Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Makine, Kasa, Kabuk Giydirme - Endüstriyel Çözümler!

Isı ve Pasa Dirençli Fiberglastan Makine Giydirme Ekipmanları Üretiyoruz!

Yüksek dayanıklılığı, su geçirmezliği, ısıya dayanıklılığı, pas ve küf oluşumunu engelleyen fiberglass malzemeyi her alanda kullanmaya devam ediyoruz. Üretim ve çalışma alanlarını birbirinden ayıran, güvenilir mekanlar yaratan makine giydirme projeleri için tasarım ve üretim hizmeti veriyoruz.

Endüstriyel ürün imalatında kaliteli malzeme ve minimum maliyet prensibimizle ihtiyacınız olan makine ve kasalar için kabuk giydirme üretimleri yapıyoruz. Mükemmel kapanış kapıları, entegre kablo kanalları, modüler ve kullanışlı dış yüzeyler sayesinde mekanlarınızın havası değişecek. Makine giydirme işlemi sayesinde firmanızın görüntüsü de yenilenecek.

Makine ve kasalar için kabuk giydirme hizmetimizden yararlanarak daha geniş ve kullanışlı alanlara sahip olacaksınız. Fiberglass makine giydirme seçeneklerimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

Kullanışlı Tasarımlarla Ekonomik Çözümler Sunuyoruz! Makine Giydirme

36 yılı aşkın sektörel deneyimimiz ve uzman ekibimizle fiberglass makine giydirme üretiminde istenen ölçülerde, müşteri beklentilerine uygun çizimler yapıyoruz. Kasa giydirme ve kabuk giydirme olarak adlandırılan projeler için 3D modelleme teknolojimizle elde edeceğiniz ürünlerin kalitesini görme imkanı veriyoruz.

Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz fiberglass giydirme imalatında hızı ve kusursuzluğu odak noktası olarak alıyor. Makine giydirme tasarımlarında mekan büyüklüğü, makinenin kullanım özellikleri, ortam ısısı gibi etkenler de göz önüne alınıyor. Makine giydirme, kasa giydirme ya da kabuk giydirme olarak adlandırılan uygulamalarda en iyi projeler ortaya çıkarılıyor.

Kaliteli Üretimlerle İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz! Fiberglass Makine Giydirme

Fiberglass malzeme, esnekliği ve dayanıklılığı ile kabuk giydirme imalatında da kullanılıyor. Mekan ve kullanım şartlarına dayanıklı olduğu için kasa giydirme özellikle üreticiler tarafından atölyelerindeki makinelerin birbirinden ayrılmaları için kullanılıyorlar. Bu amaçla tasarım ekiplerimizin hazırladıkları yaratıcı kabuk giydirme çizimleri üretim parkurumuzda hayata geçiriliyor.

Avrupa standartlarında, 1600m2’lik tesisimizde 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölye gibi bölümlerde makine giydirme ve kasa giydirme için gerekli üretimler yapılıyor. Hem malzeme hem de üretim kalitemizle fiberglass giydirme ürünlerinizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Uygulamada Destek Oluyoruz! Kasa Giydirme Projeleri

Makine, kasa kabuk giydirme projelerimizin son aşaması uygulamadır. Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle işinizi tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlarız. Taahhüt ettiğimiz sürede makine giydirme ekipmanlarınızı teslim eder, makinelerinizin ve kasalarınızın kabuk giydirme işlemlerini gerçekleştiririz.

Ekonomik Fiyatlar Sunuyoruz! Kabuk Giydirme Fiyatları

Fiberglass giydirme hizmetimiz için standart ücretlendirme yapamıyoruz maalesef. Bunun nedeni her sektörün ihtiyaçlarının, kullandığı makine ve kasaların, talep ettikleri giydirme ürünlerinin farklı olmasıdır. Dolayısıyla fiberglass makine giydirme fiyatları; üretilecek giydirme sayısına, ebatlarına, tasarım detaylarına, kullanılacak malzemeye ve müşterinin ekstra taleplerine göre şekillenmektedir.

Kasa giydirme fiyatları ya da kabuk giydirme fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve projelerimizi incelemek isterseniz iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Makine giydirme ihtiyaçlarınıza en hızlı ve ekonomik çözümü bulacaksınız...

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095