Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Mimari Figür Üretimi İle Hem Şık Hem Kaliteli Mekanlar!

Yaşam Alanlarınızı Baştan Yaratıyoruz! Fiberglass Mimari Figürler

Yapı ve inşaat sektörünün, mimarlık ofislerinin, projelerinde vazgeçilmezi olan fiberglass ürünlerden biri de figürler olarak karşımıza çıkıyor. Dekoratif amaçlı kullanılan mimari figürler, fiberglass kalitesi ile buluşarak iç ve dış mekan şartlarına uyumlu bir şekilde üretiliyor.

Erlas olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için CTP Fiberglass esnekliği ve alanında uzman ekibimizle kusursuz ürünler imal ediyoruz. Yüksek üretim teknolojimizle kapsamlı projelerinizi en hızlı ve güvenli şekilde tamamlıyoruz. Firmanıza özel projelendirme ve fiberglass mimari figür üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, profesyonel hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın!

Mekanlara Renk Katacak Tasarımlar! Fiberglass Mimari Figür

Fiberglass malzeme hem dayanıklılığı hem de sınırsız renk seçeneğiyle mimari çalışmalarda sıkça tercih ediliyor. Suya ve neme dirençli olması, dekoratif unsurlarla şekillendirilebilmesi, esnek kullanım alanı sağlaması nedeniyle ilgi çekici tasarımlar yapılabiliyor. AVM’ler, parklar, yol ve caddeler, belediye ve kamu binaları, eğitim kurumları ve oteller gibi kalabalık mekanlarda kullanım koşullarından etkilenmeden uzun yıllar aynı formda kalabiliyor.

Fiberglass mimari figür üretimi için tasarım ekibimiz müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Mekan şartlarına ve yapısına uygun olarak fiberglass mimari ürün çizimleri yapılarak onayınızla birlikte üretime başlanıyor. Kubbeler, küreler, heykeller, hayvan ve insan figürleri özenle hazırlanıyor.

Özenle Üretiyor, Fark Yaratıyoruz! Fiberglass Mimari Figür Üretimi

Fiberglass mimari figür üretimi projelerimizin tamamı firmaya özel planlanır. Dolayısıyla üretilecek figürlerin tasarımı orijinaldir ve üretimde de büyük işçilik gerektirir. CTP üretim, polyester üretim çalışmaları için gelişmiş teknoloji kullanılmalıdır.

Gelişmiş üretim teknolojimiz sayesinde fiberglass mimari figürler için hızlı ve sorunsuz bir süreç yürütüyoruz. CNC kesim parkurumuz, ahşap ve demir atölyemizde fiberglass mimari figür tasarımlarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Malzeme esnekliği sayesinde figürleri kolaylıkla şekillendiriyor, son dokunuşlarla birlikte kullanıma hazırlıyoruz.

Montaj ve Nakliye Hizmeti Veriyoruz! Fiberglass Üretim Bizden Sorulur!

Fiberglass mimari figür üretimi sürecinde müşterilerimizin memnuniyeti odalı nakliye ve montaj hizmetleri veriyoruz. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerin montajını teknik ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fiberglass mimari figürler ısı, korozyon, pas ve darbelere karşı dirençli olsa da gerekli bakım ve onarım uygulamalarında müşterilerimize tam destek sunuyoruz. İhtiyaçlarınız teknik ekibimiz tarafından karşılanarak ilk günkü kullanım konforu sağlanıyor.

Fiberglass Mimari Figür Fiyatları – Hangi Faktörler Etkiliyor?

Fiberglass mimari figür fiyatları; üretilecek figürlerin tasarımına, adedine, rengine, sayısına, kullanılacak malzemeye ve müşteri taleplerine göre belirlenir. Bu nedenle standart fiyatlar verilemez. Fiberglass mimari figür ve CTP üretimlerinde tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Fiberglass mimari figür fiyatları, üretim gamımız, örnek tasarımlarımız için proje ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. CTP üretim, polyester üretim sistemlerimiz ve fiberglass mimari figür fiyatları ile ilgili projelerimizi ofisimizde görebilirsiniz. 

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095