Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Makine Parçaları – Üretimde Kalite!

Tasarımda Esneklik ve Konfor, Kullanımda Kolaylık! Fiberglass Makine Parçaları Erlas Garantisiyle

Yüksek kaliteli cam elyaf polyester reçineden elde edilen fiberglass, makine parçası üretiminde sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Farklı renk ve ebatlarda şekillendirilebilmesi, suya dayanıklılığı, ısı ve pasa karşı direnci ile dikkat çeken fiberglass, her sektör için üretim çözümleri sunmaktadır. 

Makinelerin ömrünü uzatan fiberglass parça üretimi için firma olarak sektörel ihtiyaçları karşılıyoruz. Endüstriyel ürün imalatında kaliteli malzeme ve minimum maliyet prensibimizle ihtiyacınız olan makine parçaları için fiberglass üretim teknolojimizi kullanıyoruz. Gelişmiş üretim parkurumuzda makineleriniz için yedek parçalar imal ediyor, uzun yıllar güvenli kullanımı garanti ediyoruz. Fiberglass makine parçaları ve fiberglass makine parça fiyatı bilgileri yazımızda!

Kimler İçin Fiberglass Makine Parçaları Üretiyoruz? Fiberglass Makine Parçaları Üretimi

Yüksek dayanıklılık ve tasarım esnekliği nedeniyle tercih edilen fiberglass malzemesini hemen her sektör için parça üretiminde kullanıyoruz. Fiberglass makine parçası geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için müşterilerimiz farklı kullanım amaçlarıyla fiberglass parça üretimi talebinde bulunuyorlar. 

 • Yapı ve inşaat
 • Elektrik
 • Savunma sanayii
 • Eğlence ve spor elemanları
 • Alt yapı uygulamaları
 • Üst yapı uygulamaları
 • Kimyasal madde depolama
 • Mimari tasarım uygulama
 • Otomotiv
 • Sanat ve dekorasyon
 • Endüstri ve sanayii gibi sektörler ve alanlar için fiberglass makine parçaları hazırlıyoruz. Fiberglass makine parçası üretimi yaparken projeye özel çözümler sunuyoruz. Fiberglass makine parçaları ürün gamımızı geniş tutuyoruz. 

Tam Modelleme, Gelişmiş Tasarım! Fiberglass Parça Üretimi

36 yılı aşkın sektörel deneyimimiz ve uzman ekibimizle fiberglass makine parçası üretiminde istenen tasarım şablonuna sadık kalarak tam modelleme yapıyoruz. İnşaattan elektriğe, otomotivden endüstriye kadar partnerlerimizin talep ettikleri fiberglass makine parçaları üretimini sorunsuz bir şekilde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Detaylı işçilik ve yüksek teknolojiyle birebir ölçülerde, orijinalinin tüm özelliklerine sahip olacak şekilde fiberglass parça üretimi yapıyoruz.

Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz fiberglass imalat işlerinizde özenli ve dikkatli çizimlere imza atarak üretim ekibimizin süreçlerini de takip ediyorlar.

Deneyimli Üretim Ekibimizin Ellerinden Fiberglass Makine Parçaları

Esnekliği ile her sektör için şekillendirilebilen fiberglass malzeme, darbelere dayanıklılığıyla da yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Üretimde bu avantajlardan yararlanan ekibimiz, müşteri beklentilerine uygun tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında fiberglass makine parçaları üretim sistemimizle projelerinizi kısa sürede tamamlıyor.

3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölye gibi bölümlerde fiberglass makine parçası üretimlerini tamamlıyoruz. Uluslararası standartlarda, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Makinelerinizin ve sanayi sistemlerinizin ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Hızlı ve Kusursuz Teslim Garantisi!

Fiberglass makine parçası üretimi dikkatli AR-GE ve titiz prosesleri beraberinde getirir. Tasarımda yapılacak ufak bir hata tüm projeyi etkileyecektir. Bu nedenle fiberglass üretim yaparken tasarımın kusursuzluğuna dikkat eder, imalatın tüm aşamalarında aktif rol oynarız.

 Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle işinizi tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlarız. Taahhüt ettiğimiz sürede güvenli teslimat yapar, herhangi bir sorununuzda her zaman yanınızda oluruz.

Fiberglass Makine Parçası Fiyatları

Fiberglass parça üretimi için standart ücretlendirme yapamıyoruz. Bunun nedeni her sektörün ihtiyaçlarının, kullandığı ekipmanların, talep ettikleri parça üretimlerinin farklı olmasıdır. Dolayısıyla fiberglass makine parça fiyatı; imalatı yapılacak parçanın türüne, adedine, tasarım detaylarına, kullanılacak malzemeye ve müşterinin ekstra taleplerine göre şekillenir.

Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiberglass makine parçaları üretimimiz, fiberglassın avantajları ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için satış ve proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095