Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fiberglass Küre İmalatı – Uzman Mühendislik ve Tecrübe

Farklı Formlarda ve Renklerde Küre Üretimleri - Fiberglass Küre İmalatı İçin Uzman Çözüm!

Fiberglass, her türlü reklam materyalinde olduğu gibi küre imalatında da kullanılıyor. Reklam ve pazarlamadan mimari düzenleme ve dekorasyona kadar farklı amaçlarla üretilebilen küreler, fiberglass kalitesi sayesinde yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Isıya, neme, yağışa ve her türlü darbeye dirençli olan fiberglass küreler, sokaklar ve caddelerde sıkça karşımıza çıkıyor. Belediyelerin, mimarlık ofislerinin, çevre düzenlemesi yapan firmaların tercih ettiği fiberglass küre imalatını Erlas olarak yıllardır yapmaktayız. Açık hava reklamcılığından iç mekan tanıtımlarına, fuarlardan organizasyonlara kadar müşteri gereksinimlerine uygun stil ve boyutlarda fiberglass küre üretimi gerçekleştiriyoruz. Dikkat çekici küre formlarımız ile dekorasyon ve endüstriyel projelerinize yatırım yapıyoruz. Fiberglass küre üretimi, fiberglass küre fiyatları ve fiberglass küre modelleri için yazımızı okumaya devam edin...

Fiberglass Malzeme Avantajları Neler? Fiberglass Küre Üretimi

Reklam küreleri, dünya maketleri ve anıt küreler gibi geniş ürün yelpazemizle iş ortaklarımızın beklentilerine cevap verirken fiberglass malzemeden şaşmıyoruz. Fiberglası yüksek dayanımı nedeniyle tercih ediyoruz. Ayrıca fiberglass:

  • Farklı ebatlarda üretim imkanı sunmasıyla işimizi kolaylaştırıyor.
  • Ortam koşullarına dayanıklılığı ile deformasyona uğramıyor.
  • Yüksek korozyon özelliğiyle yıllarca sorunsuz kullanılıyor.
  • Isı, elektrik ve yalıtım özelliği ile her türlü talebe cevap veriyor.
  • Kolay tamir ve bakım süreçleriyle müşterilerimizin bütçesini zorlamıyor.

İstenilen renklerde fiberglass küre üretimi yapılabilmesi, hafif olması da diğer avantajları olarak karşımıza çıkıyor. Fiberglass küre üretimi öncesi ve sonrasında hem üreticiye hem de kullanıcıya ekonomik çözüm sunuyor. Fiberglass küre yapımı dekoratif amaçlarla yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Tasarım ve Üretimde Rahatlık! Fiberglass Küre İmalatı

Fiberglass küre imalatı sürecinde mühendislik, tasarım ve üretim deneyimlerimizi bir araya getirerek optimum çözümler yaratıyoruz. Müşterilerimizin belirttiği boyut ve renklerde, kullanım alanına ve çevre şartlarına uygun tasarımlar yapıyoruz. Fiberglass küre tasarımları ile sokaklara, AVM’lere, kamusal alanlara renk katıyoruz.

Onaylanan tasarımlarımızı ise üretim aşamasında somutlaştırarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Fiberglass küre yapımı için CTP malzemeyi kullanarak üretim parkurumuzdaki ilgili teknolojilerle imalat süreçlerini tamamlıyoruz. Yüksek kalite standardı ve ekipman çeşitliliği sayesinde hızlı ve güvenilir üretimler yapıyoruz.

Hafif Küre Tasarımlarımız Montajda Kolaylık Sağlıyor!

Her mekanda ve amaçla kullanılabilen fiberglass küreler, hafif yapılarıyla istenen alana kolayca taşınabiliyor. Ayrıca Fiberglass küre üretimi sonrasında çevreye zarar vermeden, pratik montaj süreçleri izleniyor. Ekiplerimiz hem hafif hem de ergonomik olan bu küreleri açık ve kapalı mekanlarda, belirtilen noktalara yerleştiriyorlar.

Fiberglass küre modelleri, temizlik ve bakımda da rahatlık sağlayarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatıyorlar. Fiberglass küre üretimi baştan sonra kalite içeriyor.

Fiberglass Küre Fiyatları – Hem Esnek Hem Ekonomik!

Müşteri gereksinimleri doğrultusunda birçok stil ve formda ürettiğimiz fiberglass küreler için fiyatlarımız proje odaklı belirlenmektedir. Belediyeler, yapı ve inşaat firmaları, mimarlık ofisleri, dernekler ve vakıflar, eğitim kurumları ve özel firmalarla görüşen tasarım ve mühendis ekiplerimiz talepler doğrultusunda ücretlendirmeyi yaparlar.

Fiberglass küre fiyatları hakkında net bilgi almak için ekibimizle görüşebilirsiniz. Üretilecek küre sayısı, boyutları, tasarım unsurları ve talepleriniz maliyet üzerinde etkili olacaktır. Fiberglass küre üretimi ve CTP küre imalatında sizlere ekonomik hizmet veriyoruz...

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095