışmaları yapıyoruz. Hem estetik hem de güvenli mekanlar yaratıyoruz. Fiberglass sütun üretimi nasıl yapılıyor, fiberglass sütun fiyatları neye göre değişiyor, yakından bakalım...

Fiberglass Kalitesiyle Yaşam Alanları Daha Şık! Fiberglass Sütun Modelleri

Fiberglass sütun ve fiberglass prekast üretimi yaparken malzemenin zenginliğini en verimli şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Dış mekanda olduğu kadar iç mekanlarda da konfor yaratan fiberglasın;

  • Maksimum dayanıklılık
  • İklim koşullarından etkilenmeme
  • Yüksek korozyon seviyesine direnç
  • Rutubet ve neme mukavemet
  • Su ve elektrik geçirmez özellik
  • Hafif ve taşıma kolaylığı
  • Tamir ve montaj konforu
  • Kırılma ve bozulmalara direnç gibi avantajlı özellikleriyle yaşam alanlarına katkı sağlıyoruz. Fiberglass sütun üretimi yaparken geniş kapsamlı düşünüyoruz.

Dekoratif Dokunuşlarla Mekanlarınızı Yeniden Yaratıyoruz!

Fiberglass sütun üretimi hizmetimizle özellikle restorasyon yapılacak tarihi binalar ya da dönemsel dekorasyon gerektiren projeler için çalışıyoruz. Film ve diziler için de fiberglass sütun tasarım ve uygulama desteği sağlıyoruz. Grafikerlerimiz öncelikle kullanım amaçlarına göre fiberglass sütun çizimleri yapıyor. Mekan büyüklüğüne, konsepte ve müşteri beklentilerine göre farklı tarzlarda modeller sunuluyor.

Fiberglass prekast çalışmaları da yapı ve inşaat firmaları için özenle hazırlanıyor. Şık ve dikkat çekici dış mekanlar yaratılıyor. Tasarımların onaylanmasıyla birlikte fiberglass sütun üretimi adımına geçiliyor.

Teknolojik Üretim Parkurumuzda Hızlı Teslimat! Cam Elyaf Sütun Modelleri

Fiberglass sütun üretimi ile fiberglass prekast hazırlıklarımızı son teknolojik parkurumuzda hızlı ancak dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Fiberglass malzemeyi CNC parkurunda şekillendiriyor, el işçiliği gereken tasarımlarda ise ekibimiz özenle çalışıyor.

Ahşap ve demir atölyelerimizde sütun ve prekast uygulamalarında kullanılacak diğer parçaların üretimi tamamlanarak montaja hazır hale getiriliyor. Amacımız fiberglass sütun modelleri ve fiberglass prekast çeşitlerinde en modern ve estetik ürünleri sunmak oluyor.

Fiberglass Sütun ve Prekastların Montajını Da Yapıyoruz!

CTP sütun ve cam elyaf sütun olarak da karşılaşacağınız bu dekoratif ve farklı tasarımları mekanınızda görmek için ekiplerimizle ürün teslimatını gerçekleştiriyoruz. Yapının belirlenen noktalarına fiberglass sütun yerleşimini yapıyoruz.

Fiberglass prekast cephelerin de binanızın dışına büyük bir dikkat ve özenle uygulanması için destek oluyoruz. Bakım ve onarım için de her zaman sorularınızı yanıtlıyoruz.

Fiberglass Sütun Fiyatları – Prekast Maliyetleri

Fiberglass sütun fiyatları ve prekast maliyetleri, yapı ve inşaat firmaları, mimarlık ofisleri ile yapılacak anlaşmaların kapsamına göre belirlenir. Dolayısıyla standart fiyatlar üzerinden konuşmak zor olacaktır.

Fiberglass sütun fiyatları; proje kapsamına, fiberglass sütun modelleri arasından tercih edilen modellere, işçilik unsurlarına, üretim sayısına, ekstra taleplere göre belirlenir. Fiberglass prekast ve fiberglass sütun üretimi aşamalarımız hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095